Grand Theft Auto V Modding | PC

33935365511495743060.jpg

Developer: Rockstar North
Publisher: Rockstar Games
Genre: Action, Adventure
Platform: PC / Windows
Size : 60 GB
Release date: World: April 14, 2015
در این تاپیک به اموزش نصب پیرامون Mods عرضه شده برای عنوان Grand Theft Auto V خواهیم پرداخت

بواسطه Mods میشود تغییرات زیادی در بازیهای تحت پلتفروم محبوب PC ایجاد کرد به ویژه در رابطه با ایجاد محتوای جدید و یا تغییر و به اشتراک گذاری و عوامل مختلفی که تا سالیان سال گیمر با اعمال این تغییرات سرگرم شود و بازیها هرگز معنی تکراری پیدا نخواهد کرد
از موارد MOODING میتوان به انواع تغییرات در Maps .Mods ENB. Source Code .Mods License. Skinning . Ambient sounds . Total Convertion . Mods quest. و.... صدها مود گرافیکی که کیفیت بازیهای پلتفروم PC حتی تا دونسل جلوتر افزایش خواهند داد اشاره کرد.

38255230073570702325.jpg

اول از همه چیز هایی که برا شروع مادینگ حتما لازمه:

1- Script Hook V همراه با Native Trainer که تقریبا 99% ـه ماد ها بدون این اجرا نمیشه:
Script Hook V + Native Trainer
(برای آپدیت ورژن 4 یا 5) برای دانلود آپدیت به تاپیک مشکلات بازی مراجعه کنید.

2- LUA Plugin که بعضی از ماد ها بهش نیاز دارن:

LUA Plugin for Script Hook V
اگه هنوز مادی نریختین که بهش نیاز داشته باشه پس نریزین چون ممکنه مشکلاتی ایجاد کنه.

3- Open IV نرم افزاری برای تغییر تو فایلای داخلی بازی هست که اکثر ماد ها بهش نیاز دارن و ریختنش اجباریه.

OpenIV

4- Script Hook V .net هم یک چیزیه مثل همون Script Hook V عادی که این هم خیلی از ماد ها نیازمندش هستن.

Community Script Hook V .NET

این هم یک برنامه واسه کنترل داشتن روی ماد ها:
GTAV Mod Manager

----
-------------------------------------------------------------------------------------------------
مهم ترین ماد های عرضه شده که ریختنش پیشنهاد میشه:
Grand Theft Auto Z
Deadeye
JobsV [.NET]
Story Mode Heists [.NET]

ماد های مربوط به اسلحه:

ماد های مربوط به وسایل نقلیه:

ماد های گرافیکی:

ماد های غیره:
Crime and Police Rebalance & Enhancement
دیگه پلیسا وسط جنگل با صدای کم تفنگ پیداشون نمیشه و صدای تفنگ صدا خفه کن دار رو به راحتی نمیشنوند و مثل واچ داگز فقط آدما زنگ میزن به پلیس

-----------------------------------------------------------------------------[/SPOILER]

آخرین ویرایش:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
این مودی که باعث میشه همه جا برفی بشه باید براش آپدیتی چیزی ریخت یا با همون ورژن 1 هم میشه بازی کرد؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,375
نام
Majid
این مودی که باعث میشه همه جا برفی بشه باید براش آپدیتی چیزی ریخت یا با همون ورژن 1 هم میشه بازی کرد؟
به آپدیت ورژن سوم نیازمند هست که اونم فعلا مشکل کاور گیری داره :| برا من شانسی کار میکنه یک بار درسته یک بار مشکل دار. :|

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
841
دوستان یه مد اومده که میشه توی بازی پلیس شد
i4x7ky78v7yd4sub3iws.jpg

من دانلود کردم گفته محتویات رو توی پوشه بازی بریزید و بعد F4 بزنید تا فعال بشه
ولی من هرچی F4 میزنم فعال نمیشه نسخه اورجینال دارم من
لینکش رو اینجا میزارم هرکی تونست تست کنه ببینه چه جوری فعال میشه ؟

Code:
[URL]https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZHTsXZu6d9eoCwk1VNY79qBvkDm7KQi4cX[/URL]

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,375
نام
Majid
دوستان یه مد اومده که میشه توی بازی پلیس شد
من دانلود کردم گفته محتویات رو توی پوشه بازی بریزید و بعد F4 بزنید تا فعال بشه
ولی من هرچی F4 میزنم فعال نمیشه نسخه اورجینال دارم من
لینکش رو اینجا میزارم هرکی تونست تست کنه ببینه چه جوری فعال میشه ؟

Code:
[URL]https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZHTsXZu6d9eoCwk1VNY79qBvkDm7KQi4cX[/URL]
ماد ها بر اساس ورژن بازی تنظیم هستن اگه مثلا یک ماد برای ورژن آپدیت 3 درست شده باشه نه روی آپدیت 1 و 2 کار میکنه نه روی 4 فقط باید 3 باشه! تو ورژنت هرچی هست ببین اگه برا اون نسخه اومده بگیر!

فعلا چون اوایل ریلیز بازی هست و هی هر چند وقت آپدیت میاد اینطوریه! چند وقت دیگه همه ماد ها میان روی آخرین آپدیت و دیگه اینطور مشکلاتی پیش نمیاد.

- - -ویرایش - - -

Sسلام اینم مد گرافیکی من میتونید استفاده کنید. برید عکساشم ببینید..................
مد
نسبت به ماد های گرافیکی دیگه که خیلی بهتر بود!

لینک دانلودش میشه بزاری؟ توی این لینک که نفهمیدم کجا بود.

p.messi

کاربر سایت
Nov 4, 2010
299
نام
Poorya
ماد های گرافیکی که تا الان اومده:
GEM & SweetFX for GTA V 2.0 GTA 5 Mod
Clear HD v2.0 - ReShade Master Effect GTA 5 Mod
Natural Tones and Lighting for GTAV PC (Custom ReShade) GTA 5 Mod
Sharp Vibrant Realism for GTA V PC (Custom ReShade) GTA 5 Mod

زیاد پیشنهاد نمیشه چون تغییرات خاصی توی گرافیک اعمال نمیشه غیر از یک سری فیــلتر و ...
اما برای ریختنش فقط کافیه فایلای توی پوشه دانلود شده رو توی پوشه بازی بریزید و بازی رو اجرا کنید :)
---

تغییر Field of View از دید اول شخص که بسیار کار آمد هست.
Field of View in First Person Mode GTA 5 Mod
روش ریختنش هم کاری نداره کافیه محتویات فایل دانلود شده رو توی فولدر بازی بریزید و فایل Fov.ini رو اجرا کرده و میزان Field of view رو افزایش بدین.
نکته: بیس FoV بازی 68 هست یعنی هر چی از 68 برین بالاتر Fov بیشتر میشه و از 68 هرچی بیاین پایین تر Fov کمتر میشه :)

----

ماد های اسکریپتی:

1- سینک کردن زمان بازی با زمان دنیای واقعی:
ECB2 GTA 5 Mod
فقط کافیه فایل SyncTime.asi دانلود شده رو توی پوشه بازی بریزید.

2- ماد spawn کردن بادی گارد بصورت رندوم داخل بازی:
Spawn Random Bodyguard v1 GTA 5 Mod

---
ترینر های منتشر شده:

1- ترینر Native Trainer که داخل بازی فعال میشه و با بقیه ترینر ها فرق داره و یک جورایی توی بخش ماد های اسکریپتی هم میتونه قرار بگیره.
GTA V PC Native Trainer + Scripthook + ASI Loader GTA 5 Mod

2- اولین ترینر منتشر شده بازی 22 تایی:
Grand Theft Auto V +22 Trainer - LinGon GTA 5 Mod

3- ادیتور گاراژ بازی:
Garage Editor GTA 5 Mod
من الان ازینجا
Native Trainer دانلود کردم F4 که میزنم میره روی مایکل و همینجور پشت سرهم SKIN عوض میکنه و قفل میکنه و قطع نمیشه
آپدیت 3 با کرک 4 دارم اما توی بازی مینویسه ورژن 1.0335.1 چرا؟

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,375
نام
Majid
script hook واسه ورژن 4 نیومد ؟ :|
https://www.gta5-mods.com/tools/script-hook-v
فعلا که نیومده تو سایتشم زده آپدیت جدید اسکریپت هوکو از کار انداخته فعلا داونگرید کنید تو آپدیت 3 :|
همینجا رو چک کن در روز های آینده احتمالا ریلیز میشه.

اینم سایت اکساندر بلید خوره مادینگ GTA که اسکریپت هوک قبلیا رو هم این درست کرده:
http://www.dev-c.com/gtav/
وقتی ریلیز بشه تو سایت خودش میزاره.

- - -ویرایش - - -

من الان ازینجا
Native Trainer دانلود کردم F4 که میزنم میره روی مایکل و همینجور پشت سرهم SKIN عوض میکنه و قفل میکنه و قطع نمیشه
آپدیت 3 با کرک 4 دارم اما توی بازی مینویسه ورژن 1.0335.1 چرا؟
والا عجیبه! برا کسی ندیدم همچین مشکلی پیش بیاد معمولا با آپدیت سه بدون مشکل کار میکنه، مطمئنی آپدیتو درست ریختی یا چیزی از فایلای نیتیو ترینرو ناقص کپی نکردی؟ شایدم یک بار بوده باشه.

mrbm

کاربر سایت
Nov 23, 2012
121
خوب اینو که تو همون سایتم دیدم! الان اینو باید تو پوشه بازی بریزی؟ بعد اوکی میشه؟
بعد افت فریم و اینا ایجاد نمیکنه؟
برادر اول sweetfx -reshader 2 رو بگیر بعد reshade setup رو اجرا کنید و ادرس فایل اجرایی بازی رو انتخاب کنید ....بعد این فایلی که گرفتید رو داخل پوشه SweetFX و به جای فایل SweetFX_settings.txt قرار بدید ......

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,375
نام
Majid
یک ماد جدید جالب:

تفنگ بدون جاذبه!

نیازمند Script Hook V!
فقط کافیه فایل asi ـشو کپی کنید توی فولدر بازی و بعد وارد بازی بشید و با اسلحه Stun Gun نشونه گیری کنید طرف ماشین و E رو بزنید یا شلیک کنید بهش :)
https://www.gta5-mods.com/scripts/gravity-gun/download

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر