Grand Theft Auto V | PS3

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
اینی که تو میگی رو رفتم ولی واردش نمی شد. چند متر اون طرف تر یه کشتی هست که روش 9000 تا و چند تا تفنگ وجود داره.
والا من نمیدونم تو کجای دریا رفتی. :d
ولی این جایی که بهت میگم رو دقیق برات عکس گرفتم که متوجه شی کجا رو میگم، حتما هم 25000 تا روی زیردریایی هست.

08466464852383106426.png

43295586428299311020.png

60198035593408721118.png

اینم توی اون پست قبلیم گفتم که، این پول یه وقت های خاصی میاد و همیشه نیست. ( فکر کنم وقت هایی که اون بازی تنیس بالاش باز میشه، اینم باهاش میاد. )

hamid_c

کاربر سایت
Jul 6, 2011
18
هیچ راه درمانی واس این بخش آنلاینش نی که ما هم بتونیم بازی کنیم؟؟؟ یه بار که میگه cloud server در دسترس نی، یه بار دیگه میگه خوده server در دسترس نی
یه یار هم سعادت داشتم فقط تا اونجا پیش رفت که میشد بدون سیو کردن بازی کرد:d
تا آخرین آپدیت هم نصبه

آخرین ویرایش:

boy_ofpersia

کاربر سایت
Dec 31, 2008
250
نام
آرمان
دوستان هیچ راهی وجود داره لگ بازی بر طرف شه؟! بهمن ماه کنسول رو فقط برای این بازی خریداری کردم، تا به این تاریخ کلا 10-15 ساعت هم از دستگاه استفاده نشده و منتظرم که بازی برای نسل بعدی رلیز شه چون لگ هاش یه جورایی بازی رو حیف می کنه.
اگه دوستان مختلف تجربیاتشون رو به اشتراک بذارن متشکر می شم چون یه کم ناراحت می شم هر وقت دستگاه و پک گیم رو می بینم!
(البته تو فرِم های خارجی یک تعداد آفر بود مثل پایین آوردن رزولیشن کلی دستگاه که تا حدودی جواب داد)

erfanzvdr

کاربر سایت
Aug 18, 2013
59
نام
عرفان
سلام
اون قسمتی که میگه ماشین ها رو صحرا قیام کن دقیقا کجا باید ببرم؟

Sent from my LT22i using Tapatalk
باید یه ماشین 4 در بگیری و توی یه جاده خاکی فرعی خارج از شهر وایسی و بازی رو نگه داری. بعد با مثلث یه علامت روی جای ماشین قرار بدی و به کسی که گفته زنگ بزنی تا مرحله تموم شه.
اگه جات خوب باشه خود بازی بهت میگه که چی کنی.در ضمن ماشین باید خارج از محدوده ی FIB باشه.

Ghalambor

کاربر سایت
May 27, 2014
4
نام
علیرضا
کمک من یه چیت برا بازی نصب کردم که قابلیت wanted 0 داشت یعنی پلیس نمیاد دنبالم این چتم یه فایل pkg بود چه طوری میتونم هکو پاک کنم

erfanzvdr

کاربر سایت
Aug 18, 2013
59
نام
عرفان
والا من چیزی نمی دونم.
اینو از کسایی که هک کردن باید بپرسی. به نظر من کار اشتباهی کردی چون بازی بدون پلیس لذتی نداره:>.
اگه یاد بگیری چجوری از شرشون راحت بشی، بهت لذت هم میده.b-)

Ghalambor

کاربر سایت
May 27, 2014
4
نام
علیرضا
والا من چیزی نمی دونم.
اینو از کسایی که هک کردن باید بپرسی. به نظر من کار اشتباهی کردی چون بازی بدون پلیس لذتی نداره:>.
اگه یاد بگیری چجوری از شرشون راحت بشی، بهت لذت هم میده.b-)
دیگه داره حالم از بازی بهم میخوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر