Grand Theft Auto V | PS3

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
همه چیه بازی عالیه به جز فیزیک ماشین ها و کلاً کنترلشون .

با یه ماشین سوپر اسپرت که ارتفاع خورده به راحتی میشه از رو کوه رفت بالا ، ولی با یا ماشین 4WD به سختی میره ... کلاً به نظرم فیزیک و کنترل ماشین تو IV خیلی بهتر بود .

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
کپسول اکسیژن و وسایل غواصی رو از کجا میشه گیر اورد ؟

والله یادمه تویه تاپیک X360 یکی دقیقا مکان وسایل غواصی و قایقش رو رویه نقشه مشخص کرده بود اما انقدر اون تاپیک اسپم داره که نمیتونی پیداش کنی

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
وقتی سهامت افزایش پیدا میکنه سهامت رو بفروش که پول خودت و سودش به حسابت واریز بشه :d
در کدوم قسمت بازی میشه سهام خرید؟؟؟؟؟
در ضمن در این بازی املاکی میتونیم بخریم.میشه یک توضیح کامل در موردشون بدید و بگید جریان چیه.من که سر در نیاوردم

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
در کدوم قسمت بازی میشه سهام خرید؟؟؟؟؟
در ضمن در این بازی املاکی میتونیم بخریم.میشه یک توضیح کامل در موردشون بدید و بگید جریان چیه.من که سر در نیاوردم
از تویه گوشیت برو تویه اینترنت و از بالا قسمت کارهای مالی رو انتخاب کن بعد تویه صفحه ای که میاد سایت اولی که یه نمودار کنارش هست رو کلیک کن و اونا میبینی که صعود و سقوط سهام ها لیست شدن و میتونی اونجا سهام بخری
تویه بازی رویه نقشه قسمت هایی که با علامت خونه $ مشخص شده رو میتونی بخری و اون مکانها واست سود دهی داره و به پولت اضافه میکنه دقیقا شبیه واقعیت که مثلا شما یه مغازه ساندویچی اگه دارید درآمد و سود هم ازش دارید :d

- - -ویرایش - - -

همه چیه بازی عالیه به جز فیزیک ماشین ها و کلاً کنترلشون .

با یه ماشین سوپر اسپرت که ارتفاع خورده به راحتی میشه از رو کوه رفت بالا ، ولی با یا ماشین 4WD به سختی میره ... کلاً به نظرم فیزیک و کنترل ماشین تو IV خیلی بهتر بود .

اتفاقا به نظر من فیزیک ماشین ها خیلی بهتر شده البته بیشتر منظورم هندلینگ ماشین هست و اون لش بودن IV رو دیگه نداره و نوع هندلینگ هم واسه هر ماشین فرق داره و این خیلی طبیعیش میکنه

- - -ویرایش - - -

کپسول اکسیژن و وسایل غواصی رو از کجا میشه گیر اورد ؟

این رو دوست xdantex خوبم فرمودن
"یکی دوبار رندوم کنار دریا پیدا کردم ولی اگه حوصله گشتن نداری برو بندرگاه Sonar Collection و از شمال غربی نقشه بخر. وقتی بخریش بهت یه زیر دریایی میده تا بری مواد رادیواکتیو از کف دریا جمع کنی هربارم که سوار زیر دریایی بشی کاراکترت خودکار کپسول هوا رو کولش میپوشه."

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
خوب ما هم بعد از 18 گیگ دانلود کردن وسطای نصب ارور داد....
بدتر از اینم میشه ....:d
اقا یه جوانمردی پیدا میشه حجم بازی رو بده به ما؟

the saw

کاربر سایت
Feb 26, 2012
298
نام
رمضون
اونجای که trevor به مایکل میگه برو اموزش خلبانی ببین رفتم همرو کامل ولی از اموزش که در میام هیچی دیگه نیست یعنی نه مرحله اصلی میده نه هیچ

کسی میدونه چه کار کنم ؟

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
نه بدبختانه 1 هستم...:d

من پایرت باز هستم و اوریج ندارم وگرنه همینی رو که داشتم واست میفرستادم تا کارت راه بیفته رفیق

- - -ویرایش - - -

اونجای که trevor به مایکل میگه برو اموزش خلبانی ببین رفتم همرو کامل ولی از اموزش که در میام هیچی دیگه نیست یعنی نه مرحله اصلی میده نه هیچ

کسی میدونه چه کار کنم ؟
لطف کن پستت رو تویه اسپویل بزار
و اینکه بگو چند درصد بازی هستی که بهتر راهنماییت کنیم
من خودم هنوز بازی رو تموم نکردم و دارم با بازی حال میکنم و آروم آروم میرم جلو

BAZI C

کاربر سایت
Sep 1, 2009
101
نام
علیرضا

کسی میدونه چه کار کنم ؟
هیچ ربطی به مرحله نداره شما با این کار مهارتتو بالا میبری....

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
من که دو روزه دارم بازی میکنم هنوز تو شوکم ! :| بازی خیلی وسیع و بزرگه گیج شدم :D
همه چی عالیه فقط کنترل هلی کوپتر خیلی برام سخته... روش خاصی داره ؟! اگه ممکنه راهنمایی کنید با هلی تو آسمون بندری میزنم :D

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
من که دو روزه دارم بازی میکنم هنوز تو شوکم ! :| بازی خیلی وسیع و بزرگه گیج شدم :D
همه چی عالیه فقط کنترل هلی کوپتر خیلی برام سخته... روش خاصی داره ؟! اگه ممکنه راهنمایی کنید با هلی تو آسمون بندری میزنم :D

هنوز هلیکوپتر نخریدم
فعلا دارم گواهینامه هواپیما رو میگرم و همه رو طلا میگیرم
هلی کوپتر رو از اینترنت خریدی؟قیمتش خیلی بالاست :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر