Grand Theft Auto Online - Iranian Gangs Squads | XBL

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بانک زنی رو من فکر کنم تو تریلر GTA Online دیده بودم :-?
پ.ن: هنوز وقتی یاد اون صحنه که کاپیتان راک داشت با باتوم می‌زد تو ماشینم میوفتم خندم می‌گیره :))
اون Session عالی بود=)):x

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
بانک زنی رو من فکر کنم تو تریلر GTA Online دیده بودم :-?
پ.ن: هنوز وقتی یاد اون صحنه که کاپیتان راک داشت با باتوم می‌زد تو ماشینم میوفتم خندم می‌گیره :))
اون Session عالی بود=)):x
اره خیلی حال داد ولی کاپیتان واکر بود داشت ماشینتو به F میداد :)) کارش همینه روز اول که ماشین خریدم یه c4 چسبونده بود به ماشینم منم خوشحال داشتم میرفتم که BOM خلاصه تو این gta online کم نخندیدیم

BoX

کاربر سایت
Sep 1, 2013
4
مرحله بانک زنی بعید میدونم تو آنلاین داشته باشه واسه پول درآوردن راههای زیادی هست مثلا ماشین فروختن یا مراحل یا کشتن افرادی که بانتی شدن من که اینجوری پول درمیارم

بانک زنی نداره ؟ تو خود تریلر رسمی نشون داد !

ماشین چه جوری میشه فروخت ؟

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام دوستان من هنوز شروع نکردم یه سوال داشتم،قسمت ساخت کاراکتر گزینه هایی هست در مورد ساعت خواب و ساعت کار قانونی و غیر قانونی و پارتی و اینا،تاثیر اینا چجوریه؟ و اینکه میشه تغییر داد؟
یه کاراکتر بسازم بیام پیش شما :D

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
:):sniper:

- - -ویرایش - - -

من چه کار کنم جزو اون 16 نفر که میگید باشم کسی رو باید بکشم تو بازی؟ یا کار دیگه ای کنم؟
یعنی: crew vs crew
بازی کنم اگه از نظر قوی بودن 100 نفر رو با کلت هریفم خواهشا منم جزو 16 نفر قرار بدین یا بگین چه کار کنم . که جزو 16 نفر بشم
نمی گم خیلی قوی یم اما خوب میکشم و تیراندازی میکنم;)

آخرین ویرایش:

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
آخرین اخبار از crew : ;)

0_0.jpg

0_0.jpg

0_0.jpg

0_0.jpg

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
بچه ها من می گم تو شبکه های اجتماعی دعوت کنیم امریکایی ها رو به بازی یه جا قرار بزاریم 16 به 16 امریکایی ها رو بکشیم:coolgun::sniper::gunner:

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
سلام دوستان من هنوز شروع نکردم یه سوال داشتم،قسمت ساخت کاراکتر گزینه هایی هست در مورد ساعت خواب و ساعت کار قانونی و غیر قانونی و پارتی و اینا،تاثیر اینا چجوریه؟ و اینکه میشه تغییر داد؟
یه کاراکتر بسازم بیام پیش شما :D
خصوصیات کارکترت هست تو بازی فرقی نمیکنه

:):sniper:

- - -ویرایش - - -

من چه کار کنم جزو اون 16 نفر که میگید باشم کسی رو باید بکشم تو بازی؟ یا کار دیگه ای کنم؟
یعنی: crew vs crew
بازی کنم اگه از نظر قوی بودن 100 نفر رو با کلت هریفم خواهشا منم جزو 16 نفر قرار بدین یا بگین چه کار کنم . که جزو 16 نفر بشم
نمی گم خیلی قوی یم اما خوب میکشم و تیراندازی میکنم;)
اگه خاستیم crew vs crew بزنیم خبرت میکنم درضمن قبلش باید بازیتو ببینیم

بچه ها من می گم تو شبکه های اجتماعی دعوت کنیم امریکایی ها رو به بازی یه جا قرار بزاریم 16 به 16 امریکایی ها رو بکشیم:coolgun::sniper::gunner:
فکر بدی نیست فقط لگ و چیکارش کنیم /:)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
با خارج از کشور به خصوص آمریکا بازی کنید لگ سرویس میکنه آدمو.
البته من تو GTA مشکلی نداشتم ولی تو فیفا سرویس شدم رسما :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر