Grand Theft Auto V Modding | PC

33935365511495743060.jpg

Developer: Rockstar North
Publisher: Rockstar Games
Genre: Action, Adventure
Platform: PC / Windows
Size : 60 GB
Release date: World: April 14, 2015
در این تاپیک به اموزش نصب پیرامون Mods عرضه شده برای عنوان Grand Theft Auto V خواهیم پرداخت

بواسطه Mods میشود تغییرات زیادی در بازیهای تحت پلتفروم محبوب PC ایجاد کرد به ویژه در رابطه با ایجاد محتوای جدید و یا تغییر و به اشتراک گذاری و عوامل مختلفی که تا سالیان سال گیمر با اعمال این تغییرات سرگرم شود و بازیها هرگز معنی تکراری پیدا نخواهد کرد
از موارد MOODING میتوان به انواع تغییرات در Maps .Mods ENB. Source Code .Mods License. Skinning . Ambient sounds . Total Convertion . Mods quest. و.... صدها مود گرافیکی که کیفیت بازیهای پلتفروم PC حتی تا دونسل جلوتر افزایش خواهند داد اشاره کرد.

38255230073570702325.jpg

اول از همه چیز هایی که برا شروع مادینگ حتما لازمه:

1- Script Hook V همراه با Native Trainer که تقریبا 99% ـه ماد ها بدون این اجرا نمیشه:
Script Hook V + Native Trainer
(برای آپدیت ورژن 4 یا 5) برای دانلود آپدیت به تاپیک مشکلات بازی مراجعه کنید.

2- LUA Plugin که بعضی از ماد ها بهش نیاز دارن:

LUA Plugin for Script Hook V
اگه هنوز مادی نریختین که بهش نیاز داشته باشه پس نریزین چون ممکنه مشکلاتی ایجاد کنه.

3- Open IV نرم افزاری برای تغییر تو فایلای داخلی بازی هست که اکثر ماد ها بهش نیاز دارن و ریختنش اجباریه.

OpenIV

4- Script Hook V .net هم یک چیزیه مثل همون Script Hook V عادی که این هم خیلی از ماد ها نیازمندش هستن.

Community Script Hook V .NET

این هم یک برنامه واسه کنترل داشتن روی ماد ها:
GTAV Mod Manager

----
-------------------------------------------------------------------------------------------------
مهم ترین ماد های عرضه شده که ریختنش پیشنهاد میشه:
Grand Theft Auto Z
Deadeye
JobsV [.NET]
Story Mode Heists [.NET]

ماد های مربوط به اسلحه:

ماد های مربوط به وسایل نقلیه:

ماد های گرافیکی:

ماد های غیره:
Crime and Police Rebalance & Enhancement
دیگه پلیسا وسط جنگل با صدای کم تفنگ پیداشون نمیشه و صدای تفنگ صدا خفه کن دار رو به راحتی نمیشنوند و مثل واچ داگز فقط آدما زنگ میزن به پلیس

-----------------------------------------------------------------------------[/SPOILER]

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
سلام
من الان بازی رو گرفتم از بیرون و نصب کردم و اجرا کردم. هیچ مشکلی نداشت
الان دوست دارم از ماد های بازی استفاده کنم .
اول اینکه برای اینکه بیش ترین و بهترین ماد ها رو داشته باشم کدوم اپدیت رو برای بازی نصب کنم .
بعد اینکه داخل yo..utu..be کلمه ماد را سرچ کردم
یک عالمه نتیجه اورد
از بین اونا از یکی خیلی خوشم اومد
ماد flash بود
بنظرم خیلی جالب بود با سرعت خیلی خیلی زیاد می تونی حرکت کنی
یک فایل بود که دانلود کردم الان نمیدونم چیکارش کنم ؟؟
راهنمایی کنید
ممنون
همه چی توی پست اول ذکر شده، نرم افزار هایی که نیاز داره، بهترین ماد هایی که پیشنهاد میشه، و چه آپدیتایی.

آپدیت 4 یا 5 خوبه هر کدوم باشه عیبی نداره.

found

کاربر سایت
Dec 9, 2014
46
دوستان من یه مشکلی که دارم اینه که وقتی فایل OpenInteriors میریزم که درهای خونه ها رو باز میکنه اگه ماد دیگه مثلا BlackMarketMod که مغازه های قابل دزدی نشون میده رو میریزم دیگه علامتای بازی نشون نمیده هر کاری هم کردم نشد حتما باید اینارو پاک کنم تا بیاد نمیتونم باهم رو نقشه داشته باشمشون خیلیم باحالن

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بالاخره این ماد برفی شدن شهر برا سینگل اومد :|
خیلی وفته سایتا گیم زدن ولی لینک دانلودی نبود الان اومد:
0e6723-snow.jpg

https://www.gta5-mods.com/scripts/singleplayer-snow

به قول Nathan
HolyCrap
:d
فقط همین یکی کم بود ، عالیه ، کیفیتش خوبه ؟ یه بدی که تو عکسا تو چشمه ، چمنا کامل سفید میشن و تو ذوق میزنه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
به قول Nathan
HolyCrap
:d
فقط همین یکی کم بود ، عالیه ، کیفیتش خوبه ؟ یه بدی که تو عکسا تو چشمه ، چمنا کامل سفید میشن و تو ذوق میزنه
بنظر جالب نمیاد :D
این رسمیه خود راکستار هست، همونیه که روز کریسمس یک دفعه ملت وارد آنلاین شدن دیدن همه جا برفی شده :D همونو دستکاری کردن آوردن تو سینگل.
ولی زیاد خوب ساخته نشده، زدن فقط کل مکانا رو سفید کردن که رد ماشینا هم درست و حسابی انگار روش نمیوفته :|

ولی فک کنم ترکیب این ماد با Native Trainer و آب و هوای برفی طوفانی یک چیز عجیبی بشه :D آخه Native Trainer یک آب و هوای کلا جدید تو خودش داشت که هوا برفی میشد با کولاک ولی چون برف رو زمین نمیشنست بیخود میشد حالا با این جالب میشه :D

amir799

کاربر سایت
Jul 13, 2015
88
من چند تا مود می خواستم نصب کنم که هر دو به scripthook و scripthook.net نیاز داشتن من هر دو را دانلود کردم و کپی در محل بازی کردم ولی توی بازیو هیچ کدوم از مود ها نیست فقط native trainer هستش

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
من چند تا مود می خواستم نصب کنم که هر دو به scripthook و scripthook.net نیاز داشتن من هر دو را دانلود کردم و کپی در محل بازی کردم ولی توی بازیو هیچ کدوم از مود ها نیست فقط native trainer هستش
لینک ماد هارو بده شاید مشکل از جای دیگه باشه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
ماد اولی باید کار کنه دیگه! فقط اگه اون پایینو خونده باشی میگه فقط واسه هلیپکوپترای Maverick کار میکنه و با بقیه کار نمیکنه با دکمه J هم اینکارو میکنه و تو نظرات هم اکثرا کار کرده بود حالا نمیدونم دیگه مشکل کجاس؟
این دومیه هم با scripthookv.net ـه، احتمالا اول بازی ارور نمیده در همین زمینه؟؟ چون منم یک بار اینو ریختم کلا ارور میداد نمیزاشت اینو فعال کنم.

در کل اگه خیلی این دوتا برات مهمه نظراتو بخون شاید چیزی فهمیدی!
والا من که خودم خیلی وفته ماد بازم هنوز بعضی از ماد ها برام کار نمیکنه و خودمم دلیلشو نفهمیدم :D

amir799

کاربر سایت
Jul 13, 2015
88
ماد اولی باید کار کنه دیگه! فقط اگه اون پایینو خونده باشی میگه فقط واسه هلیپکوپترای Maverick کار میکنه و با بقیه کار نمیکنه با دکمه J هم اینکارو میکنه و تو نظرات هم اکثرا کار کرده بود حالا نمیدونم دیگه مشکل کجاس؟
این دومیه هم با scripthookv.net ـه، احتمالا اول بازی ارور نمیده در همین زمینه؟؟ چون منم یک بار اینو ریختم کلا ارور میداد نمیزاشت اینو فعال کنم.

در کل اگه خیلی این دوتا برات مهمه نظراتو بخون شاید چیزی فهمیدی!
والا من که خودم خیلی وفته ماد بازم هنوز بعضی از ماد ها برام کار نمیکنه و خودمم دلیلشو نفهمیدم :D
اون هم چک کرده بودم نمیشد راستی من اون اپدیت بود که یک چند تا ماشین اضافه شده بود که پرچم امریکا داشت یک دونه rpg هم firework میزد اون رو دارم ربطی نداره؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام دوستان
اون مادی که یه grappling hook مشابه اونی که تو just cause بود اضافه می کنه منتشر شده؟ تو سایت های خارجی گشتم همه جا پولی بود مفتشو گیر نیاوردم.

aidinju

کاربر سایت
Apr 15, 2015
41
چقدر سوت و کور شده اینجا!بلاخره ماشین های واقعی هم پاشون رو تو این بازی گذاشتن.فراری 458 و فراری 430 مدل هاش برای بازی عرضه شد.به لطف zmodeler3 الان میشه فایل های yft و ytd رو ادیت کرد.لینک ماشینا: (البته 458 زیاد تعریفی نداره و پر باگه.پیشنهاد میکنم منتظر ماشینای بهتر باشید)
https://www.gta5-mods.com/vehicles/ferrari-f430-beta-3dd60ecf-9a90-4446-8c2c-32a7f3fbf330
https://www.gta5-mods.com/vehicles/ferrari-458-italia

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,103
نام
پوریا

این پسره اهل ایرلنده. برای شرکتهای Activision و Blizzard کار میکنه. یه جور SweetFX درست کرده با دستکاری Fov و ... حدود 20 فریم هم روی بازی تاثیر داره. فقط نمیدونم چرا مود رو عرضه نمیکنه. فقط هم اسکرین شات میده بیرون.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
این پسره اهل ایرلنده. برای شرکتهای Activision و Blizzard کار میکنه. یه جور SweetFX درست کرده با دستکاری Fov و ... حدود 20 فریم هم روی بازی تاثیر داره. فقط نمیدونم چرا مود رو عرضه نمیکنه. فقط هم اسکرین شات میده بیرون.
معمولا این مد سازا تا موقعی که یک مدو کامل کامل نکنن نمیدن بیرون.
مثلا همون مد برفی و آیرن من خیلی وقت پیشر ویدئو هاشو دادن بیرون ولی تازه این مد برفیه همین چند وفت پیش اومد آیرن منم من هنوز ندیدم لینکاشو :|
یک بتایی چیزی هم نمیدن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر