Grand Theft Auto V | PS3

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,513
كسي ميدونه وقتي تانك ميخريم كجا ميره؟اگر ميدونه خواهشا بگه كه من خودمو براي اين تانك فقير كردم تو بازي:d
منظورت تو بخش سینگل است؟
اگه آره، باید فرودگاه رو خریداری کرده باشی. بعد از خریدن فرودگاه یک پارکینگ در فرودگاه باز میشه که اونجا هلیکوپتر،هواپیما،ماشین نظامی و تانک بعد از خرید میرن.
بخش آنلاین هم خبر ندارم:d

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
منظورت تو بخش سینگل است؟
اگه آره، باید فرودگاه رو خریداری کرده باشی. بعد از خریدن فرودگاه یک پارکینگ در فرودگاه باز میشه که اونجا هلیکوپتر،هواپیما،ماشین نظامی و تانک بعد از خرید میرن.
بخش آنلاین هم خبر ندارم:d
اره منظورم تو سينگل بود مرسي

Amino

کاربر سایت
Nov 10, 2014
6
دوستان من با گوشی هر کدوم از کاراکترها که برم تو اینترنت سریع میپره بیرون دیگه نه گوشی کار میکنه نه میتونم کاراکتر عوض کنم!!!مشکل از کجاست
چجوری باید رفت تو اینترنت؟

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
كسي ميدونه وقتي تانك ميخريم كجا ميره؟اگر ميدونه خواهشا بگه كه من خودمو براي اين تانك فقير كردم تو بازي:d
میره تو فرودگاه، رفتی دم سوله مخصوص کاراکترت، کلید راستو بزن، لیست باز میشه، تانکو انتخاب کن،
گاراژم همچین چیزی داره منتها ماشینهایی که تو اپدیت اضافه میشن، میان اونجا

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
Racecarهای آپدیت آخری و RPG Lock On حرف ندارن:D
Racecarها واقعا حال داد، نمونه‌های معمولیش رو بازی قبلا داده بوده، اینا ولی خیلی خوبن، ساخته شدن واسه دیوانه بازی:D

flaries

کاربر سایت
Aug 8, 2010
5
نام
ابوالفضل
دوستانی که توو فکر پول دار شدن هستن دو کلیپ Mp4 از دو جای نقشه برای پولدار شدن مفت مفت :d
http://fs2.filegir.com/erfanimmortal/GTA_V_Money_Cheat_GTA_5_Money_Glitch__[tag18].mp4
اولی 12K بهتون پول میده
اما این یکی 25K
http://fs2.filegir.com/erfanimmortal/Grand_Theft_Auto_5_-_Easy_Money_(25,000k)_[tag18].mp4
به نظرم دومی رو برید پول بیشتری تووش هست و به هیچ وسیله اضافی مثل کپسول اکسیژن و این چیزها نیاز نیست :d فقط بازی کننده ها یکم ناشی بودن به بزرگی خودتون عمشونو ببخشید :d
و این هم روش و موقع سرمایه گذاری تویه بورس،بهتون میگه قبل دو مرحله رویه کدوم شرکت ها سرمایه گذاری کنید تا میلیونی سود کنید تویه سهام :d
ویدئو ها اولین باره با لینک مستقیم قرار داده میشن :d
http://fs2.filegir.com/erfanimmorta..._(Guide_Tutorial_-_MAKE_MILLIONS)_[tag18].mp4
سلام
داداش این ویدئو ها لینکشون مشکل داره نمیتونی تصحیح کنی؟

- - -ویرایش - - -

دوستانی که توو فکر پول دار شدن هستن دو کلیپ Mp4 از دو جای نقشه برای پولدار شدن مفت مفت :d
http://fs2.filegir.com/erfanimmortal/GTA_V_Money_Cheat_GTA_5_Money_Glitch__[tag18].mp4
اولی 12K بهتون پول میده
اما این یکی 25K
http://fs2.filegir.com/erfanimmortal/Grand_Theft_Auto_5_-_Easy_Money_(25,000k)_[tag18].mp4
به نظرم دومی رو برید پول بیشتری تووش هست و به هیچ وسیله اضافی مثل کپسول اکسیژن و این چیزها نیاز نیست :d فقط بازی کننده ها یکم ناشی بودن به بزرگی خودتون عمشونو ببخشید :d
و این هم روش و موقع سرمایه گذاری تویه بورس،بهتون میگه قبل دو مرحله رویه کدوم شرکت ها سرمایه گذاری کنید تا میلیونی سود کنید تویه سهام :d
ویدئو ها اولین باره با لینک مستقیم قرار داده میشن :d
http://fs2.filegir.com/erfanimmorta..._(Guide_Tutorial_-_MAKE_MILLIONS)_[tag18].mp4
سلام
داداش این ویدئو ها لینکشون مشکل داره نمیتونی تصحیح کنی؟

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
Rockstar Games Custom Console Giveaway >:) >:) >:)

به نظرم این عکس برای این تاپیک بهتره چون هنوز یه سری از دوستان به نسل بعد مهاجرت نکردن و احتمال خرید یه همچین طلای نایابی برای من و دوستان کهن باز (!) بالا هست. :d

actual_1416869644.jpg

Rockstar is also giving away 20 Deluxe Prize Packs (10 via Facebook and 10 via Social Club) stuffed with exclusive brand new official GTAV gear and collectibles in each giveaway which includes:

• CNT Tee
  • Cultstoppers Pin Set
  • Dr. Friedlander Stress Ball
  • Epsilon Program Laser-Etched Paper Weight
  • Fred's Pictures Tee
  • Grotti Polo
  • iFruit Mouse Pad
  • LifeInvader Mouse Pad
  • Loneliest Robot Greeting Card
  • Los Santos Est. 1781 Tee
  • Los Santos Radio Pin Set
  • Los Santos, San Andreas Tee
  • Love Fist Tee
  • Merryweather Security Polo
  • Merryweather Security Cap (in both Black and Fatigue)
  • Merryweather Security Heat Changing Mug
  • Merryweather Security Tee (in both Black and Grey)
  • Pogo Keychain
  • San Andreas Republic Tee
  • Snapmatic Tee
  • Sprunk Water Bottle
  • STD Contractors Tee
  • Sticker Pack featuring the brands of GTAV

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
سلام اگر ميشه به من براي بخش افلاين راهنمايي كنيد پول در بيارم. من فقط يه راه بلدم كه مال زير درياهه كه اونم وقت ميبره يه چند تا راه ديگه هم بلدم كه بايد بازي اپديت بشه اگر كسي بلده من بگه.

- - -ویرایش - - -

يه چيز ديگه هم بگم براي كسايي كه هنوز كه هنوزه اين بازيو به طور شديد دارن بازي ميكنن بگم اين سينما ها رو نخرن:d هم فقيرت ميكنه هم ته جيبتم نميگيره. :d فقط شايد نصف خرج بيمارستانتو ميبره كه اونم اگه مراحلشو خوب بري. الان من براي اين كه خرج زندگيمو با مايكل در بيارم راه شرافتمندانه تاكسي رو انتخاب كردم:d(اين تاكسي رو گفتم تا بدونيد در چه حد فقيرم. تو بازي:d)
خلاصه اينم يه نصيحت از من

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سلام اگر ميشه به من براي بخش افلاين راهنمايي كنيد پول در بيارم. من فقط يه راه بلدم كه مال زير درياهه كه اونم وقت ميبره يه چند تا راه ديگه هم بلدم كه بايد بازي اپديت بشه اگر كسي بلده من بگه.

- - -ویرایش - - -

يه چيز ديگه هم بگم براي كسايي كه هنوز كه هنوزه اين بازيو به طور شديد دارن بازي ميكنن بگم اين سينما ها رو نخرن:d هم فقيرت ميكنه هم ته جيبتم نميگيره. :d فقط شايد نصف خرج بيمارستانتو ميبره كه اونم اگه مراحلشو خوب بري. الان من براي اين كه خرج زندگيمو با مايكل در بيارم راه شرافتمندانه تاكسي رو انتخاب كردم:d(اين تاكسي رو گفتم تا بدونيد در چه حد فقيرم. تو بازي:d)

بازی رو تا آحر رفتی دیگه؟ همه پول‌هاشو خرج کردی؟:D بعد پایان بازی خوب پول می‌ده‌ها، البته برخی موارد بازم نمی‌شه خرید، ولی این پول بعد پایان بازی نسبت به قبل پایان بازی خیلی خوب و زیاده...این آخر بازی خودش یه راه پول در آوردن فکر کنم:D

- - -ویرایش - - -

توی این بخش «پرسش و پاسخ» اخیری که راک‌استار انجام داده، گفته از این به بعد ممکنه که برخی از آپدیت‌های بازی برای دلایل فنی و ... فقط برای PS4 ،XONE و PC منتشر بشن. امیدوارم تا جایی می‌شه و راه داره روی PS3 و X360 بازم آپدیت‌های خوب و مهم رو ببینیم.

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240

- - -ویرایش - - -

سلام

البته کنسول شما باید هک شده باشه
3 تا روش هست یکیش باید تمام ابدیت هارو پاک کنی و یدون ایبوت بریزی
به جایه ایبوت اصلی و بری تو کافه اشق و حال 1 دلار خرج کنی تا 1 میلیارد
تو افلاین به هرشخصیت بده
البته ان پول خرج کنی باز فقد به اندازه 1 میل دوباره میده
1میلت رو نمیتونی 2 میل کنی انجوری باید سهام بخری باهاش بعد که کارت تموم شد بفروش
میشه تیلادر :d
2 روش ادیت کردن فایل سیو بازی که تو ان میتونی هرکاری بکنی انم هم
باز برای افلاین نه انلاین میتونی همه کار برای افلاین بکنی حتی 100 درصد کردن باری
تو این روش فقد باید یک بکاب از سیوت بگیری که بعد خواستی برگردونی به حالت اولش
یعنی اگه خراب کاری کردی (که خودم زیاد انجام دادم (خرابکاری رو میگم))

این اموزش همه برای انلاینه همه افلاین
forum.bazicenter.com/thread94042
اگه این هم نخواستی
تو انلاین یک روش دیگه هست که میتونم کمکتون کنم
و میلیاردرتون کنم
فقد باید با من جوین بشی تو انلاین
اینم ایدیم
shamon136245

این هم کریو که توش من هستم
Rockstar Games Social Club - Crew : Persian Gulf
خواستی عضوش شو بچه ها هم ایرانین
تا حالا 100 تا از بچه های ایرانی خارجی میلیاردر کردم
بدون این که خودشون کاری کنن یا اصلا لازم باشه که کنسولشون هک باشه یا نباشه
اگه خواستی در خدمتیم

آخرین ویرایش:

farshid7

کاربر سایت
Dec 15, 2014
9
سلام دوستان.
بنده بازی رو تا 97.8% رفتم.
تنها ماموریتی هم که ناقص مونده ماموریت Madue هستش که اونم سه نفر از افرادش رو پیدا کردم اما نفر آخرو هر چی میرم میگردم پیداش نمیکنم(ویدئوهاشو تو یوتیوب دیدم و میدونم شخص کجاست اما اونجا نیست)
همه ی حرکات از جمله پرشها ، حرکات نایف با جت ، نامه ها ، بشکه های سوخت هسته ای ، پرواز زیر پل ها و .... رو انجام دادم حتی هر سه کاراکتر رو هم دارم و هیچکسو نکشتم.
لازمه بگم تموم خونه های توی نقشه رو هم خریدم حتی اون زمین گلف رو ولی الان دیگه واقعا نمیدونم چکار باید بکنم تا بازی 100% شه و بتونم یوفو ها رو ببینم؟؟؟!!!

کسی میتونه کمکی بکنه؟

آخرین ویرایش:

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
سلام دوستان.
بنده بازی رو تا 97.8% رفتم.
تنها ماموریتی هم که ناقص مونده ماموریت Madue هستش که اونم سه نفر از افرادش رو پیدا کردم اما نفر آخرو هر چی میرم میگردم پیداش نمیکنم(ویدئوهاشو تو یوتیوب دیدم و میدونم شخص کجاست اما اونجا نیست)
همه ی حرکات از جمله پرشها ، حرکات نایف با جت ، نامه ها ، بشکه های سوخت هسته ای ، پرواز زیر پل ها و .... رو انجام دادم حتی هر سه کاراکتر رو هم دارم و هیچکسو نکشتم.
لازمه بگم تموم خونه های توی نقشه رو هم خریدم حتی اون زمین گلف رو ولی الان دیگه واقعا نمیدونم چکار باید بکنم تا بازی 100% شه و بتونم یوفو ها رو ببینم؟؟؟!!!

کسی میتونه کمکی بکنه؟

سلام داداش.
در مورد آخرين ماموريت Maude يه چند تا نكته هست كه بايد توجه كني :
وقتي ميرسي به هدف, داره فرار ميكنه بعد يه تفنگ هم داره ولي نبايد بكشيش و ميتوني از stun gun استفاده كني.
اگه هم شك داري كه كاري رو نكردي يا مرحله اي رو نرفتي, برو داخل سايت Rockstar Social Club و اونجا تمام كارهايي كه بايد انجام ميدادي رو ليست كرده, هرچي كه انجام دادي علامت خورده و هرچي هم كه نرفتي مشخصه.
اينم يه راهنمايي از مرحله ي چهارمش :

Bail Bond Target #4 – Curtis Weaver

The last target for you resides in a hobo camp around Mount Chiliad (6). This guy is going to fight back with a gun, but remember that you want him alive, so arm yourself with the stun gun.
He may also try to run towards the hill, but don’t let him get too far. Once he surrenders, it’s business as usual. Grab a ride, drive back to Maude’s for the reward. This time however, Maude tells you a little bit about herself and her dreams.

الان سايت راكستار هم يه سر ميزنم ببينم همچين مشكلي مطرح شده يا نه.

farshid7

کاربر سایت
Dec 15, 2014
9
اقا دستت درد نکنه.
در مورد ماموریتش مطمئنم که یکی رو نگرفتم و حتی میدونم کدوم یکی بوده.
من اول رفتم نفر اولو بگیرم دیدم نیست گفتم خب بذار بقیه رو بگیریم بعد میریم سراغش سر همینم حالا به مشکل خوردم.
از یه طرف دیگه اون ماموریتم کامل بشه نهایت 97.8 مارو میکنه 98 یا ته تهش 99 هنوزم 100 نمیشه داستان!!!

سلام دوباره.
مثه اینکه توی گوشی تلفن اشخاص یه آیکنی به عنوان چک لیست هست که توی میتونی تموم ماموریت ها (اصلی و فرعی) رو زده.
مثلا من :

missions رو کامل کردم یعنی 69/69
hobbies and pastimes که معنیش میشه تفریح و سرگرمی رو 20/19
random events (رویداد های تصادفی) هم 57/40
miscellaneous (متفرقه) هم 16/15

انجام دادم.

فک کنم رویدادهای تصادفی رو کامل کنم بازی 100% شه.
البته فکر کنم!

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر