Grand Theft Auto V | PS3

9vin

کاربر سایت
Sep 27, 2008
124
نام
رضا
به نظر من این بازی زود تمام شد میتونست کلی ماموریت دیگه هم داشته باشه. تازه نصف بازی رو رفتیم یعنی 65 درصد. تا صد در صد 35 درصد از بازی رو میتونست ماموریتهایی رو اضافه کنند. ولی در کل بازی زیبایی بود.

من متوجه نشدم چرا تراول رو کشتند؟ علتش چی بود و چکار کرده بود مگه ؟!

Last edited by a moderator:

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
دوســتان مـن 52 % از بازی رو رفتم حالا یه مشکلی دارم رسیدم به یکی از ماموریتها که با حرف D مشخص شده و برای فرانکلین هست وقتی میرم روی حرف یه برج هست که میگه برای اینکه این ماموریت رو شروع کنی باید بری بالای برج من هم نمیدونم چطوری برم بالا هیچ راهی نیست......همون برجی که روش نوشته BANK
لطفا کمک کنید

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
دوســتان مـن 52 % از بازی رو رفتم حالا یه مشکلی دارم رسیدم به یکی از ماموریتها که با حرف D مشخص شده و برای فرانکلین هست وقتی میرم روی حرف یه برج هست که میگه برای اینکه این ماموریت رو شروع کنی باید بری بالای برج من هم نمیدونم چطوری برم بالا هیچ راهی نیست......همون برجی که روش نوشته BANK
لطفا کمک کنید

با هلیکوپتر برو خوب :d
تو بیمارستان همیشه یدونه هست.

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
با هلیکوپتر برو خوب :d
تو بیمارستان همیشه یدونه هست.

خب هلیکوپتر پیدا نکردم بیمارستان تو نقشه چطوری مشخص شده؟

لطفا کمک کنید
وقتی با تروور هستم تو نقشه هلیکوپتر رو با h مشخص کرده ولی با فرانکلین هلیکوپتر ور مشخص نمیکنه تو نقشه خواهش میکنم کمک کنید این مرحله رو رد کنم

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
سلام اقا تازه من 10 درصد بازیو رفتم مقدار خیلی کمی مبتدی هستم خواهشا بگین چطوری میتونم پولمو زیاد کنم؟ که راحت بتونم هرچی خواستم بخرم راه های اسونی بگین خدا خیریتون بده

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin

داداش دمت گـرم اونجا رو ردش کردم
حالا روی هیچ کدوم از کاراکتر ها هیچ حرف انگلیسی نشون نمیده که برم ماموریت هیچ مسیج و ایمیل جدیدی هم تو موبایل هیچ کدوم از کاراکتر ها نمیاد تا چک کنم و ماموریت بده بهم . چیکار باید بکنم؟
با توجه به این که 52% بازی رو رفتم.............

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
داداش دمت گـرم اونجا رو ردش کردم
حالا روی هیچ کدوم از کاراکتر ها هیچ حرف انگلیسی نشون نمیده که برم ماموریت هیچ مسیج و ایمیل جدیدی هم تو موبایل هیچ کدوم از کاراکتر ها نمیاد تا چک کنم و ماموریت بده بهم . چیکار باید بکنم؟
با توجه به این که 52% بازی رو رفتم.............
یه ماشین 4 در پیدا میکنی میبری تویه یه قسمتی از مپ که جایه پارک داره بعد زنگ میزینی به اون یارو عینکیه ،بقیش مشخصه

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
یه ماشین 4 در پیدا میکنی میبری تویه یه قسمتی از مپ که جایه پارک داره بعد زنگ میزینی به اون یارو عینکیه ،بقیش مشخصه
داداش بـا کـدوم کـاراکـتر مـاشین رو بدزدم؟ فـرقی نـمیکنه چـجور مـاشینی بـاشه؟ یـارو عـینکیه کیه؟ لطفا اسـمش رو بـگو

دوستان کسی نیست کمک کنه؟ این دوستمون گفت سوار ماشین 4 در شم ولی گوشه تصویر هیچی نمیگه بازی اصلا پیش نمیره تو نقشه هیچ جا نیست برم لطفا کمک کنید حوصلم سر رفته

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
سلام اقا تازه من 10 درصد بازیو رفتم مقدار خیلی کمی مبتدی هستم خواهشا بگین چطوری میتونم پولمو زیاد کنم؟ که راحت بتونم هرچی خواستم بخرم راه های اسونی بگین خدا خیریتون بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر