Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
من خودم 1.26.480 فعلا زدم . اگه کسی تونست رکورد من رو بزنه در انلاین من به شاهدی تمام بچه های بازی سنتر 2 تا psn code 50$ من بهش هدیه میدم و سر حرفم هستم . البته اینو میگم منظوری ندارم فقط خواستم GT بازها رو به یه رقابت دوستانه تشویق کنم :d

۱ ساعت بازی کردم ۱:۲۸ زدم.رکوردت رو بیار پایین که دارم میرسم

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
۱ ساعت بازی کردم ۱:۲۸ زدم.رکوردت رو بیار پایین که دارم میرسم

خوبه . ایول . فعلا من جام امنه امنه 1.26.390 . این Event بر خلاف Event های دیگه 1 ماه وقت داره تا بسته شه . فرصت زیاده ببینم چی کار میکنی:d

bahram_m1986

کاربر سایت
Oct 16, 2006
2
اگه بخوام لپ کلام رو بگم اینطوره, به عنواب بازی بهش نگاه نکن, بدون داری یه شبیه ساز رانندگی رو تجربه میکنی که اگر یه فرمون حرفه ای داشته باشی تجربش با واقعیت مو نمیزنه, یعنی بهت قول میدم که مو نمیزنه ها, من که با دسته میرم هندلینگش دیوونم کرده, چه برسه با فرمون. اگه اینجوری بهش نگاه کنی اون چند تا نکته ضعیف گرافیکی برات تبدیل به قوت میشه!.
فقط یه چیزی شما 2006 عضو شدی بعد این اولین پستتونه؟! :d

اینجور که شما گفتی حتما باید بخرمش...ممنون بابت توضیحاتی که دادی
والا زیاد اهل نوشتن نیستم...همینم از هیجان خرید ps3 بود که نوشتم :D
مایکروسافتی بودم تا هفته پیش...هیچوقت فکر نمیکردم سونی اینقد بهم بچسبه که بیامو وارد بحثی شم :D

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
چرا اینقدر گیم پلیش نا امیدم کرد ؟؟؟؟

چون از سیمیلیتور خوشت نمیاد:d
اگه از این سبک خوشت نمیاد اینا رو بهت پیشنهاد میکنم :
shift 1 2 grid 1 2 dirt 1 2 3 nfs hot porsuiet rivas . فورزا هم تویه این سبکه ولی از اونم خوشت نمیاد .من تجربه همشونو دارم هم آنلاین هم آفلاین با همشون هم حال کردم.مگه میشه گرن توریزمورو بازی کرد ولی فوزا رو بیخیال شد.وای خدا واسه dirt 3

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
دوستان جی تی باز آخرین مسابقه ia رو که مسابقات اصلی گرن توریسمو هست رو با چه ماشینی برنده شدید؟ خودم میخوام با ZR1 ریسینگم برم ولی خواستم مطمن بشم قبل از شروع.

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
سلام خسته نباشید!
دوستان کسی با Ps3 ProxY
تونسته اپدیت هارو download کنه؟!
میخوام بازیو بگیرم ولی با این نت میدونم اپدیت های حجیم اررور میده همش..

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
دوستان جی تی باز آخرین مسابقه ia رو که مسابقات اصلی گرن توریسمو هست رو با چه ماشینی برنده شدید؟ خودم میخوام با ZR1 ریسینگم برم ولی خواستم مطمن بشم قبل از شروع.

من خودم یه مرسدس بنز suber گرفتم و اکثر کاپها رو باش رفتم . ZR1 در مقابل بنز suber واقعا کم میاره . حالا هر جور خودت میدونی واسه کاپ هایی که ماشین united state میخواد من viper SRT 10 رفتم

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
این ماشینای مربوط به seasonal event هارو چجوری باید خرید؟ اونایی که جلوش نوشته anniv. یک نفر هم کمی در مورد این Mario Andretti توضیح بده .

آخرین ویرایش:

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
من خودم یه مرسدس بنز suber گرفتم و اکثر کاپها رو باش رفتم . ZR1 در مقابل بنز suber واقعا کم میاره . حالا هر جور خودت میدونی واسه کاپ هایی که ماشین united state میخواد من viper SRT 10 رفتم

ممنون از راهنماییت. مسابقشو با همون ZR1 رفتم ترکوندمشون, اکثرا prototype بودنم. بعدشم با اندازه ساوبر پول ندارم, مگه ماشینای دیگه میزارن پولتو برا اونا جمع کنی, عجب چیزه باحالیه این jayleno oldsmobile. قدرتش 1000 اسبه, 375 تا هم میره ,با اینکه قیافش به 200 تا هم نمیخوره!

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام
ببخشید اگه سوالم بد جاست
پول کم آوردم داخل بازی،میشه از ماشین های داخل گاراژ هیچی فروخت؟
من هرچی گشتم ندیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر