Grand Theft Auto Online - LSCC | XBL

CM_Punk

کاربر سایت
Dec 14, 2012
107
نام
علیرضا
سلا
من ميخوام انلاين بازي كنم اينم مشخصات اينترنتمه
ping 80
downloadspeed 0/50mbps
uploadspeed 0/20mbps
ميخوام با ايرانيا بازي كنم
مشكلي داره
لگ ميزنه چقدر ميزنه
بقيه بازيايي كه بخوام انلاين بازي كنم چي

aghasia012

کاربر سایت
Apr 19, 2012
26
سلام.میدونم سوالم تکراریه ولی شاید دوستان راهکاری داشته باشن که به دردم بخوره
چند روز پیش 2 تا آکانت گلد 2 روزه گرفتم واسه بازی.تمام مراحل ثبت نامم تو social club رو هم انجام دادم.وارد بازی شدم فایل 59 مگابایتی هم دانلود کردم.ولی هنگامی که وارد crew میشم تمامش ارور میده.هر بارم میام کرکترم پاک شده باید از نو بسازم .اینم ارور (the rockstar game services are unavailable right now)در ضمن اینترنتم 1 هستش.از دوستان کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم.گیمر تگم هست :aghasia 010

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
سلام.میدونم سوالم تکراریه ولی شاید دوستان راهکاری داشته باشن که به دردم بخوره
چند روز پیش 2 تا آکانت گلد 2 روزه گرفتم واسه بازی.تمام مراحل ثبت نامم تو social club رو هم انجام دادم.وارد بازی شدم فایل 59 مگابایتی هم دانلود کردم.ولی هنگامی که وارد crew میشم تمامش ارور میده.هر بارم میام کرکترم پاک شده باید از نو بسازم .اینم ارور (the rockstar game services are unavailable right now)در ضمن اینترنتم 1 هستش.از دوستان کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم.گیمر تگم هست :aghasia 010
این مشکل همه بود روزای اول ولی الان دیگه اینجوری نباید باشه از rockstar.com جوین کرو بشو

aghasia012

کاربر سایت
Apr 19, 2012
26
به خدا موندم .میام تا تالار میبینم همه دارن بازی میکنن.باشه یه امتحان میکنم

- - -ویرایش - - -

rockstar.com هم رفتم دیدم social club هست که رفتم join بشم دیدم قبلا شدم اسمم بود.به خدا موندم یعنی هیچکدوم از بچه ها الان این مشکلو ندارن؟
میشه مشکل از گلد 2 روزم باشه؟
چون تو قسمت آکانت نوشته 2 days trial

- - -ویرایش - - -

دوستای گلم هیچکی نیست راهنمایی کنه.؟

سلام.یه سری از مشکلاتم حل شد مشکل از social club آکانتم بود.فقط یه آدرسیو rockstar به ایمیلم زده که لینکشو میزارم دوستان راهنمایی کنن ممنون میشمRockstar Suppor

Last edited by a moderator:

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
سلا
من ميخوام انلاين بازي كنم اينم مشخصات اينترنتمه
ping 80
downloadspeed 0/50mbps
uploadspeed 0/20mbps
ميخوام با ايرانيا بازي كنم
مشكلي داره
لگ ميزنه چقدر ميزنه
بقيه بازيايي كه بخوام انلاين بازي كنم چي
پینگت خوبه...میتونی بازی کنی...من با پینگ 100 بازی میکنم همه ی بازی هارو...چه با ایرانی چه با خارجی...

aghasia012

کاربر سایت
Apr 19, 2012
26
سلام.آقا این آپدیت جدید rockstare کسی خبر داره اومده یا نه؟

متاسفانه هیچکی جواب مارو هم نداد اینم از مشکل ما کسی راهنمایی چیزی داره واقعا ممنونش میشم.عالم و آدم دارن بازی میکنن من هنوز درگیر این socialclub شدم.به خدا رفته رو اعصابم
پینگ اینترنتم هم 60 هستش
تو رو خدا راهنماییم کنیدhttp://www.uploadax.com/viewer.php?file=13395736322309326259.jpg

Last edited by a moderator:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام دوستان . بابت غیبت 1 ماهه تم عذر میخوام .
خوب اول از همه یه تشکر از اعضای گروه بکنم ( مثل امیر پوریا - امیر هاردی - شایان و ... خصوصا شایان و حسین شینیگامی ) و بابت ترکوندن ماشین شایان ازش عذرخواهی میکنم :D و همچنین متاسفم که تا 120 لول رفته بود و کاراکترش پاک شد ...
و یه تشکر هم از دوستانی که تو این مدت به کارای گروه رسیدند . خوشبختانه گروه دیگه آزاده هرکسی که بخواد میتونه عضو بشه.
راک استار تو این هفته یه آپدیت میده که نیم میلیون بهتون پول میده ( در دو وجه 250 هزار تایی ) ازش خوب استفاده کنید و حدالامکان خونه بخرید.
مشکلی بود در خدمت دوستان هستم .

سلام.آقا این آپدیت جدید rockstare کسی خبر داره اومده یا نه؟

متاسفانه هیچکی جواب مارو هم نداد اینم از مشکل ما کسی راهنمایی چیزی داره واقعا ممنونش میشم.عالم و آدم دارن بازی میکنن من هنوز درگیر این socialclub شدم.به خدا رفته رو اعصابم
پینگ اینترنتم هم 60 هستش
تو رو خدا راهنماییم کنید
هنوز نیومده .
شما اکانتتو با ساشیال کلاب سینک کردی ؟
بعضی وقتها بخاطر سرعت اینترنتم میشه ... چند بار بیا تو story mode دوباره برو تو مولتی پلیر درست میشه ! یا نهایتا صبر کن آپدیت جدید که تو این هفته میاد بگیر و برو داخل شو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر