Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سینا بزرگترین موشکل و دلیل ناراحتی میدونی چیه که قیافه ی همه رو بعد از مواجه باش :| میکنه!؟ :D

چیزهایی که برطرف کردنشون به نظر میرسه خیلی نه وقت میخواد نه انرژی و هزینه 8-|

امین برای یک بازی گیم پلی و کیفیت اون مهمه
مطمئن باش یه نفر برای این ایرادات کوچیک نمیاد اینطوری بازیو توی این تاپیک بکوبونه

مطمئنا این دوستان با گیم پلی بازی نتونستن ارتباط برقرار کنن

برای یه بازی مثل GT که تا این حد روی جزئیات ماشین کار شده تا واقعی ترین تجربه ممکن در زمینه رانندگی داشته باشیم این ایرادات کوچیک قابل بخششه

البته در مورد ایراداتی که احسان گرفت خود یامائوچی تاکید داره چهره ماشین نباید در بازی تغییر کنه و گیمر زیبایی ماشین میخواد که من این منطق اصلا قبول ندارم ( این مصاحبش قبلا خونده بودم اگر لینک پیدا کردم میذارم )

اما یه چیز میدونم اگر یه نفر واقعا با گیم پلی بازی حال کنه بخاطر تخریب پذیری یا صدای برخورد ها یا سخت بودن منو و یا تاخیر در لودینگ اون بازی کنار نمیذاره برای همینه میگم حتی اگر متای GT6 در حد 90 هم بشه باز هم اکثر دوستان این تاپیک نمیتونن باهاش ارتباط برقرار کنن چون گیم پلی GT6 ادامه دهنده GT5 هستش
به هر حال هر کسی سلیقه ای داره اما بهتره به سلیقه همدیگه احترام بذاریم و اینطور فرض نکنیم چون ما نتونستیم با بازی ارتباط برقرار کنیم حتما پس بازی خوبی نبوده و یک شکست کامل محسوب میشه ( کما اینکه متای 84 شاید در حد سری GT نباشه اما باز یه شکست کامل بحساب نمیاد و قبلا هم گفتم اگر مننتقد ها میومدن نسخه اکادمی نقد میکردن نتایجش و عکس العمل بعضی دوستان دیدن داشت ... )

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
امین برای یک بازی گیم پلی و کیفیت اون مهمه
مطمئن باش یه نفر برای این ایرادات کوچیک نمیاد اینطوری بازیو توی این تاپیک بکوبونه

مطمئنا این دوستان با گیم پلی بازی نتونستن ارتباط برقرار کنن

برای یه بازی مثل GT که تا این حد روی جزئیات ماشین کار شده تا واقعی ترین تجربه ممکن در زمینه رانندگی داشته باشیم این ایرادات کوچیک قابل بخششه

البته در مورد ایراداتی که احسان گرفت خود یامائوچی تاکید داره چهره ماشین نباید در بازی تغییر کنه و گیمر زیبایی ماشین میخواد که من این منطق اصلا قبول ندارم ( این مصاحبش قبلا خونده بودم اگر لینک پیدا کردم میذارم )

اما یه چیز میدونم اگر یه نفر واقعا با گیم پلی بازی حال کنه بخاطر تخریب پذیری یا صدای برخورد ها یا سخت بودن منو و یا تاخیر در لودینگ اون بازی کنار نمیذاره برای همینه میگم حتی اگر متای GT6 در حد 90 هم بشه باز هم اکثر دوستان این تاپیک نمیتونن باهاش ارتباط برقرار کنن چون گیم پلی GT6 ادامه دهنده GT5 هستش
به هر حال هر کسی سلیقه ای داره اما بهتره به سلیقه همدیگه احترام بذاریم و اینطور فرض نکنیم چون ما نتونستیم با بازی ارتباط برقرار کنیم حتما پس بازی خوبی نبوده و یک شکست کامل محسوب میشه ( کما اینکه متای 84 شاید در حد سری GT نباشه اما باز یه شکست کامل بحساب نمیاد و قبلا هم گفتم اگر مننتقد ها میومدن نسخه اکادمی نقد میکردن نتایجش و عکس العمل بعضی دوستان دیدن داشت ... )

اول اینو بذارم تا به عدم برقراری ارتباط با GT متهم نشدم :D

و اما اصل صحبتم :D درسته بازی گیم پلی عالی ای داره ولی کسی نمیاد 60 دلار پول بده یه بازی پر از ایراد و ناقص بخره که فقط می خواد از گیم پلی خوبش استفاده کنه ! + اینکه همین گیم پلی خوب در قالب یه Career کوتاه از بین رفته ! :D اگر کسی تا الان به GT 5 احترام گذاشت و ازش استقبال کرد صرفاً به دلیل این بود که قبول کردن به عنوان اولین تجربه روی یه کنسول بد قلق اشتباه برای هر کسی ممکنه ، ولی وقتی این اشتباه دو باره و سه باره تکرار بشه مطمئن باشید حامیان همین عنوان بزرگ هم با سرعت بیشتر رو به صفر میل می کنه ! یه سر به GT Planet بزنید ! خیلی از فنهای قدیمی از بازی شاکی هستن !

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
تنها چیزایی که خیلی دارن به بازی لطمه میزنن و مشکلات خیلی ساده و آبکی هستن یکی صدای برخوردهاست ، یکی صدمه دیدن ماشین ! کلاً گذاشتن یه دو تا افکت از پیش رندر شده ی خط و خش روی ماشین فکر کنم کمتر از حتی 1 هفته وقت بگیره ، حالا چه اصراریه که یامائوچی به هیچ وجه نمی خواد از این افکت ها استفاده کنه معلوم نیست ! الان عالم و آدم به این افکت های از پیش رندر شده راضی هستن (از فورتزا تا NFS) اونوقت یامائوچی سیخ کرده روی تخریب ریل تایم :| و جالب ترش اینکه همچین چیزی حتی 1% از کیفیت افکت اخیر رو هم نداره و توان بیشتری هم نسبت به اون صرف می کنه !
واضحه بیشتر مشکل ها از سازنده ـس !

مثل اینکه حواست به ملیت PD نیست ! جاپونین آقا جاپونی !
آدم باورش نمیشه اومدن علاوه بر مسابقات معمولی ، مسابقات شبانه و شهری ، مسابقات رالی رو خاک و برف ، مسابقات 24 ساعته ، نسکار ، گردش شبانه روزی ، آب و هوای برفی و بارونی و داینامیک ، Photo Mode بی نظیر ، Photo Location های خارق العاده و قابلیت Stereoscopic 3D برای بازی گذاشتن ، ولی فقط با 200 تا ماشین ، یک Career مزخرف ، AI مسخره ، لودینگ های وحشتناک ، افت فریم ، AA ضعیف ، مشکل افکت دود و بارون و ... ! این مسئله غیر قابل باوره اون هم با در نظر گرفتن زمان ساخت 5 ساله بازی ! باز دوباره این تیم جاپونی نابغه اومده به جای درست کردن این مشکل ها ، اومده سیستم تعلیق جدید به بازی اضافه کرده ، مدلینگ لاستیک هارو از لو طراحی کرده ، محاسبات جدید آیرودینامیک گذاشته و ... :| همه این مسائل از یک تیم تازه کار بعید نیست ولی از Polyphony Digital اخه ؟! که پروسه ساخت این فرانچایز برای PS1 احتمالا 18 19 سال پیش شروع کرده ؟!! دارم خواب میبینم احتمالا !!!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مثل اینکه حواست به ملیت PD نیست ! جاپونین آقا جاپونی !
آدم باورش نمیشه اومدن علاوه بر مسابقات معمولی ، مسابقات شبانه و شهری ، مسابقات رالی رو خاک و برف ، مسابقات 24 ساعته ، نسکار ، گردش شبانه روزی ، آب و هوای برفی و بارونی و داینامیک ، Photo Mode بی نظیر ، Photo Location های خارق العاده و قابلیت Stereoscopic 3D برای بازی گذاشتن ، ولی فقط با 200 تا ماشین ، یک Career مزخرف ، AI مسخره ، لودینگ های وحشتناک ، افت فریم ، AA ضعیف ، مشکل افکت دود و بارون و ... ! این مسئله غیر قابل باوره اون هم با در نظر گرفتن زمان ساخت 5 ساله بازی ! باز دوباره این تیم جاپونی نابغه اومده به جای درست کردن این مشکل ها ، اومده سیستم تعلیق جدید به بازی اضافه کرده ، مدلینگ لاستیک هارو از لو طراحی کرده ، محاسبات جدید آیرودینامیک گذاشته و ... :| همه این مسائل از یک تیم تازه کار بعید نیست ولی از Polyphony Digital اخه ؟! که پروسه ساخت این فرانچایز برای PS1 احتمالا 18 19 سال پیش شروع کرده ؟!! دارم خواب میبینم احتمالا !!!

آخه به ژاپنی بودن ربط نداره امیر :D بابا این بی صاحاب کوجیما هم ژاپنیه ، اون کامیا سنسه هم ژاپنیه و ... مشکل از تیم سازنده نیست :D تیمی که این همه کارهای خارق العاده انجام میده بعیده نتونه چند تا مشکل که وقتی هم نمیگیرن رو برطرف کنه ! مشکل از لیدر تیمه :D

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,617
نام
Armin
من که معتقدم بزرگترین چیزی که به GT5 ضربه زد . بلند پروازی بیش از حد تیم سازنده و علی الخصوص همون لیدر حرف نشنوشونه . بازی اقیانوسی بود به عمق کم . کلی چیز میز توش بود . و خیلی چیزاشم فشار زیادی به سخت افزار می آورد . به شخصه معتقدم اگه بازیو 720p می ساختن یه چند تا تخریب پذیری اسکریپت شده هم می ذاشتن . پرفورمنس بهتری می گرفتن و روی جزئیات گرافیکی که متاسفانه اصلا بالانس نبود بیشتر کار می کردن . لامصب یه سری مپهاش مثل لندن و مادرید و اون زمین خاکیه که شبو روز داره . (اسمش یادم نمیاد:d) همین الانم برین بازی کنین چیزی کم از بازیهای نسل بعد ندارن . اما در کنارش مپهای بی کیفیت نسخه های قبلی و درختای دو بعدی به شدت توی ذوق می زنه . اون مشکل دندونه دندونه شدن توی دود و برف و بارون هم بود که گویا توی این نسخه برطرف شده . اما تمام اینهارو می شد تحمل کرد . این ماشینای استاندارد و نمی شد . لعنتی مسابقه می دادی خودتو می کشتی بهت جایزه ماشین استاندارد میداد .
من که اگه هیچ چیز بازی تغییر نکنه . فقط این ماشینای استاندارد و از توش حذف کنن و مپای قدیمیشم دوباره طراحی کنن دیگه مشکلی با بازی نخواهم داشت . هرچند کریر کوتاهی هم داشت و اندازه GT4 وقت نمی گرفت .

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
آفرین این شد نحوه صحبت توی تاپیک و انتقاد, منم به خدا از این چیزایی که مینالن همه ناراحتم ولی نه اینکه یهو بیام قهوه ایش کنم به عنوان یه شکست کامل.
به خدا بهم میخندین ولی تا شش ماه قبل ریلیز پنج اکثر شبا خواب میدیدم دارم GT5 میزنم, مخصوصا با اون ویدوو هایی که نشون داده بودن بد قاطی کرده بودم, ولی وقتی اولین مسابقه رو ریپلیشو دیدم ..., تا دو سه ماه اصلا دست بهش نزدم, ولی کمکم که از روی همون بی حوصلگی هم میرفتم دیدم نهههه, یه چیزایی توش نهفتس که آرههههه, راستی اینم یادم رفت بگم تنها دلیله ps3 خریدنمم همین لامصب بود D:

- - -ویرایش - - -

آفرین این شد نحوه صحبت توی تاپیک و انتقاد, منم به خدا از این چیزایی که مینالن همه ناراحتم ولی نه اینکه یهو بیام قهوه ایش کنم به عنوان یه شکست کامل.
به خدا بهم میخندین ولی تا شش ماه قبل ریلیز پنج اکثر شبا خواب میدیدم دارم GT5 میزنم, مخصوصا با اون ویدوو هایی که نشون داده بودن بد قاطی کرده بودم, ولی وقتی اولین مسابقه رو ریپلیشو دیدم ..., تا دو سه ماه اصلا دست بهش نزدم, ولی کمکم که از روی همون بی حوصلگی هم میرفتم دیدم نهههه, یه چیزایی توش نهفتس که آرههههه, راستی اینم یادم رفت بگم تنها دلیله ps3 خریدنمم همین لامصب بود D:

iran1981

کاربر سایت
Jun 4, 2013
8
چیزی که به این بازی بزرگ لطمه زده تعصب کورکورانه ی فن هاش بود،که باعث شد، تیم سازنده به چالش کشیده نشه و ما در این نسل GT نداشته باشیم.
تقصیر ما فن های این بازیه
بدبخت کمپانی سازنده ،گرنتوریسمو پرولوگ رو زد که ببینه خواسته ما چیه ،ما هم که مثل یه مشت افغانی فقط نقاط قوتش رو دیدیم و گفتیم به به همین خوبه دستتون درد نکنه.اگر طرفداری هم انتقاد کرد جرش دادیم و حالا بعد چند سال تک تکمون روشن فکر شدیم و حرفای اون روز همون طرفدار رو بصورت مقاله رو صفحات تاپیکهای مختلف گرنتوریسمو میزارم و فکر میکنیم خیلی میفهمیم . در حالیکه گرنتوریسمو5 از بازی گرنتوریسمو4 هم ضعیف تر بود.اونایی که با این حرف مخالفن همون کسایی هستن که این بازی رو به این حال و روز انداختن(حالا هم ، کس و کار تیم ژاپنی رو میگن).
یکی از نقاط ضعفی که هیچ کس بهش اشاره نکرده اینه : ماشین حریف رو که بهش نمیرسی رو میتونی سر یه پیچ از جاده بندازیش بیرون و ماشینو در آخرین لحظه جمع کنی و بری اول بشی(فکر کنم اکثر ماشینها پشت سپر و جلو پنجره رادیاتور دارن با تصادف 20 کیلومتری خورد میشه و موتور جوش میاره،یادمه توگرنتوریسمو4 زمان جریمت میکرد.این میشه شبیه ساز؟؟؟؟؟؟!!!!. ببیینم من طرفدار فرزا هستم یا شما یادتون رفته گرنتوریسمو چی بوده؟ گیمرای ناب وقتی فرزا اومد همه گفتن دم ماکروسافت گرم حالا سونی رو به چالش کشید و امید داشتن گرنتوریسمو افسانه ایی در شماره 5 بشه.که نشد.عوض اینکه پستم رو پاک کنید بین تمام فن ها یی که این بازی توی این سایت داره یه ماشین باز حرفه ایی عنوان دار در سطح اتومبیلرانی رو کنید که این بازی رو حرفه ایی تر از گرنتوریسمو 4 و یا فرزای 3 بدونه .عمرا یه ماشین بازی که عاشق ماشینه بیاد رو تعصب حرف بزنه.اگر کسی اومد من تمام حرفام رو پس میگیرم و از همه عذرخواهی میکنم (توجه توجه)
لینک زیر تاپیک ماشین خودمه در 5 صفحه در قویترین سایت ماشین بازای ایران یعنی سایت تیونینگ تاک - پژو پرشیایی که فقط اتاقش پرشیاست با موتور MI16 که در مسابقات جهانی رالی دهه 90 قهرمان بلامنازع بوده و در تمام دنیا ماشین بازها بهش میگن MONSTER که میشه هیولا .عکس ماشین خودمه که بدونید از ماشین یه چیزایی سرم میشه.

تیونینگ تاک - تالارهاي خودرو • مشاهده مبحث - فروش پژو پرشیا با موتور Mi16 و کامپیوتر استندالون و...

فرزا هرچی هست من کار ندارم ولی گرنتوریسمو همیشه ایراد داشته و همیشه هم ایراد خواهد داشت چون عاشقان اتومبیلرانی سخت گیر هستن. و همیشه هم محبوب ترینه چون برای عاشقان گیم و اتومبیلرانی نوستالژی و یک دنیا خاطرست.از دو نفر تو این سایت خیلی ناراحتم چون هفته اول که گرنتوریسمو اومده بود من 2خط نظرم رو نوشتم که خیلی شبیه حرفا و نقدهای امروز خودشون بود .1000تا حرف بهم زدن و پستام رو پاک کردن و دسترسیم رو 1 سال قطع کردن.منم به حرمت چراغ این سایت که خدا نگهدارش باشه ،بی خیالی طی کردم و گفتم حتما مدیریت تاپیکها خیلی سخته و حتما این عزیزان منو با فنهای فرزا اشتباه گرفتن. امیدوارم کسی رو ناراحت نکرده باشم بویژه زحمتکشای سایت رو ،فقط دلم پر بود.منم مثل شما وقتای میام میبینم سایت به هر دلیلی برا مدتی باز نمیسه بخدا دلم میگیره.1سال قطع دسترسی بودم از طرف مدیران فقط بخاطر نقدی به مضمون همین نقدای امروزاساتید.شیر مادرش حلالش اونی که از بند منو در اورد.
به امید گرنتورسمو7

آخرین ویرایش:

kasra668450kk

کاربر سایت
Oct 5, 2011
83
نام
کسرا
من که معتقدم بزرگترین چیزی که به GT5 ضربه زد . بلند پروازی بیش از حد تیم سازنده و علی الخصوص همون لیدر حرف نشنوشونه . بازی اقیانوسی بود به عمق کم . کلی چیز میز توش بود . و خیلی چیزاشم فشار زیادی به سخت افزار می آورد . به شخصه معتقدم اگه بازیو 720p می ساختن یه چند تا تخریب پذیری اسکریپت شده هم می ذاشتن . پرفورمنس بهتری می گرفتن و روی جزئیات گرافیکی که متاسفانه اصلا بالانس نبود بیشتر کار می کردن . لامصب یه سری مپهاش مثل لندن و مادرید و اون زمین خاکیه که شبو روز داره . (اسمش یادم نمیاد:d) همین الانم برین بازی کنین چیزی کم از بازیهای نسل بعد ندارن . اما در کنارش مپهای بی کیفیت نسخه های قبلی و درختای دو بعدی به شدت توی ذوق می زنه . اون مشکل دندونه دندونه شدن توی دود و برف و بارون هم بود که گویا توی این نسخه برطرف شده . اما تمام اینهارو می شد تحمل کرد . این ماشینای استاندارد و نمی شد . لعنتی مسابقه می دادی خودتو می کشتی بهت جایزه ماشین استاندارد میداد .
من که اگه هیچ چیز بازی تغییر نکنه . فقط این ماشینای استاندارد و از توش حذف کنن و مپای قدیمیشم دوباره طراحی کنن دیگه مشکلی با بازی نخواهم داشت . هرچند کریر کوتاهی هم داشت و اندازه GT4 وقت نمی گرفت .

یه دستی به سر و گوش مپ های قدیمی کشیدن الان خیلی بهتر شدن
ماشین های استاندارد هم کمتر شدن پریمیوم ها بیشتر.
در کل دمت گرم با این امضات خیلی حال کردم فقط بیتل ها

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
خب من هم بالاخره تونستم دمورو بازی کنم و تغییرات اعجاب برانگیزی رو هم رویت نکردم . جز اینکه فنر ماشین ها خیلی خیلی بالا پایین میشه چیزه دیگه ای ندیدم . حتی تو گرافیک چیزی ندیدم . نورپردازی و خشک بودن پیست ها هم مثل قبل. نمیدونم با چه امیدی این بازی رو دارن می سازن این سازنده ها.

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,034
نام
میثم
نورپردازی و خشک بودن پیست ها هم مثل قبل
اتفاقا مهمترین تغییر بازی همین نورپردازی هستش.....
تغییرات شاید زیاد به چشم نیاد ولی بازم بعضی هاشون مثبت بوده.....
ویدیو مقایسه رو ببینید ....
GT5 vs. GT6 Demo: Side-by-Side Comparison Gameplay Videos

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
خیر.قابل بخشش نیست:d

سلام سینا.خوبی؟:dببین من سبک تخصصی گیمینگم ریسینگ شبیه ساز هست.یعنی هم توش تخصص دارم و هم سبک محبوبم هست.من هنوزم جی تی 5 رو بازی میکنم.چون با هندلینگ و گیم پلیش شدید حال میکنم.در حالیکه سایر عنوانهای این سبک رو بعد از 1-2 ماه رها میکنم.به نظر منم لذت گیم پلی جی تی و هندلینگش وصف شدنی نیست.از لحاظ شبیه سازی حرکت ماشین و هندلینگ هم واقعا هیچ نقصی بهش وارد نیست.

اما بازی یه سری ایراد مضحک و احمقانه داره که رسما رو اعصاب من روپایی میزنه.به نظر من بزرگترین مشکل PD اینه که همچنان در نسل قبل گیر کرده.غافل از اینکه باید شیوه خودشون رو عوض کنن.غافل از اینکه تو این نسل براشون یه رقیب جدی و سرسخت درست شد و تونست ازشون پیشی بگیره.

به طور مثال چرا یامائوچی هیچ توجهی به دمیج مکانیکی و فیزیکی نمیکنه؟آخه نمیشه که یه کسی ادعای ساخت بازی شبیه ساز داشته باشه،بعد تو بازیش با 300 تا بری تو دیوار و هیچ اتفاقی نیوفته.یدفعه بیاد اسم اون شبیه ساز رو هم از روش برداره،سرپیچ ها هم دستی بکشیم و با 200 تا پیچ رو رد کنیم:|نمیشه تو ادعای شبیه سازی داشته باشی،بعد زارت و زورت جاده رو ببری.مثل پیست Le mans تو همین جی تی 5.اون قسمت صاف رو داری با 300 تا میری،بعد سر پیچ که میرسی خیلی شیرین میندازی از همون وسط رد میشی.خیلیم خوشحال.هیچ اتفاقی هم برای ماشین نمیوفته.بازی هم هیچ پنالتی و مانعی برای انجام ندادن اینکار ایجاد نکرده.

جناب یامائوچی میاد با افتخار از 1000 ماشین حرف میزنه.قسم میخورم 90 درصد جی تی بازها به زور طرف ماشینای استاندارد رفته باشن.حداقل من یکی اینجوری بودم.چون اول از همه باید از کاکپیت بازی کنم.و مورد دیگه اینکه واقعا تحمل اون مدل سازی نسل پیش برام غیرممکن بود.انگار که PD داشت به شعورم توهین میکرد.آخه مرد حسابی.تو اومدی ماشینهای سال 2005 جی تی 4 رو چپوندی تو جی تی 5 که سال 2010 عرضه شده؟؟؟خودتو مسخره کردی؟بعدشم با افتخار حرف از 1000 ماشین میزنی؟مثل بچه آدم میومدی 300-400 تا ماشین میزاشتی ولی همشون یکدست و تر و تمیز.گیمرها هم خیلی بیشتر خوشحال میشدن و راضی تر بودن.نه اینکه 1000 ماشین بزاری ولی به جز 200 تاش باقیش بدرد سطل زباله بخوره.

یا آقا اومده پیستهای شماره های قبلی رو چپونده تو بازی.مثلا تو میری یه مسابقه رالی انجام میدی و کلی از گرافیک و برفی که میباره کف خون قاطی میکنه.بعد میری مسابقه بعدی و زارتی میوفتی تو یه پیست نسل قبلی.خب انصافا آدم دچار حالت تهوع میشه.

ایرادات بازی به اینجا ختم نمیشه و برای ردیف کردنش احتیاج به ساعتها وقت هست.با صحبتهایی که دوستان کردن ظاهرا جی تی 6 هم همچنان اون مشکلات رو داره.اگر واقعا بازم اینطور باشه،بهتره که PD و یامائوچی کلا بیخیال ساخت بازی بشن یا اینکه دسته جمعی برن دارالمجانین خودشون رو بستری کنن.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
چیزی که به این بازی بزرگ لطمه زده تعصب کورکورانه ی فن هاش بود،که باعث شد، تیم سازنده به چالش کشیده نشه و ما در این نسل GT نداشته باشیم.
تقصیر ما فن های این بازیه
بدبخت کمپانی سازنده ،گرنتوریسمو پرولوگ رو زد که ببینه خواسته ما چیه ،************************************************************************************ و حالا بعد چند سال تک تکمون روشن فکر شدیم و حرفای اون روز همون طرفدار رو بصورت مقاله رو صفحات تاپیکهای مختلف گرنتوریسمو میزارم و فکر میکنیم خیلی میفهمیم . در حالیکه گرنتوریسمو5 از بازی گرنتوریسمو4 هم ضعیف تر بود.اونایی که با این حرف مخالفن همون کسایی هستن که این بازی رو به این حال و روز انداختن(حالا هم ، کس و کار تیم ژاپنی رو میگن).
یکی از نقاط ضعفی که هیچ کس بهش اشاره نکرده اینه : ماشین حریف رو که بهش نمیرسی رو میتونی سر یه پیچ از جاده بندازیش بیرون و ماشینو در آخرین لحظه جمع کنی و بری اول بشی(فکر کنم اکثر ماشینها پشت سپر و جلو پنجره رادیاتور دارن با تصادف 20 کیلومتری خورد میشه و موتور جوش میاره،یادمه توگرنتوریسمو4 زمان جریمت میکرد.این میشه شبیه ساز؟؟؟؟؟؟!!!!. ببیینم من طرفدار فرزا هستم یا شما یادتون رفته گرنتوریسمو چی بوده؟ گیمرای ناب وقتی فرزا اومد همه گفتن دم ماکروسافت گرم حالا سونی رو به چالش کشید و امید داشتن گرنتوریسمو افسانه ایی در شماره 5 بشه.که نشد.عوض اینکه پستم رو پاک کنید بین تمام فن ها یی که این بازی توی این سایت داره یه ماشین باز حرفه ایی عنوان دار در سطح اتومبیلرانی رو کنید که این بازی رو حرفه ایی تر از گرنتوریسمو 4 و یا فرزای 3 بدونه .عمرا یه ماشین بازی که عاشق ماشینه بیاد رو تعصب حرف بزنه.اگر کسی اومد من تمام حرفام رو پس میگیرم و از همه عذرخواهی میکنم (توجه توجه)
لینک زیر تاپیک ماشین خودمه در 5 صفحه در قویترین سایت ماشین بازای ایران یعنی سایت تیونینگ تاک - پژو پرشیایی که فقط اتاقش پرشیاست با موتور MI16 که در مسابقات جهانی رالی دهه 90 قهرمان بلامنازع بوده و در تمام دنیا ماشین بازها بهش میگن MONSTER که میشه هیولا .عکس ماشین خودمه که بدونید از ماشین یه چیزایی سرم میشه.

تیونینگ تاک - تالارهاي خودرو • مشاهده مبحث - فروش پژو پرشیا با موتور Mi16 و کامپیوتر استندالون و...

فرزا هرچی هست من کار ندارم ولی گرنتوریسمو همیشه ایراد داشته و همیشه هم ایراد خواهد داشت چون عاشقان اتومبیلرانی سخت گیر هستن. و همیشه هم محبوب ترینه چون برای عاشقان گیم و اتومبیلرانی نوستالژی و یک دنیا خاطرست.از دو نفر تو این سایت خیلی ناراحتم چون هفته اول که گرنتوریسمو اومده بود من 2خط نظرم رو نوشتم که خیلی شبیه حرفا و نقدهای امروز خودشون بود .1000تا حرف بهم زدن و پستام رو پاک کردن و دسترسیم رو 1 سال قطع کردن.منم به حرمت چراغ این سایت که خدا نگهدارش باشه ،بی خیالی طی کردم و گفتم حتما مدیریت تاپیکها خیلی سخته و حتما این عزیزان منو با فنهای فرزا اشتباه گرفتن. امیدوارم کسی رو ناراحت نکرده باشم بویژه زحمتکشای سایت رو ،فقط دلم پر بود.منم مثل شما وقتای میام میبینم سایت به هر دلیلی برا مدتی باز نمیسه بخدا دلم میگیره.1سال قطع دسترسی بودم از طرف مدیران فقط بخاطر نقدی به مضمون همین نقدای امروزاساتید.شیر مادرش حلالش اونی که از بند منو در اورد.
به امید گرنتورسمو7

امیر جان اون تاپیک تو رو هم من خودنم هم فکر کنم، هم فکر کنم رامین ناظم دیگه و هم فکر کنم محمد که اینجا ادمینه و خودش یه BMW E46 داره و توی TT برای نگه داری از ماشینش تو بخش BMW یه تاپیک داره که از تاپیکای پرطرفدار TTهستش.

ولی من اون پست تو رو تو تاپیک GT5 یادم نیست، اما اگه به شدت خط اول همین پستت بوده ویا شدید تر که خوب پاک شدنش عادیه. به طور کلی نباید انقدر راحت بنویسیم :D

آخرین ویرایش:

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,617
نام
Armin
یه دستی به سر و گوش مپ های قدیمی کشیدن الان خیلی بهتر شدن
ماشین های استاندارد هم کمتر شدن پریمیوم ها بیشتر.
در کل دمت گرم با این امضات خیلی حال کردم فقط بیتل ها
دانلود دمو یه ساعت پیش تموم شد و منم تونستم یکی دو دست زدم:d . اینجور که پیداست مپهای قدیمیو واقعا یه دستی به سرو روشون کشیدن . و حتی نورپردازی هم به شکل محسوسی پیشرفت کرده . سرعت جابجایی بین مپها و لودینگ هم که دوستان گفتن واقعا سریع شده و اگه توی نسخه ی فاینال هم همینشکلی باشه که عالیه . اگه ماشینهای استاندارد هم تعدادشون کم شه ( انشالله توی نسل بعد کلا از صحنه روزگار محو شن )فقط می مونه فیزیک برخورد ماشینها باهم و با جاده و دمیج و که باید تا نسخه ی نهایی صبر کرد و دید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر