Grand Theft Auto V | PS3

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
دوستان نمیشه آهنگ های بازیو مثل فیفا عوض کرد؟

میخوام با ماشین های مدل پایین با شخصیت ( مثل پیکان خودمون) راه بیوفتم تو خیابونا داریوش گوش بدم

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
من که اکانتی با این مشخصات نیافتم:-/ به هر حال چند ساعت روش متمرکز شده بود؟!

آیدیشو اشتباه نوشتم درستش اینه AMIR_LOLOo
باید از خودش بپرسی چند ساعت رفته.چون سخت ترین تروفیش گرفتن گلد همه مراحله.البته لول 100 مولتیش هم خیلی وقت میبره ولی از خودش بپرسی بهتر راهنمایت میکنه.

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
ازه تا اوسط بازی خودم میرفتم توش برای صفا ... ولی الان درش کاملا از لحاظ گرافیکی هم جوری شده که کاملا میگه KEEP OUT ...

دو تا عملیات قبلم که باید اینجا جمع میشدیم نمیتونستم برم تو ... روی ترور لینک میکردم ... اونجا در حال مست کردن بود ... تونستم تا اونجا برسم ... ولی الان دیگه بیرون از ساختمونه ....

اینم از شانس گند ما بعد از 70 ساعت بازی ... بهترین بازی تاریخ :|... ..................... به ما ...

واقعا چرا نمیره تو ... :((
من هم همین مشکل رو داشتم.و چند روزی هم توش گیر کردم راهش اینه که دوتا از شخصیت ها رو بطور هم زمان جلوی در استریپ کلاب با هم روبه رو کنی یعنی تند و تند سویچ بین این دو نفر و هر 2 تاشون رو جلوی در استریپ کلاب برسون و کاری کن اونجا هم دیگه رو ببینن. بعد خودشون وارد مرحله میشن.

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
کسی تا حالا تونسته هواپیمای ارتش رو بدزده ؟
یه سوال دیگه اینکه این هواپیمایی که از ارتشه و میشه خریدش وقتی میخریش کجا میره؟

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
کسی تا حالا تونسته هواپیمای ارتش رو بدزده ؟
یه سوال دیگه اینکه این هواپیمایی که از ارتشه و میشه خریدش وقتی میخریش کجا میره؟

من یک بار دزدیدم ولی خیلی چیز باحالی نبود داشتم باش یک هایکپتر را میزدم نزدیک هلیکپتره رسیدم ترکیدش منم ترکیدم.
فکر کنم هواپیما ها میره hangar مخصوص همون کرکتر

Sent from my iPhone 4s

roozbeh agha

کاربر سایت
Oct 13, 2011
79
نام
آرش
تو این مرحله که با trevor یه هواپیمای ملخی سواریم میریم باهاش تو یه هواپیمای گنده و بعد اونو میدوزدیم آیا میشه به نقطه زرد مورد نظر رسید ؟ همش 2 تا جت میان شلیک میکنند مجبرم بپرم بیرون آیا تو پایان بازی یا مراحل تاثیر داره ؟

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
سلام.
دیدم تاپیک بو خاک میده، گفتم یه تاپیک تکونی بکنم. :d
-------------------------------------------------------------------
دوستان یه والپیپر جدید توی پیجه GTA هست که از گذاشتنش تو اینجا معذورم. (هرکی خواست روی امضام کلیک کنه میره داخل پیجه رسمی بازی GTA)
راستی این PRESS KIT های زیبای GTA رو حتما ببینید وگرنه از دست دادید.
Details about Grand Theft Auto GTA V Chop the Dog Plush Stuffed Animal Press Kit Promo Rare
Details about Grand Theft Auto 5 GTA V Promo Beach Towel 5 feet long Rare Press Kit Swag
اینا هم توی RockstarWarehouse پیدا کردم. لاکردار به آدم چشمک میزنه. :d

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
تو این مرحله که با trevor یه هواپیمای ملخی سواریم میریم باهاش تو یه هواپیمای گنده و بعد اونو میدوزدیم آیا میشه به نقطه زرد مورد نظر رسید ؟ همش 2 تا جت میان شلیک میکنند مجبرم بپرم بیرون آیا تو پایان بازی یا مراحل تاثیر داره ؟
نه تاثیر نداره خود ماموریت همینطوریه باید اینطور ردش کنی

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
دوستان جریان این هدیه کریسمس راکستار چیه؟ گویا قراره فصل عوض بشه تو بازی و بشه زمستون ، امروز تو پیجشون زده بودن، کسی بیشتر اطلاع داره؟

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوستان جریان این هدیه کریسمس راکستار چیه؟ گویا قراره فصل عوض بشه تو بازی و بشه زمستون ، امروز تو پیجشون زده بودن، کسی بیشتر اطلاع داره؟

فکر می کنم مربوط به بخش آنلاین بازی باشه ( خبر از سمت بخش آنلاین بازیس انگار ) که یه سری ویژگی های زمستونی با حال و هوای کریسمس و + تخفیفات خرید توو بازی و چند مورد دیگه قرار به این بخش اضافه کنه، زمانشم انگار محدود هست و تا 5 ژانویه.

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
منم امروز یکم رفتم آنلاین رو بازی کردم. خیلی جالب شده! :D کلی لباس باحال و جدید اضافه شده همه هم تم کریسمسی دارن. تازه آب و هوا هم کاملا برفیه و داره برف میاد! زمین هم لیز ـه! :D واقعا که خیلی حال داد. البته تعداد بازیکننده ها هم زیاد شدن خدارو شکر! حتما امتحان کنید تا از دست نرفته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر