Grand Theft Auto: Online l PSN

MEHRDAD05

کاربر سایت
Apr 16, 2013
115
نام
mehrdad
start بزن برو تو قسمت friends اون دوستی که میخوای رو انتخاب کن بعد گزینه ی invite رو بزن. میتونی از قسمت Online بری invite only session بسازی ، اینجوری هرکی رو که خودت invite کردی میتونه Join کنه.
inviteمیکنم میگه باید یه packرودان کنی

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
دوستان من الان اپدیت 1.9 نصب کردم اگه به PSN وصل باشی بری تو بازی تو صفحه لود بازی میمونه(هنگ نمیکنه!) وقتی هم اف میری تو بازی بازی لود میکنه ولی وقتی تو بازی به PSN وصل میشی دستگاه هنگ میکنه! باید ریست کنی:|مشکلش چیه قبلا همچین مشکلی نداشتم:-/
باوو این بازی دیگه چش شده8-|

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان من الان اپدیت 1.9 نصب کردم اگه به PSN وصل باشی بری تو بازی تو صفحه لود بازی میمونه(هنگ نمیکنه!) وقتی هم اف میری تو بازی بازی لود میکنه ولی وقتی تو بازی به PSN وصل میشی دستگاه هنگ میکنه! باید ریست کنی:|مشکلش چیه قبلا همچین مشکلی نداشتم:-/

رضا جون آپو بحذف دوباره بنصب:d

MEHRDAD05

کاربر سایت
Apr 16, 2013
115
نام
mehrdad
کسی میدونه این پچ جدیدو از کجا میشه برایps3دان کرد؟

اپو حذف میکنم ودو باره نصب میکنم دوباره همون اشو همون کاسه

Last edited by a moderator:

yr2009

کاربر سایت
Mar 13, 2013
26
سلام
منم همین مشکل رو دارم
ازم آپدیت 1.09 خواست دادم آپدیت کنه بعد از اتصال به psn دستگاه تعطیل میشه کلاً
آپدیت رو اینطوری که داریوش عزیز گفت حذف کردم دوباره pkg ریختمش ولی بازم اینطوری میشه :(
راه حل دیگه ای نیست؟

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
برا من که همچین مشکلی نداره از قبل هم بهتر شده

zighi

کاربر سایت
Dec 28, 2013
35
سلام
اقا من میخوام این. بازی ثبت نام کنم یه. رمز ۸ تا ۱۶ حرفی می خواد هر رمزی مزنم قبول نمی کنن رفته رو مخم
رمزشو چطوری بزنم قبول کنه????

ramin.behjat

کاربر سایت
Mar 3, 2011
15
سلام.من تازه میخام انلاین بازی کنم.بعد ار login به psn تو بازی ارور اپدیت میاد.این اپ مربوط به gta هس؟رو multiman و کپیخور تاثیرنداره؟وار اپ جدید رو باس دان کرد؟

بیزحمت جواب بدین موندم:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر