Grand Theft Auto V | PS3

mr-nieaty

کاربر سایت
May 2, 2014
12
نام
یاشار
اپدیت جدید1.15 رو الان دان کردم، عجب ماشینی توشه!!!! خدایه مرحلست
اسمش the liberatorهست
از اون پاگنده هایه غوله!!!
ماشینش 4 ws هست(4چرخ قابلیت پیچش داره)

دوتا اسلحه جدیدم اضافه شده که یکیش موشک اتیش بازیه!!!!!

سلام. داداش یه راهنمایی کن از کجا آپدیت رو ما هم دان کنیم، مرسی

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
دوستان اون پولهای مخفی کجا هستن؟!!! همون زیر اب من میرم چیزی نیست فقط جلیقه هست!! با فرانکلین میرم
اون پول یه زمان های خاصی میاد که 25000 $ هم هست، من فکر میکنم زمان هایی که بازی تنیس ( که در عکس زیر بالا نقطه ی علامت زده ) باز میشه، پول هم روی زیردریایی قدیمی قرار میگیره.

Have-Infinite-Money-in-Grand-Theft-Auto-5-3.jpg

Have-Infinite-Money-in-Grand-Theft-Auto-5-4.jpg

Have-Infinite-Money-in-Grand-Theft-Auto-5-5.jpg

آخرین ویرایش:

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
آقا من این گلیچ Car Duplication برای اپدیت 1.15 رو دیشب انجام دادم یه ۴ میلیون در اوردم الان دیگه نمیشه برای من برای همه میشه ولی برای من و چند نفر از دوستان نمیشه ! برای شما میشه ؟

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
اینم از چیزایی که تو این 1.15 اضافه شده

ماشین The Liberator به قیمت 749000$ از WarStock قابل خرید است :

garejevu.jpg

موتور به قیمت 150000$ از SouthernMotorSport :

a2ytuje8.jpg

دو تفنگ جدید ۱. Musket که یک رایفل بسیار قدرتمنده اما Reload صطولانی بعد از هر بار تیر زدن خیلی بده ! ۲. یک لانچر آتشبازی به قیمت 64000$

و همیطور وسایل آتشبازی که پس از خریدن میتونید از منوی Interaction Menu و سپس Inventory و Fireworks ازشون استفاده کنید :

mysu3y2y.jpg

و چند تا چیز دیگه از جمله تعدادی ماسک جدید و Outfit ها و Clothes های مربوط به استقلال آمریکا

Sent from my iPad using Tapatalk

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوستان یک.اتفاق عجیب!!!!!!
من دیروز که اپ کردم بازیرو دیدم همین ماشین گنده اضافه شده بود،اما الان تولیست ماشیناش نیست !!!!!
من البته بخش افلاینو میگم، یک لیستی تو پارکینگ هست اسم ماشینهایه جدید رو تولیست میاره،الان بافرانکلین هرچی دیدم اون ماشینه دیگه توش نبود!!!!!!! اخریش پیگال بود نه the liberty
درصورتی که دیروز تو لیست بود!!!
قضیه چیه،این برام خیلی عجیبه مال شماهام اینجوری شده افلاینش؟؟
الان دیدم بخش اسلحه هاشم همونطور شده، اون دوتا جدیداش نیست!!!!!
خیلی عجیبه چنین چیزی تاحالا اتفاق نیوفتاده بود،

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
آقا یه Car Duplication جدید دو نفره یافتم با یکی از رفیقام ۳ میلیون زدیم به جیب به یه نفر پایه نیازمندم جهت سود آوری :D ۲۰ بار من میرم ۲۰ بار شما ماشین رو هر بار ۱۵۰k میفروشیم میشه ۳میلیون هر کی پایست ای دی psn رو پخ کنه فردا از ساعت ۱ ظهر تا ۵ صبح انلاینم. ;)

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
از وقتی نسخه نسل بعد معرفی شده دیگه دست و دلم به PS3ـش نمیره :( :D

آی گفتی !!! من تریلر مقایسه دو نسل رو دیدم کفم برید :| ولی فعلا که نسل بعدش نیومده :D با همین حال میکنیم

- - -ویرایش - - -

سلام،مناپدیت1.15 رو نصب کردم ولی این ماشینه اضافه نشده بود

The Liberator ؟ تو سینگل اضافه نشده یا تو آنلاین ؟

lmessi

کاربر سایت
Jun 3, 2014
191
نام
iman
درسته توی سینگل یه نفر دیگه هم این مشکل رو داشت ! یه بار اپدیتو پاک کن دوباره بنصب اگه نشد بگو بازم راهنماییت کنم ;)

Sent from my iPad using Tapatalk

من نمیدونم باید اولین اپدیتی که داشته باشم کدومه...
کدومه؟:d

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
منم این مشکل ماشین رو دارم یکم عجیبه!!! لیبراتور و اون اسلحه ها تا زمانی که به psn وصل نشی تو قسمت سینگل نمیان! یعنی وقتی همینطوری بدون اتصال به نت میری تو بازی اخرین ماشینی که تو گاراژ اضافه شده پیگال هست ، ولیزمانی که وصل شی به نت تو لیستتون،بعد پیگال لیبراتور و اون موتور اضافه میشه!!!

نمیدونم راکستار هدفش از این کار چیه؟؟؟!! شایدم باگ باشه و تو نسخه اپدیت بعدی رفع بشه،

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر