marco250

کاربر سایت
Jul 11, 2006
327
سلام
کسی میتونه واسه من آهنگ بک گراند تریلر 2 رو بذاره:
The Boggs - Arm In Arm Shy Child Mix
در ضمن اگر کسی به my s pace دسترسی داره از اینجا دانلود کنه و واسه من بذاره:
http://www.myspace.com/theboggs

لینک 1
فرمت : MP3
کیفیت : 96
حجم : 2.698 MB

لینک 2
فرمت Avi
کیفیت تصویر : XVID 320x240 23.98fps
کیفیت صدا : MPEG Audio 22050Hz mono 64Kbps
حجم : 8.061 MB

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
تاریخ عرضه GTAIV به طور رسمی به عقب افتاد April 2008!!
واقعا خبره بدی بود من که اصلا حال نکردم...:(

آره درسته. ولی شاید اینطوری بهتر باشه چون خیلی تراکم بازی بود تو این چند ماه آینده و آدم نمیدونست چی بگبره :confused:
مخصوصاً که فاصله GTAIV با Halo 3 خیلی نزدیک بود :eek:

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی

خیلی هم بد نشد. چون به قول یکی از دوستان تو این چند ماه بعدی خیلی داره بازی میاد و آدم در انتخابشون دچار مشکل میشه!!
خدا کنه با این تاخیرش پیشرفت هم داشته باشه:confused:

Aydin

کاربر سایت
Mar 23, 2007
17
نام
آیدین

هنوز بطور رسمی نگفتن که April هستش و قراره که در ربع اول Fiscal Year کمپانی Rockstar بیاد، و Fiscal Year هم از February شروع میشه. در ضمن توی یکی از برنامه های زنده GameSpot شنیدم که احتمال اومدنش در February خیلی زیاده.

در مورد بد بودن خبرش هم باید بگم که اگه اومدن بازی رو به تاخیر نندازن و بازی رو همینجوری عرضه کنن، اونوقت بازی اونطوری که باید خوب باشه نمیشه، به خاطر همین عجله نمی کنن تا اینکه یک بازی عالی رو بدن بیرون که شایسته نام Grand Theft Auto باشه.

در ضمن قراره که صد تا بازی عالی بیاد و تاخیر GTA IV اونقدر مشکل ایجاد نمی کنه. با اینکه منم خیلی ناراحت شدم ولی هنوز خیلی بازی عالی دیگه مثل Halo 3، Assassin's Creed و Call of Duty 4 آخر سال 2007 عرضه میشن.

این رو هم بگم که اگه نمی دونید قراره نسخه جدید Bully به همراه محتوی جدید برای Xbox 360 بیاد. ممکنه که امکان بازی آنلاین از طریق Xbox Live هم داشته باشه. قراره که آخر سال 2007 بیاد و اسمشم Bully: Scholarship Edition هست.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
واقعا خبره بدی بود من که اصلا حال نکردم...
ای نامردا. اخه یه ماه دو ماه.. نه دیگه 8 ماه :mad: مگه میخوان چی بهش اضافه کنن اینقدر دارن کشش میدن:-"

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
این رو هم بگم که اگه نمی دونید قراره نسخه جدید Bully به همراه محتوی جدید برای Xbox 360 بیاد. ممکنه که امکان بازی آنلاین از طریق Xbox Live هم داشته باشه. قراره که آخر سال 2007 بیاد و اسمشم Bully: Scholarship Edition هست.
نسخه ي جديد نيست. ويرايش همون نسخه ي اول روي PS2 هست. براي Wii هم مياد.
ای نامردا. اخه یه ماه دو ماه.. نه دیگه 8 ماه :mad: مگه میخوان چی بهش اضافه کنن اینقدر دارن کشش میدن
باهات موافقم. من اصلآ يه احساس بهم دست داده انگار ديگه اصلآ نميخواد هيچ بازي جديد عرضه بشه. همه تاخير ميخورن. همه. البته شايد ميخوان گرافيك بازي رو بالا ببرن يا اينكه نتونستن تو يه DVD9 جاش بدن يا گفتن يه وقتي عرضش كنيم هيچ بازي نباشه كلي سود كنيم.

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
سپهر جون یه چیزی میگیا !!
اخه Q1 2008 که 2 تا ابر بازی به نام های L.B.P و MGS 4 و احتمالا KillZone 2 و Alan Wake عرضه میشن :)

مثل اینکه خبر ندارید؟!؟؟؟!

Splinter Cell 5 هم ناگهانی به 2008 افتاد!!!

2007 بدترین سال و 2008 بهترین سال

کافیه Assassins Creed هم 2008 بشه

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
یکی از اصلیترین دلیلهائی که باعث تاخیر این بازی شده البته به نقل از چند وب سایت اینه که از این به بعد البته شاید از سال بعد بعضی از بازیهای 360 نیاز به Hard Drive داشته باشن برای Data Caching... و هنوز خبری به طور رسمی اعلام نشده و معلوم نیست کدوم بازی و کی؟ و ظاهرا Rockstar میخواد که GTAIV دارای یک Load Time یکپارچه باشه و تا میتونه Load رو از بازی حذف کنه که این کار نیاز به HDD داره...و سوال اینجاست که ایا با این کار میخوان سیستم Core رو دیگه support نکنن!؟ و باید برای بازی کردن GTAIV باید حتما HDD داشت...و فعلا جوابی در کار نیست!و این شایعاتی هست که باید منتظر بمونیم ببینیم چی میشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر