freegame

کاربر سایت
Nov 2, 2007
593
نام
farshad
عزیز من وقتی یه اطلاعاتی روی هارد ریخته شه معلومه خوب کمتر از روی دیسک میخونه در نتیجه فشار کمتر میشه اصلا چه ربطی داشت به این تاپپیک:cheesygri:-"

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
جوک گفتید هاااااا
اصلا ربطی به فشار به لنز ندازه سرعت لود بازی را زیاد میکنه:biggrin1:

بالاخره استادی مثله شما باید به این بگه جوک شما حتما فکر میکنید اگر یه بازی کلا هم روی هارد ریخته بشه فقط سرعت میره بالا تر و لنز بازم کار میکنه ؟( بهتره قبل از اظهاره نظر یه کم فکر کنید)

دوست عزیز چون به این تاپیک ربط نداره ( کمی داره ) کوتاه میگم که :
زمانی که مقداری از اطلاعات روی هارد اینستال میشه وقتی لازم بشن دیگه دستگاه اونا رو از رو هارد میخونه و دیگه به لنز برایه خوندن دستور نمیده پس هرچقدر حجمه اینستال بیشتر باشه لنز کمتر درگیر میشه و عمرش هم طولانیتر میشه

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
سلام
من تا الان هرچی مطلبه معتبر دیدم تفاوتی بینه دو نسخه ذکر نشده این تفاوتهایی هم که دوستان گفتند جزو توانایی هایه 360 هست و ربطی به اصلیت بازی نداره
شاید رو هم تا آدم نبینه نمیتونه راجع بهش چیزی بگه منظورم اینه که این شایدا شایدم چیزه دیگه از آب در بیاد
یه جایی فکر کنم تو همین تاپیک بود که دیدم نوشته برای 360 هم گزینه اینستال البته به صورته آپشنال موجوده اگر کسی از دوستان اطلاعی دقیق داره لطف کنه بگه ولی ار باشه بهتره چون هرچی اینستال بیشتر فشار به لنز کمتر;)
من یادمه rockstar یه با گفته بود شما برای بازی کردن gta4 روی xbox360 هم باید هارد دیسک داشته باشین ولی نگفته بودن اینستال میکنه (احتمالا برای کش کردن اطلاعات) البته خیلی وقت پیش بود و شاید تاحالا تغییر کرده باشه.

آخرین ویرایش:

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
اولین عکسها از HUD بازی(داخل بازی)

5ttlhx.jpg

البته دو تا عکس قبلا گذاشته بودم.

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
گرفیکش در حد بازی های ps1 ؟
همون طور که می بینید ترکیب رنگ این عکس درست نیست (یعنی میزان ترکیب شدن رنگ های اصلی RGB درست تعیین نشده ) مثلا سایه ها بجای سیاه ، بنفش هستند.

اولین عکسها از HUD بازی(داخل بازی)
هنوز معلوم نیست که این عکس ها واقعا از خود بازی گرفته شده باشند. همیشه خیلی عکس های تقلبی از بازی ها میاد. مخصوصا که Resolution بافت دیوار خیلی از چیزی که تو عکس های دیگه دیدیم پایین تره. پس احتمالا این عکس هم تقلبیه.

آخرین ویرایش:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
فقط 2 هفته تا انتشار مونده و Review های عجیب و غریب کم کم داره شروع میشه !!
اولیش که همین 10/10 !

چه عجب این فریدون گذاشت یه بار هم تاپیکهای ما Sticky بشه ! :D

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
good boy جان این عکس هایی که میزاری همشون قلابی هستن.

فحش میدی؟!:biggrin1:

قلابی چیه از اولین Review که برای مجله OXM یا همون Official XBOX Magazine هست , این عکس برداشته شده.

لینک مجله
.........................................
نکاتی که در نقد این مجله OXM گفته شده:

- دنیای واقعی و Realistic فوق العاده
- اکشن بسیار خوب
- داستان جذاب
- وسیع و بزرگ از هر نظر
- کاملا عالی از تمام جنبه ها و 10/10 !!!

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
فحش میدی؟!:biggrin1:

قلابی چیه از اولین Review که برای مجله OXM یا همون Official XBOX Magazine هست , این عکس برداشته شده.

لینک مجله
.........................................
نکاتی که در نقد این مجله OXM گفته شده:

- دنیای واقعی و Realistic فوق العاده
- اکشن بسیار خوب
- داستان جذاب
- وسیع و بزرگ از هر نظر
- کاملا عالی از تمام جنبه ها و 10/10 !!!
خب K1 توي اين عكس ها تنها چيزي كه نيست:biggrin1: - دنیای واقعی و Realistic فوق العاده هست من مطمئنم اين عكس ها يه مشكلي داره

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
خب K1 توي اين عكس ها تنها چيزي كه نيست:biggrin1: - دنیای واقعی و Realistic فوق العاده هست من مطمئنم اين عكس ها يه مشكلي داره
کسری شاید منظور مجله از نظر کلی ( غیر از گرافیک ) بوده ! مثلآ رفتار مردم ( که توی GTA های قبلی افتضاح بود ) یا رانندگی و ...

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
کسری شاید منظور مجله از نظر کلی ( غیر از گرافیک ) بوده ! مثلآ رفتار مردم ( که توی GTA های قبلی افتضاح بود ) یا رانندگی و ...
اخه اريا اين عكس خيلي افتضاحه احتمالا يارو با اين TV ماله زمان فتعلي شاه بازي ميكرده :biggrin1:

اينا رو با مقايسه كن :arrowd:

gtaiv39.jpg

gtaiv38.jpg

بعد به اين عكس نگاه كن

5ttlhx.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر