PlayStation Granblue Fantasy: Relink

home_logo.png
Granblue Fantasy: Relink یک بازی Action RPG هست که توسط PlatinumGames و Cygames در حال ساخته و در تاریخ نامشخص برای کنسول PS4 عرضه میشه.
بازی بر مبنای Granblue Fantasy که یک عنوان محبوب موبایل در ژاپن هست شکل گرفته.

===========
Screenshots
===========

Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_001.jpg Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_002.jpg Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_003.jpg Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_004.jpg Granblue-Fantasy-Relink_2018_12-15-18_005.jpg

==========
Videos
==========

Gameplay Demo #1

Gameplay Demo #2​

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
نوید جان بخش استوری رو بعضی از نقد ها میگفتن ۱۳_۱۴ ساعته ... درسته ؟
آقا بیشتر از بازی بنویس حال کنیم تا اسفند نمیتونم بازی کنم😁
احساس میکنم قراره خیلی از این بازی حمایت بشه، در قالب dlc شخصیت و مراحل و ...

آره بذاری رو ایزی و راش بدی همون میشه تازه اینم پایان اصلی نی. اگه بخوای استوری رو کامل تموم کنی و پایان اصلی رو ببینی حداقل ۴۰ ساعت زمان میخواد. من خودم بعد ۴۲ ساعت ۱۰۰٪ کردم استوری رو. الانم مشغول لول ۱۰۰ کردم کرکترام. فعلا ۴تارو ۱۰۰ کردم تا بقیه ببینیم چی میشه :D یه جوریه که قشنگ دلت میخواد همه رو ۱۰۰ کنی. خیلی کامبت بازی جذاب و خفنه. اصلا خسته نمیکنه. در کل میتونم با اطمینان بگم هیچکدوم از منتقدا بخش مهم و بزرگی از بازی رو ندیدن. چه اونی که امتیاز کم داده چه اونی که زیاد داده. کرکترای بازی هر کدوم کاملا یونیکن. شاید یه سری اسکیل مشابه داشته باشن ولی مکانیزمشون کاملا خاص خودشونه.

در نهایت بخش استوری یه جورایی دستگرمی حساب میشه واسه رسیدن به اندگیم فارم کردن. اگه اهل فارم و گرایند نباشید این بازی چیز خاصی نداره واستون.

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,199
نام
هادی
نه رو PS5
همون ۶۰$. بعد ریترنال و هیدیز و هورایزن فوربیدن وست و رمننت ۲، این پنجمین پیش‌خرید این نسل من بود که کاملا هم ارزشش رو داشته. واقعا محتوایی که تو بازی گذاشتن و ارزش تکرارش خیلی عجیبه. سیستم پیشرفت کرکترا یکی از بهترین و اعتیادآورترین‌هاس بین بازیای این سبکی. البته تنوع باس‌ها خیلی زیاد نیست خصوصا اگه بخوای پدر بازی رو در بیاری بیشتر به چشم میاد اما تا الان برای من مشکل بزرگی نبوده. صبر کنی آف میخوره خصوصا استیم که خیلی خوب و خرکی آف میخورن بازی‌ها.
ممنون.راستی بازی کوآپ هم داره؟تو توییچ میدیدم ملت کوآپ میرفتن.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
ممنون.راستی بازی کوآپ هم داره؟تو توییچ میدیدم ملت کوآپ میرفتن.

آره کواپ هم داره تا ۴نفر ولی فقط بخش کوئست.
استوری رو باید سولو بری به همراه ۳تا AI

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
731
نام
reza
آره بذاری رو ایزی و راش بدی همون میشه تازه اینم پایان اصلی نی. اگه بخوای استوری رو کامل تموم کنی و پایان اصلی رو ببینی حداقل ۴۰ ساعت زمان میخواد. من خودم بعد ۴۲ ساعت ۱۰۰٪ کردم استوری رو. الانم مشغول لول ۱۰۰ کردم کرکترام. فعلا ۴تارو ۱۰۰ کردم تا بقیه ببینیم چی میشه :D یه جوریه که قشنگ دلت میخواد همه رو ۱۰۰ کنی. خیلی کامبت بازی جذاب و خفنه. اصلا خسته نمیکنه. در کل میتونم با اطمینان بگم هیچکدوم از منتقدا بخش مهم و بزرگی از بازی رو ندیدن. چه اونی که امتیاز کم داده چه اونی که زیاد داده. کرکترای بازی هر کدوم کاملا یونیکن. شاید یه سری اسکیل مشابه داشته باشن ولی مکانیزمشون کاملا خاص خودشونه.

در نهایت بخش استوری یه جورایی دستگرمی حساب میشه واسه رسیدن به اندگیم فارم کردن. اگه اهل فارم و گرایند نباشید این بازی چیز خاصی نداره واستون.
داداش ما برای hellblade 2 که کلا ۸ ساعت بخش استوریشه هایپیم ... این که دیگ ۴۲ ساعته 😍

• Smile
Reactions: J. Constantine

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
IMG_20240203_203607_540.jpg

بازی تو استیم هم عملکرد خیلی خوبی داشته. رضایت کاربرا هم داره میاد بالا کم‌کم. هم اینکه دیر لانچ شد و هم مشکلاتی داشت ولی خیلی زود رفعش کردن و پلیرا دارن لذتشو میبرن.

IMG_20240203_204125_762.jpg

اینم وضعیت بازی توی PSN

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
خب تمام کرکترا لول ۱۰۰ شدن و دیگه با خیال راحت میتونم تیمم رو انتخاب کنم و برم واسه جارو کردن اندگیم :D فعلا ۲تا کرکتر رو مکس کردم. واقعا فارم کردن تو این بازی شدیدا لذتبخشه. اینقدر گیم‌پلی خووبه که ذره‌ای خسته نمیشی. وقتی کرکتر مورد علاقتو میاری بالا و میبریش واسه تست و دمیج وحشتناکش رو میبینی، جگرت حال میاد. بدون شک یکی از بهترین سیستمای پیشرفت و پیشروی رو داره بین تمام بازیای سبک خودش. اگه بگم به مقدار نامحدودی میشه با بازی سرگرم شد دروغ نگفتم. خصوصا اینکه کواپم داره و دیشب یه تستی زدم خیلی چسبید. البته کوئستای آسون رو میاورد اما خب بازم کنار پلیر بازی کردن خیلی جالب بود. بازی خیلی خوب متریال در اختیارتون قرار میده. اگه اهل فارم کردن باشید، حسابی دستتون برای آپگرید کرکتر و سلاح بازه. البته سلاح رو از ۱۲۵ بخواید بکنید ۱۵۰ مقدار خیلی زیادی متریال میگیره ولی خب اینم راحت به دست میاد. در کل که باقلوا ساختن عزیزان در Cygames :D

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,645
نام
hamid
خب تمام کرکترا لول ۱۰۰ شدن و دیگه با خیال راحت میتونم تیمم رو انتخاب کنم و برم واسه جارو کردن اندگیم :D فعلا ۲تا کرکتر رو مکس کردم. واقعا فارم کردن تو این بازی شدیدا لذتبخشه. اینقدر گیم‌پلی خووبه که ذره‌ای خسته نمیشی. وقتی کرکتر مورد علاقتو میاری بالا و میبریش واسه تست و دمیج وحشتناکش رو میبینی، جگرت حال میاد. بدون شک یکی از بهترین سیستمای پیشرفت و پیشروی رو داره بین تمام بازیای سبک خودش. اگه بگم به مقدار نامحدودی میشه با بازی سرگرم شد دروغ نگفتم. خصوصا اینکه کواپم داره و دیشب یه تستی زدم خیلی چسبید. البته کوئستای آسون رو میاورد اما خب بازم کنار پلیر بازی کردن خیلی جالب بود. بازی خیلی خوب متریال در اختیارتون قرار میده. اگه اهل فارم کردن باشید، حسابی دستتون برای آپگرید کرکتر و سلاح بازه. البته سلاح رو از ۱۲۵ بخواید بکنید ۱۵۰ مقدار خیلی زیادی متریال میگیره ولی خب اینم راحت به دست میاد. در کل که باقلوا ساختن عزیزان در Cygames :D

كواپش مچ ميكينگ داره؟

• Like
Reactions: J. Constantine

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
731
نام
reza
بنازم cygames ...
نوید جان NG+ هم داره ؟
راستی گفتی قراره دو تا شخصیت اضافه کنن به بازی ؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
بنازم cygames ...
نوید جان NG+ هم داره ؟
راستی گفتی قراره دو تا شخصیت اضافه کنن به بازی ؟

چپتر سلکت داره میتونی درجه سختی رو ببری بالا که انمی‌ها هم سختر میشن. تو درجه سختی التیمیت لول انمی‌ها بین ۸۰ تا ۱۰۰ میشه.
بلی ۲ماه دیگه میان. اول یه باس جدید برای بخش کوئست بعدش ۲تا کرکتر.
احتمال خیلی زیاد ساپورتشون ادامه دار باشه با توجه به موفقیت عالی بازی. مقدار خیلی زیادی شخصیت جدیدم هست که میتونن اضافه کنن.

IMG_20240205_130648_509.jpg

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
731
نام
reza
چپتر سلکت داره میتونی درجه سختی رو ببری بالا که انمی‌ها هم سختر میشن. تو درجه سختی التیمیت لول انمی‌ها بین ۸۰ تا ۱۰۰ میشه.
بلی ۲ماه دیگه میان. اول یه باس جدید برای بخش کوئست بعدش ۲تا کرکتر.
احتمال خیلی زیاد ساپورتشون ادامه دار باشه با توجه به موفقیت عالی بازی. مقدار خیلی زیادی شخصیت جدیدم هست که میتونن اضافه کنن.

View attachment 327159
احتمالا تمام شخصیت های نسخه ی فایتینگ رو بیارن اینور

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
من دیروز اومد پست بدم برام عجیب بود که تاپیکش رو پیدا نکردم :D

رفتم تو تاپیک JRPG پست دادم:
Granblue Fantasy Relink رو امروز بازی کردم ، عجب چیزی شده:x

واقعا سخت شده انتخاب بین بازی کردن این ، پرسونا 3 یا Infinite Wealth

بازی روی استیم که ترکونده با 100 و خورده ای هزار پلیر همزمان!
برای این سبک عدد عجیب غریبیه.

از این لحاظ پرسونا 3 و یاکوزا رو پشت سر گذاشته ، گرچه حتما اومدن P3 روی گیم پس خیلی تاثیر داشته.
چون که اونطور که میگن P3 تا حالا بهترین لانچ آتلوس روی استیم بوده.

نمیدونم باید این موفقیت رو پای کدوم استودیوی سازنده نوشت پلاتینیوم یا سای گیم اما دم همشون گرم.

آخر ماه هم که Rebirth میاد :x
خداروشکر که بهش دسترسی ندارم:D
=========================

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا بازی دیگه خیلی سخت شد :D الان درجه سختی Maniac رو تموم کردم تو بخش کوئست و برای باز شدن درجه سختی آخر که Proud باشه باید باس آخر بازی رو بزنید ولی لولش ۱۲۰ هستش. ۱۶ دقیقه طول کشید زدنش! لعنتی اکثرا اتکاشم وان شات میکنه. دیگه توضیح خاصی از مکانیزماش نمیدم که خودتون بازی کنید ولی اگه گرن‌بلو ورسس رو زده باشی تا حدودی آشنایی دارید با این باس. آخرین کوئست با درجه سختی Proud هم فکر کنم خودش باشه ولی با لول ۱۵۰! در کل درجه سختی Maniac خیلی خوش گذشت. یه باس به طور خاص برای من دیگه تکراری شده دیدنش ولی باقی باس‌هارو مشکل خاصی ندارم باهاشون اما در کل اگه تنوع باس‌ها بیشتر بود خیلی بهتر میشد. احتمالا درجه سختی Proud رو هم بتونم تا آخرین کوئست برم ولی اینکه آخری رو هم بتونم بزنم یا نه، مشخص نیست :D فعلا برم واسه قوی‌تر کردن باقی کرکترا و تموم کردن استوری رو درجه سختی التیمیت.

20240206_183147.jpg

اینم یه عکس از کرکترای بازی. اندازه بازی فایتینگش کرکتر داره :D
ملت از الان دارن درخواست میکنن بیشتر از این ۳ماهی که برنامه دارید بازی رو ساپورت کنید و باقی کرکترارو هم بیارید داخل بازی حتی اگه قراره پول بگیرید! رو استیم هم ظاهرا همون صدهزار پلیر رو حفظ کرده. در کل موفقیت خوبی کسب کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر