Grand Theft Auto V | PS3

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
حجم نسخه دیجیتال بازی چقدره؟ اینکه می گفتن نسخه دیجیتال یه سری مشکل داره جریانش چیه؟
من می خوام با اکانت خودم رو کنسول هک شده مولتیش رو برم و تروفیاش رو روی اکانت اصلیم بگیرم ولی می دونم بن می شم. می ارزه کنسول رو از هک دربیارم یعنی؟:D

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
بالاخره دانلود و نصب با موفقيت به پايان رسيد.
بازي معركست! فعلا دارم مثل " نديده ها" شهر و روستاها رو نگاه مي كنم!:d حس نسخه ي SA رو بهم ميده!

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
خوب بلاخره بازی رو تهیه کردم . فقط می شه گفت یه شاهکار دیگه از راک استار ! شروع بازی فوق العاده بود . جزئیات در شهر هم به بهترین شکل ممکن در بازی وجود داره و خلاصه بازی از هر نظر پرفکته ! در ادامه مسلما لذت بیشتری از بازی می شه برد .

موفق باشید

I_LOVE_IRAN

کاربر سایت
Aug 26, 2013
93
نام
آرین
خب دانلود تموم شد:bighug:

میشه در مورد سرمایه گزاری تو بورس بهم توضیح بدین؟
اگه میشه مفصل باشه:d

آخرین ویرایش:

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
حریان این کیوک سو چیه؟
من تو یه جای حساس سیوش میکنم بعد که میبازم میخوام دوباره برم دیگه از اون جایی که من سیو کردم نیستش
یکم توضیح میدید ککه چه جوری باید برشگردونم به همون جایی که خودم سیو کردم

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir
حریان این کیوک سو چیه؟
من تو یه جای حساس سیوش میکنم بعد که میبازم میخوام دوباره برم دیگه از اون جایی که من سیو کردم نیستش
یکم توضیح میدید ککه چه جوری باید برشگردونم به همون جایی که خودم سیو کردم

اگه داخل ماموریت quick save کنی نمیشه.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

motefarreghe

کاربر سایت
Oct 7, 2011
68
آخه یه کی سایت ها که gta v رو نقد کرده بود فریم ریت gta v رو در جاهای مختلف گذاشته بود و توی جاهای شلوغ 22 بود و حتی در بعضی از انفجار ها به 16 هم می رسید به هیچ وجه روی 30 لاک نیست

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir
من سرمایه گزاری کردم ورشکست شدم :d
رو هر شرکتی سرمایه گزاری میکنم نمیدونم چرا نابود میشه:d

باید شرکت هایی که مثلا +7 یا 8 درصد هست و داره پیشرفت میکنه سرمایه گذاری کن. من 27000000 رو vanilla unicorn (استریپ کلاب) سرمایه گذاری کردم 6700000 سود کردم :D

علی_2012

کاربر سایت
Sep 19, 2013
17
همش خالی بندیه اصلا اون چیزی که تو اطلاعات قبل بازی توضیح داده بود نیست این همه گفتن فروشگاه سگ داره کلی بازی بیلیارد و بسکتبال و فلان داره راک استار نکرده حداقل یه باشگاه بدن سازی بزنه بابا اون جی تی ای سان اندرس کلی باشگاه داشت حتی باشگاه گنگ فو هم داشت ولی این هیچ که هیچ به نظر من 5 سال رو این بازی کار کردن ولی اصلا در حد انتظار نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر