Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام آقا من درست متوجه نشدم، منظورتون اینه که G27 الان 300 دلاره یا 300 هزار؟ من سه سال پیش قیمت کردم 380 تومن الان بالای 1 میلیونه. بعد شما میفرمایید 300 تومن؟نمیدونم قیمت تهران اینه؟اگه این قیمت باشه من همین الان میگیرم

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
سلام آقا من درست متوجه نشدم، منظورتون اینه که G27 الان 300 دلاره یا 300 هزار؟ من سه سال پیش قیمت کردم 380 تومن الان بالای 1 میلیونه. بعد شما میفرمایید 300 تومن؟نمیدونم قیمت تهران اینه؟اگه این قیمت باشه من همین الان میگیرم

rقیمت تومنیش 1350 هست.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,025
نام
آریا
همون طور که میدونین (یا نمیدونین !) هر سال توی مراسم Pebble Beach ، یامائوچی یه ماشین رو بر حسب سلیقه خودش انتخاب میکنه و اون ماشین وارد GT میشه.
امسال ماشین Aston Martin DB3S مدل 1953 انتخاب شد که بسیار زیباست !

=================================

این 3 تا هم توی مراسم های قبلی انتخاب شدن و قاعدتاً باید توی بازی حضور داشته باشن :

Ferrari 500 Mondial Pinin Farina Coupe مدل 1954

Abarth 1500 Bertone B.A.T.1 Coupe مدل 1952

Plymouth XNR Ghia Roadster مدل 1960

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
هیچوقت نتونستم با این ماشین های قدیمی ارتباط برقرار کنم! اخه که چی؟ رانندگی باهاشون زجرآوره هیچ هیجانی هم نداره

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,025
نام
آریا
هیچوقت نتونستم با این ماشین های قدیمی ارتباط برقرار کنم! اخه که چی؟ رانندگی باهاشون زجرآوره هیچ هیجانی هم نداره
لذتی که من از این جور ماشین ها میبرم ، چند برابر لذتی هست که اکثر ماشین های جدید برام داره ! :D کلاً عشق ماشین فقط به سرعت ختم نمیشه خب ! :D یکی عاشق سرعته ، یکی عاشق قیافه ماشین ها هست ، یکی با ماشین های مفهومی و عجیب حال میکنه و ...
یادش بخیر PD توی PS2 حتی یه نسخه مخصوص برای ماشین های مفهومی منتشر کرد به نام Gran Turismo Concept (ورژن های مختلف داشت و یادم نیست کدوم رو داشتم) که خیلی باهاش حال میکردم. مثلاً یه ماشین داشت به نام Toyota Pod که شبیه قوطی بود ! :D سرعتش پایین بود ، ولی صفایی داشت !

کلاً بهترین حالت ممکن اینه که بازی ترکیبی از انواع مختلف ماشین ها باشه. از کلاسیک های قدیمی و محبوب تا ماشین های خفن سرعت بالا تا ماشین های مفهومی یا مدل های جالب و متفاوت.

majid911911

کاربر سایت
Apr 21, 2008
447
نام
majid
چه گیریه داده به این ماشین قدیمیا ! بسه دیگه ! آرزو به دل موندیم یه پورشه برونیم تو این گرن توریسمو .. آخه مرد یه زوری بزن لایسنساشونو بگیر دیگه.. .. لعنت به این EA که چوب لاچرخشون میزاره..حسودا

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
قیمت آکبند این هیولای آمریکایی :d یک ملیون و سیصد و هشتاد هزار تومنه
با خریدار واقعی راه میام
تا دیر نشده بشتابید ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر