Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
image_update_1a408ac2cf0521bb_1379380931_9j-4aaqsk.jpeg

چه صفی!!
31992399.thumb.jpg

31990376.thumb.jpg

gta5.thumb.jpg

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
کسی رو ریختن بازی رو هارد اکسترنال مشکل داشته؟
من هارد اکسترنال وصل کردم به ایکس باکس موقعی که به 1گیگش میرسه گیر میکنه نمیره جلو. مشکل از هارده یا دیسک؟ با 4x رایت شده رو ورباتیم

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
به نظر من نه تنها فانتزی نشده بلکه بهتر هم شده. اون دوستیم که گفتن هندلینگ خراب شده اشتباه میکنن. شما 3 تا شخصیت دارید تو بازی که مهارتای مختلف دارن. شما با شخصیت سیاه پوستتون(اسم رو نمیگم چون میدونید دیگه اونایی هم که نمیدونن بهتره ندونن)بشینید پشت ماشین ببینید چقدر حرفه ای میرونه و نرم هست اما حالا با اون یکی بچه ژیگوله بشینید پشت فرمون بعد مقایسه کنید ببینید چی میشه!
نه ربطی نداره با فرانکلین دکمه rs و ls باهم فشار بدین سوار ماشین صحنه اهسته میشه
به مایکل میگی بچه ژیگول :-o مایکل خلافاشو کرده قدیم ندیما نه مثل اون فرانکلینی که عشق گنگ داره با اون رفیقه اوسکولش (شوخی)

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
^ یاد وضعیت خودم تو روز اول لیک شدن افتادم :D

چشم چشم...حتما.....
عزیز حالا میشه یه ذره راجع به اون چیزی ک بالا پرسیدم کمکم کنید؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

از روش آروم استفاده می کنین، توی گروهتون بهترین هکر رو برمی دارین تا بیشترین زمان رو داشته باشین و بیشتر طلا بردارین، راننده هم یک خوب بردارین، چون به درد می خوره، ولی شوتر اصلا اهمیتی نداره بدترین رو هم بردارین کاری نمی شه.

چطوری باید سوار شم؟ درش خیلی بالاست!

کنارش وامیستی Y می زنی سوار می شه.

رو کدوم سهام سرمایه گذاری کنم حتما سود میکنم؟؟میخوام 300،400 هزار دلار سرمایه گذاری کنم:-s

ARK و Cool Beans خوبن ولی زیادی سرمایه گذاری نکنین، یکهو بازار افت می کنه نابود می شین :D

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
دوستانی که میخوان از فروشگاه دزدی کنن برن به این مکانی که با فلش قرمز تو نقشه مشخص کردم برن تو فروشگاه کنار پمپ بنزین و اسلحه رو بکشید بیرون کسی که پشت صندوق وایساده رو هدف بگیرین خودش پول ها رو میریزه تو کیسه و شما هم باید سریع پیچ بزنین:d

مکان فروشگاه رو با فلش قرمز مشخص کردم :
78823719666492864475.jpg
خودم با همین روش چند هزار دلار پول به جیب زدم:d پیشنهاد میشه با ترور برین:d

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
image_update_1a408ac2cf0521bb_1379380931_9j-4aaqsk.jpeg

چه صفی!!
31992399.thumb.jpg

31990376.thumb.jpg

gta5.thumb.jpg
رفته بودم توپخونه بازی رو بگیرم یه 100 نفر تو یه سف واستاده بودیم بعد فروشنده انقدر استرس داشت که اماکن نیاد دستاش میلرزید خدایی دمش گرم

- - -ویرایش - - -

عزیز بردمش بالای کوه کنار جاده اما وقتی از ماشین پیاده اونم پیاده شد و رفت....جای خلوت یعنی هیچکس نباشه؟؟؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4
نه دیگه از ماشین پیادش نکن تو ماشین ارشادش میکنه :d

The Old Gamer

کاربر سایت
Feb 27, 2013
186
نام
AhmadReza
ARK و Cool Beans خوبن ولی زیادی سرمایه گذاری نکنین، یکهو بازار افت می کنه نابود می شین :D[/QUOTE]
الان یه جا 200000 تا سرمایه گذاری کردم،اولش با ضرر شروع شد اما به امید خدا درست میشه :D

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
^ یاد وضعیت خودم تو روز اول لیک شدن افتادم :D

از روش آروم استفاده می کنین، توی گروهتون بهترین هکر رو برمی دارین تا بیشترین زمان رو داشته باشین و بیشتر طلا بردارین، راننده هم یک خوب بردارین، چون به درد می خوره، ولی شوتر اصلا اهمیتی نداره بدترین رو هم بردارین کاری نمی شه.

کنارش وامیستی Y می زنی سوار می شه.

ARK و Cool Beans خوبن ولی زیادی سرمایه گذاری نکنین، یکهو بازار افت می کنه نابود می شین :D
نمیشه برادر! :| درش خیلی بالاست و پله ای هم نیست!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستانی که میخوان از فروشگاه دزدی کنن برن به این مکانی که با فلش قرمز تو نقشه مشخص کردم برن تو فروشگاه کنار پمپ بنزین و اسلحه رو بکشید بیرون کسی که پشت صندوق وایساده رو هدف بگیرین خودش پول ها رو میریزه تو کیسه و شما هم باید سریع پیچ بزنین:d

مکان فروشگاه رو با فلش قرمز مشخص کردم :
78823719666492864475.jpg
خودم با همین روش چند هزار دلار پول به جیب زدم:d پیشنهاد میشه با ترور برین:d
فکر کنم لیکور استور رو میگی نه؟ liquor store
از لباس فروشیم میشه؟:ی میرم تست کنم
یه چیز جالب ، تا تابلو های vine wood رفتم ، ازشون بالا رفتم اشتباهی x رو زدم از بالای تابلو افتادم پایین:D خوردم به یه هلیکوپتر روی هوا :D لیز خوردم با سرعت با کله خوردم رو زمین :| مثلا داشتم با فرانکلین تو کوه و دشت ورزش میکردم :D بدون ماشین از کجاها رد شده بودم:((

rkoramtin

کاربر سایت
Jan 20, 2012
79
نام
رامتین
من به مشکل برخوردم تا 27 درصد جی تی آ رو رفتم ولی الآن هیچ مرحله ای نیست فقط از اون علامت سوالا هست با اونا که یه علامت سوالو یک حرف کنار همن.
بعد دکمه ی سوییچ رو که نگه میدارم روی تراویر و فرانکلین یه عددایی هست که با تعداد اون علامت سوالا مطابقط داره.به نظرتون باید علامت سوالارو برم تا مرحله باز شه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر