Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,938
نام
malek
خوب دیگه اینجوری ارزش نداره . اگه پیست تعیین میکنید باید تطبق قوانین باشه . مثلا اون دوستت به قول خودش از پیست رفته بیرون . از پیست بری بیرون اصلا اون رکورد باطل میشه . بعد اینجوری چیزی مشخص نیست که کی واقعا با چه شرایطی رکورد زده . مثلا تعیین میکنید که با تایر hard یا بدون tuning بازی کنید . بازی با لاستیکهای racing حرفه ای نیست چون ماشین باید کنترولش سخت باشه که برتری و مهارت رو نشان بده . لاستیک racing نیازی به نیم گاز دادن نداره و کنترولش خیلی اسونه از کجا مشخه که یکی این قوانینی که تعیین کردین رو بجا اورده . بنظر من واسه رقابت بهترین چیز همون بخش انلاینه که شرایط هم یکسانه دیگه کسی تحت هیچ شرایطی قادر به تقلب کردن نیست .

پورشه carrera GT چه طوره؟اگه خوب دقت کرده باشی رکورد هایی که به قول خودت میزنی جاده خاکی ثبت نمیشه و قرمز میشن!فیلم replay هم در صورت درخواست ارسال میشه.این لاستیک ها هم من درآوردی نیستن اگه آسون باشه واسه همه آسونه
نکته آخر و مهم هم تو این مسابقات جو مثبت و دوستانش هست نه روکمکنی و کی بهتره.حالا رو اون قسمت آنلاین هم میشه کار کرد و یه مسیر مشخص کرد و همه فقط اون رو برن

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
هم داداش فیروز حق داره هم داش مالک, ولی چیز مهم اینه که همونطور که گفته شد بنا بر صداقت گذاشته شده و کسی میاد رکوردی میزاره ریپلی هم سیو داره ازش, قبلا تو رکوردای 5 همین منوال بود, ولی به نظر من رکورد نشون دهنده برتری زیاد نیستش, فقط توی مسابقه رو در رو معلوم میشه, امیدوارم سرورای 6 بهتر باشه, کم کم دارم هوس آنلاین میکنم.

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
پورشه carrera GT چه طوره؟اگه خوب دقت کرده باشی رکورد هایی که به قول خودت میزنی جاده خاکی ثبت نمیشه و قرمز میشن!فیلم replay هم در صورت درخواست ارسال میشه.این لاستیک ها هم من درآوردی نیستن اگه آسون باشه واسه همه آسونه
نکته آخر و مهم هم تو این مسابقات جو مثبت و دوستانش هست نه روکمکنی و کی بهتره.حالا رو اون قسمت آنلاین هم میشه کار کرد و یه مسیر مشخص کرد و همه فقط اون رو برن

اگه مایل بودین من فقط تو sesional event بازی میکنم . چون اگه ادم قرا باشه وقت بزاره حداقل باید ارزش داشته باشه و تقلبی در کار نباشه . الان انجا 6 تا پیست هست البته 4 تاشون نمیشه بازی کرد چون 3 تا از پیست ها بسته شده و 1 دونه از پیست ها هم ماشین DLC میخواد که ندارم . میمونه 2 تا پیست BMW یا Mario Andreetis 1948 یکی رو انتخاب کن من پایه هستم . فعلا خودم دارم رو 1948 کار میکنم

- - -ویرایش - - -

هم داداش فیروز حق داره هم داش مالک, ولی چیز مهم اینه که همونطور که گفته شد بنا بر صداقت گذاشته شده و کسی میاد رکوردی میزاره ریپلی هم سیو داره ازش, قبلا تو رکوردای 5 همین منوال بود, ولی به نظر من رکورد نشون دهنده برتری زیاد نیستش, فقط توی مسابقه رو در رو معلوم میشه, امیدوارم سرورای 6 بهتر باشه, کم کم دارم هوس آنلاین میکنم.

دوست عزیز واسه شما هم که میگی رکورد نشانه برتری نیست . اگه نبود دیگه سالی یبار GT academy بگذار نمکردن بجاش مسابقات GT Lobby بگذار میکردن. GT رو بردی زیر سوال . اگه نشانه برتری نیست Leaderbord نمی گذاشتن .از قدیم بوده تا نبوده سبک اصلی GT وابسته به Time بوده . Nedd for speed که نیست مسابقه بدی برتری نشان بده . GT اومده بخش رقابت با انلاین ماسابقه دادن رو از هم جدا کرده . قبول دارم اگه ادم هر چند وقت یبار با بچه ها تو Lobby دور هم جم شن واقعا صفا داره ولی Lobby فقط واسه لذت بردنه نه برتری . البته منظوری ندارم ما.....

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,938
نام
malek
مسیر 1948 رو نیم ساعت رفتم و بهترین رکوردم شد 1.30(این لودینگ بعد ثبت رکورد هم بدجوری رو اعصابه) .یکم وقت بزارم میارمش زیر 1.25:d

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
منم منظوری نداشتم فقط دلیله حرفم اینه که کسایی بودن که نمیتونستن رکورد منو بزنن ولی تو مسابقه ازم میبردن و بالعکس

میدونم . من همه جورش بازی کردم دیگه حسابس دستمه . اگه نتونن رکوردت رو بزنن پس نمیتونن ببرن حالا نمیدونم شما چطور ply کردین . ممکنه ماشینش بهتر بوده مثلا از نظر شتاب . وزن یا کنترل . اکثرا هم تو Lobby سر پیچ از عمد با 200 تا میکوبن بهت بری تو دیوار. ولی اگه ماشین هارو Ghost کنی دیگه نمی تونن تنه بزنن . و مهم تر از همه باید recommended بازی کنی . اینو دیگه همه gt بازا میدونن هر ماشینی از نظر کنترل سبک خودشو داره

- - -ویرایش - - -

مسیر 1948 رو نیم ساعت رفتم و بهترین رکوردم شد 1.30(این لودینگ بعد ثبت رکورد هم بدجوری رو اعصابه) .یکم وقت بزارم میارمش زیر 1.25:d
با کدوم ماشین رفتی ؟ من منظورم با همون شرایط که خودش ماشین داده بریم نه اینکه با یه ماشین دیگه بریم . مثل لیسانسا میمونه خودش ماشین داده و دیگه نمی تونی tuning کنی . وارد event که بشی مستقیم میری تو پیست که رکورد بزنی. فعلا بهترین رکورد زده شده 1.26.401 در انلاین هست

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,938
نام
malek
با کدوم ماشین رفتی ؟ من منظورم با همون شرایط که خودش ماشین داده بریم نه اینکه با یه ماشین دیگه بریم . مثل لیسانسا میمونه خودش ماشین داده و دیگه نمی تونی tuning کنی . وارد event که بشی مستقیم میری تو پیست که رکورد بزنی. فعلا بهترین رکورد زده شده 1.26.401 در انلاین هست

تو season event مگه میشه ماشین رو تغییر داد آخه؟!با همون ماشین 3 دنده ی قرمز رنگه کاپوت نصفه:d

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
ببین اقا فیروز من کلا با جی تی بازا حال میکنم, چه بهتر ازم باشن چه بدتر, حالا که دوتا رکورد از یه زمین اینجا هست شمام اگه حوصله داری یه سر تو این matterhorn rotenboden با اون ZR1 ریسینگه با لاستیک مدیوم ریس یه تایم بزن دوست دارم رکوردتو بدونم.

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوستان 2 تا سوال دارم
1:بهترین ماشین که قدرتی بین 700 تا 750 داشته باشه چی هست؟؟؟
برای یک مسابقه میخوام که قدرتش باید زیر 750 باشه.

2:
در تنظیمان ماشین میتونیم ماکس پاور را زیاد کنیم.
ایا اگر ماکس پاور زیاد بشه ماشین در چیز های دیگه ضعیف تر میشه؟؟

NATHAN_HALE

عضو جدید
Sep 27, 2008
222
نام
محمدعلی
سلام.من میخوام یه فرمون برای این بازی بگیرم.فرمونایی که شنیدم خوبه g25 و g27 هست.به نظر شما کدومشو بگیرم؟g27 ارزش هزینه ی بیشترو داره؟
ممنون

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
ببین اقا فیروز من کلا با جی تی بازا حال میکنم, چه بهتر ازم باشن چه بدتر, حالا که دوتا رکورد از یه زمین اینجا هست شمام اگه حوصله داری یه سر تو این matterhorn rotenboden با اون ZR1 ریسینگه با لاستیک مدیوم ریس یه تایم بزن دوست دارم رکوردتو بدونم.

باشه . بعد من اینطوری رکورد بزنم نمیتونم نشونتون بدم ولی مگه دموشو واسط email کنم . با چه شرایطی برم ؟ مثلا با همون ماکس پاور معمولی یا ارتقاع بدم . tunning کنم یا نه ؟ skid recovery force فعال باشه یا نه ؟

سلام.من میخوام یه فرمون برای این بازی بگیرم.فرمونایی که شنیدم خوبه g25 و g27 هست.به نظر شما کدومشو بگیرم؟g27 ارزش هزینه ی بیشترو داره؟
ممنون

شما که قسط خرید فرمان داری و میخوای واسه لذت بردن از بازی بنظر من همون یه driving force بگیر قیمتشم دقتشم بد نیست میشه بدون دردسر باهاش بازی کنی در حدود یه 450 تا 500 تومانه . چون g25 که اصلا پیدا نمیشه و g27 واسه GT باز های فوق حرفه ای طراحی شده گفتم الکی هزینه نکنی . حالا اگه هزینش واسط مهم نیست اون بحث ش جداس G27 از همه بهتر

Last edited by a moderator:

Nelliemoon

کاربر سایت
Oct 12, 2013
7
دوستان یه سوال این ماشین های کارتینگ از کجا باید خرید(میدونم تو dealership ولی همش ماشینه ینی کارتینگ توش نیست!)؟ بعدش چرا اینقدر کم ماشین جایزه میده ای بابا اینجور که همش باید پول صرف ماشین خریدن کنی! یه سوال دیگه نحوه جایزه دادن ماشین ها به چه شکله؟ اگر دوم یا سوم هم بشی ماشین جایزه گیرت میات یا فقط همش اول؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر