Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
دوستان یه سوال این ماشین های کارتینگ از کجا باید خرید(میدونم تو dealership ولی همش ماشینه ینی کارتینگ توش نیست!)؟ بعدش چرا اینقدر کم ماشین جایزه میده ای بابا اینجور که همش باید پول صرف ماشین خریدن کنی! یه سوال دیگه نحوه جایزه دادن ماشین ها به چه شکله؟ اگر دوم یا سوم هم بشی ماشین جایزه گیرت میات یا فقط همش اول؟
با طلا گرفتن بعضی مسابقات، با گرفتن همه ستاره های یک دسته از مسابقات(مثلا کل national b)، با گرفتن مجوز شرکت تو مسابقات دسته بعد و... ماشین جایزه میده،
معمولا باید اول بشی تا جایزه بده.
ماشین کارتینگ برای اولین مسابقه رو تو یکی از جایزه ها بهت میده ولی برای بعدیاش رو تو قسمت خرید ماشین ها کمپانی gran turismo رو انتخاب کن.
همچنین ماشین
BMW M4 Coupé​
رو هم نمیدونم چجوری باید گرفت. یکی راهنمایی کنه.

آخرین ویرایش:

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
حداکثر قدرت که تقویت نکردیم, ولی تیونینگ هر جوری میخوای بزن, فقط تایر ها ریس مدیوم بودن, من که خودم تاپ اسپیدو رو 310 به نظرم خوب بود, شما بزن ببینیم چند میری, راستی driving aid هم هر جوری خواستی بزار من فقط abs و tcs روشن گذاشتم

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
حداکثر قدرت که تقویت نکردیم, ولی تیونینگ هر جوری میخوای بزن, فقط تایر ها ریس مدیوم بودن, من که خودم تاپ اسپیدو رو 310 به نظرم خوب بود, شما بزن ببینیم چند میری, راستی driving aid هم هر جوری خواستی بزار من فقط abs و tcs روشن گذاشتم

من 30 دیقه بازی کردم . دیگه دست به max speed و چیز دیگه ای نزدم . شد 1.21 . پیسته جدیده تا حالا توش فک نکنم کسی بازی کرده باشه . ولی بنظر من اگه چند ساعتی روش کار کنم تا 19 18 هم بیاد شاید کمتر اینطوری دقیق معلوم نیست که بگم . چون اصلا اشنایی با پیست ندارم و حتما خیلی بهتر از این میشه زد

Nelliemoon

کاربر سایت
Oct 12, 2013
7
این مسابقات REDBULL X2014 باید آنلاین بازی کنی؟؟من که نمیتونم آنلاین بازی کنم...اگه آفلاین کدوم قسمت هست؟من الان national a licence دارم اگه آفلاینه میشه بازی کرد؟؟

عجب باگ وحشتناکی داره این GT6!!! با این money glitch میتونید عرض 5 دقیقه 20 میلیون پول دربیارید بدون اینکه حتی کوچکترین تغییری پیش بیات!!من 3 بار 20 میلیون در آوردم همش ماشین خریدم:d دیگه میخوام تیونینگ کنم امیدوارم این ویژن ها که گذاشتن سریع مدل های بعدیش بیات... راستی این bmw m4 coupe کجاست؟؟

Last edited by a moderator:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,955
نام
malek
عجب باگ وحشتناکی داره این GT6!!! با این money glitch میتونید عرض 5 دقیقه 20 میلیون پول دربیارید بدون اینکه حتی کوچکترین تغییری پیش بیات!!من 3 بار 20 میلیون در آوردم همش ماشین خریدم:d دیگه میخوام تیونینگ کنم امیدوارم این ویژن ها که گذاشتن سریع مدل های بعدیش بیات... راستی این bmw m4 coupe کجاست؟؟
دقیقا کجاس؟

- - -ویرایش - - -

اینم نحوه به دست آوردن 20 میلیون
1. Enter Vision GT and buy the Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo for 1,000,000 credits.
2. Save and quit the game.
3. Go to Game Data Utility on the PS3 XMB and delete the 1.01 title update.
4. Restart the game but do not download the 1.01 update.
5. Go to your garage and sell the car. You'll earn 20 million credits once the sale is complete.
ولی فکر نکنم بصرفه اون آپدیتی رو که با اینترنت زغالی دانلود کردیم پاکش کنیم

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
من 30 دیقه بازی کردم . دیگه دست به max speed و چیز دیگه ای نزدم . شد 1.21 . پیسته جدیده تا حالا توش فک نکنم کسی بازی کرده باشه . ولی بنظر من اگه چند ساعتی روش کار کنم تا 19 18 هم بیاد شاید کمتر اینطوری دقیق معلوم نیست که بگم . چون اصلا اشنایی با پیست ندارم و حتما خیلی بهتر از این میشه زد

ایول ,رکورد مارو صاف کردی که, البته خیلی تمرین نداشتم, چون تازه بازی دستم رسیده, میشه یه ریپلی آپ کنی نحوی رانندگیت رو ببینیم که اینجوری تایم زدی.

Nelliemoon

کاربر سایت
Oct 12, 2013
7
دقیقا کجاس؟

- - -ویرایش - - -

اینم نحوه به دست آوردن 20 میلیون
1. Enter Vision GT and buy the Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo for 1,000,000 credits.
2. Save and quit the game.
3. Go to Game Data Utility on the PS3 XMB and delete the 1.01 title update.
4. Restart the game but do not download the 1.01 update.
5. Go to your garage and sell the car. You'll earn 20 million credits once the sale is complete.
ولی فکر نکنم بصرفه اون آپدیتی رو که با اینترنت زغالی دانلود کردیم پاکش کنیم
اگه دستگاهت کپی خور باشه که میتونی دوباره نصب کنی به همراه dlc fix ولی اگه اوریجیناله و خودت از ps store دانلود کردی خوب واقعا نمیشه دیگه اینکارو کرد...

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
ایول ,رکورد مارو صاف کردی که, البته خیلی تمرین نداشتم, چون تازه بازی دستم رسیده, میشه یه ریپلی آپ کنی نحوی رانندگیت رو ببینیم که اینجوری تایم زدی.

دمو رو خصوصی فرستادم واسط . منم فقط 30 دیقه بازی کردم نه بیشتر اگه وقت بزارم تا 17 18 هم میاد . چون ایجوری ارزش نداره . ممکنه کسی تقلب کنه . چون من دقت کردم تو GT6 نمی تونی بفهمی طرف با چه لاستیکی رفته ولی تو دمو GT5 نشان میداد که با چه لاستیکی رفتی . مثلا ما تعیین کردیم با مدیوم از کجا ادم بفهمه که طرف واقعا با مدیوم رفته یا سافت . اینم رفتم چون شما گفتین رفتم وگرنه من اصلا اینجوری الکی نمیشینم یه چیزی رو برم که اصلا هیچ ارزشی نداره . اگه خواستی من فعلا تو انلاین یه رکورد زدم پیست 1948 . من خودم 1.26.480 فعلا زدم . اگه کسی تونست رکورد من رو بزنه در انلاین من به شاهدی تمام بچه های بازی سنتر 2 تا psn code 50$ من بهش هدیه میدم و سر حرفم هستم . البته اینو میگم منظوری ندارم فقط خواستم GT بازها رو به یه رقابت دوستانه تشویق کنم :d

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
اگه دستگاهت کپی خور باشه که میتونی دوباره نصب کنی به همراه dlc fix ولی اگه اوریجیناله و خودت از ps store دانلود کردی خوب واقعا نمیشه دیگه اینکارو کرد...
اگر دوباره نصب کنی، دوباره اون ماشین بنز رو میده؟

NATHAN_HALE

عضو جدید
Sep 27, 2008
222
نام
محمدعلی
سلام.
من خیلی اهل نظر دادن نیستم اما این بازی مجبورم کرد که این پستو بدم.
بازی به نطر من بی نظیره.از نظر فیزیک و هندلینگ که یه نظر من بهترینه.تنوع مسابقات فوق العادس و بازی به هیچ عنوان تکراری نمیشه.تعداد پیست ها و ماشینها هم که حرفی برای گفتن نمیذاره.فقط چند تا ایراد کوجیک مثل دمیج و صداگذاری و ماشینای استاندارد داره که در مقابل خوبیهاش واقعا هیچی نیست.
من چند وقتی بود هر بازیو بیشتر از 10 دیقه یه ربع بازی نمیکردم اما تا الان 3-4 ساعته یه سره دارم بازی میکنم.واقعا مرسی PD

bahram_m1986

کاربر سایت
Oct 16, 2006
2
دوستان نسبت به 5 تفاوت آنچنانی کرده؟
بازم مناظر دور بی کیفیتن یا نه ایناشو درست کردن؟
میدونم از لحاظ گیم پلی بی نظیره و 100% باید خرید اما میخوام بدونم صبر کنم ارزون شه یا کلا صبر جایز نیست؟!!

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
دوستان نسبت به 5 تفاوت آنچنانی کرده؟
بازم مناظر دور بی کیفیتن یا نه ایناشو درست کردن؟
میدونم از لحاظ گیم پلی بی نظیره و 100% باید خرید اما میخوام بدونم صبر کنم ارزون شه یا کلا صبر جایز نیست؟!!

اگه بخوام لپ کلام رو بگم اینطوره, به عنواب بازی بهش نگاه نکن, بدون داری یه شبیه ساز رانندگی رو تجربه میکنی که اگر یه فرمون حرفه ای داشته باشی تجربش با واقعیت مو نمیزنه, یعنی بهت قول میدم که مو نمیزنه ها, من که با دسته میرم هندلینگش دیوونم کرده, چه برسه با فرمون. اگه اینجوری بهش نگاه کنی اون چند تا نکته ضعیف گرافیکی برات تبدیل به قوت میشه!.
فقط یه چیزی شما 2006 عضو شدی بعد این اولین پستتونه؟! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر