Gran Turismo 6 در دست ساخت !؟

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
gt515.jpg

درود

Shuhei Yoshida رئیس استودیوی Sony اعلام کرد که Gran Turismo 6 در دست ساخت می باشد. اما به نظر میرسد که چند سالی ساخت این بازی طول میکشد.
البته این حرف با توجه به ساخت Gran Turismo 5 گفته شده است.
آیا ممکن است این عنوان با PS4 عرضه شود ؟

منبع خبر به زبان پرتقالی

ترجمه شده به انگلیسی توسط گوگل

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد
مرسی صابر جان . این خبر چند وقت پیش Playstationlifestyle هم اومد و Yoshida گفت که تمام تیم فکر و ذکرش رو روی اپدیت کردن بازی کردن و دارن روی طراحی و ساختار بازی کار میکنن که چند سالی طول میشکه .

این مسئله نسل بعد رو ایشون مطرح نکرده ، یعنی حرفی نزده که ما این GT6 رو برای PS4 میزنیم . این رو این حساب میگن چون GT5 نزدیک به 6 سال طول کشید و اگر هم این بازی همین میزان طول بکشه به نسل بعد میرسه . البته تا اونجایی که یادمه استاد
Kazunori Yamauchi گفته بود GT6 به اندازه GT5 طول نمیکشه . باید دید .

دو ماهي هست آپديت نيومده...ديگه اينقدر گندش نكنيد...
yahoo_4.gif
yahoo_3.gif

As far as the Gran Turismo team’s concerned, they are still working on updating the games

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,996
نام
احمد
مرسی صابر جان . این خبر چند وقت پیش Playstationlifestyle هم اومد و Yoshida گفت که تمام تیم فکر و ذکرش رو روی اپدیت کردن بازی کردن و دارن روی طراحی و ساختار بازی کار میکنن که چند سالی طول میشکه .

این مسئله نسل بعد رو ایشون مطرح نکرده ، یعنی حرفی نزده که ما این GT5 رو برای PS4 میزنیم . این رو این حساب میگن چون GT4 نزدیک به 6 سال طول کشید و اگر هم این بازی همین میزان طول بکشه به نسل بعد میرسه . البته تا اونجایی که یادمه استاد
Kazunori Yamauchi گفته بود GT5 به اندازه GT4 طول نمیکشه . باید دید .

As far as the Gran Turismo team’s concerned, they are still working on updating the games

میشه بیشتر توضیح بدی چیزی نفهمیدم،مگه شماره 5 منتشر نشده؟
شاید منظورت بین 6 و 5 هست...

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان

این مسئله نسل بعد رو ایشون مطرح نکرده ، یعنی حرفی نزده که ما این GT5 رو برای PS4 میزنیم . این رو این حساب میگن چون GT4 نزدیک به 6 سال طول کشید و اگر هم این بازی همین میزان طول بکشه به نسل بعد میرسه . البته تا اونجایی که یادمه استاد
Kazunori Yamauchi گفته بود GT5 به اندازه GT4 طول نمیکشه . باید دید .
فرهاد جان شماره بازیارو اشتباه زدی
اگه شعورشون برسه این نسل بازیرو میدن . فقط هم ماشین پرمیوم بدن که دیکه بهونه-ای دست سایتها و مجلات ندن . صدمه دیدن ماشینها هم که تو GT جزو المانهاش نبود ولی باید باشه با این وضع و درکل امیدوارم این نسل منتشر بشه نسخه جدیدش

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد
میشه بیشتر توضیح بدی چیزی نفهمیدم،مگه شماره 5 منتشر نشده؟
شاید منظورت بین 6 و 5 هست...
اره دوست عزیز منظور همون بود اعدا رو اشتب زدم .
فرهاد جان شماره بازیارو اشتباه زدی
اگه شعورشون برسه این نسل بازیرو میدن . فقط هم ماشین پرمیوم بدن که دیکه بهونه-ای دست سایتها و مجلات ندن . صدمه دیدن ماشینها هم که تو GT جزو المانهاش نبود ولی باید باشه با این وضع و درکل امیدوارم این نسل منتشر بشه نسخه جدیدش

مرسی شایان جان درست کردم .

البته اگر باز هم بخوان کاری که روی GT5 کنن و بعد از این همه سال بدن بیرون فکر نمیکنم برای این نسل بشه بازی کرد .

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
مرسی شایان جان درست کردم .
البته اگر باز هم بخوان کاری که روی GT5 کنن و بعد از این همه سال بدن بیرون فکر نمیکنم برای این نسل بشه بازی کرد .
وظیفه بود
نمیدونم چرا الان خبری از آریا نیست تو این تاپیک ولی با آریا قبلا بحث میکردیم الان موتور گرافیکی بازی آمادست . اگه دست از سر آپدیتها برداره و وقتش رو روی موتور گرافیکیش بزاره و ماشین پرمیوم و پیست اضافه کنه شاید بتونیم زمستان یا بهار سال بعد بازی رو بازی کنیم :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,136
نام
حسین
وظیفه بود
نمیدونم چرا الان خبری از آریا نیست تو این تاپیک ولی با آریا قبلا بحث میکردیم الان موتور گرافیکی بازی آمادست . اگه دست از سر آپدیتها برداره و وقتش رو روی موتور گرافیکیش بزاره و ماشین پرمیوم و پیست اضافه کنه شاید بتونیم زمستان یا بهار سال بعد بازی رو بازی کنیم :D
شایان مگه نمیدونی.استاد کمالگراس;;):dlol

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,039
نام
آریا
نمیدونم چرا الان خبری از آریا نیست تو این تاپیک ولی با آریا قبلا بحث میکردیم الان موتور گرافیکی بازی آمادست . اگه دست از سر آپدیتها برداره و وقتش رو روی موتور گرافیکیش بزاره و ماشین پرمیوم و پیست اضافه کنه شاید بتونیم زمستان یا بهار سال بعد بازی رو بازی کنیم :biggrin1:
آخه خبر رو یکی دو هفته پیش خونده بودم و کلی بحث کردیم توی GTPlanet ! :D
کلآ اگه طبق برنامه پیش میرفتن توی 2012 میشد راحت GT6 رو داد بیرون !
ایراداتی که به بازی گرفتن اکثرآ این چیزا بوده :
دمیج مکانیکی نداره ===> 2،3 هفته بعد از اومدن بازی دمیج مکانیکی توی بخش آنلاین بهش اضافه شد.
دمیج ظاهری زیاد غلیظ نیست ===> میتونن توی این دو سال غلیظش کنن ! همون طور که توی بعضی از ماشین های بازی خیلی غلیظه و تا کنده شدن در و کاپوت و ... هم پیش میره.
بازی توازن گرافیکی نداره ===> میشه راحت ماشین های استاندارد رو ازش حذف کرد. اون چند تا ترکی که جالب نبودن هم دستکاری بشن و جالب بشن ! :D فقط می مونه مشکل سایه که اونم انگار توی Prologue بهتر از 5 بوده (خودم بازی نکردم ولی این رو از خیلی ها شنیدم) و کلآ از نظر گرافیکی شرکتی مثل PD که هر نسل غوغا میکرد احتمالآ این نسل هم اگه مسخره بازی درنیاره میتونه همین کار رو بکنه.
منوهای بازی آدم رو به سرگیجه میندازه ===> فکر کنم این مورد رو بشه در عرض چند ساعت درست کرد !
هوش مصنوعی یه سری مشکلات داره ===> این رو PD باید به طور جدی در موردش کار بکنه.
انتظار فوق العاده زیاد بعد از 5،6 سال که از اومدن GT4 میگذره ===> دیگه برای GT6 این انتظار مثل قبل نیست و این خودش خیلی خوبه !
از نظر تعداد ماشین و ترک هم توی GT5 مشکلی نبود. 220 تا ماشین پریمیوم توی GT5 بوده با حدود 30 تا ترک . اگه مثل T10 می اومدن هر ماه 10 تا ماشین اضافه میکردن (حالا مثلآ بگیم هر ماه 5 تا) بعد از دو سال میشد 120 تا ! با اون 220 تا میشد 340 تا . 60 تا دیگه هم اضافه میکردن و GT6 در مجموع 400 تا ماشین داشت که خیلی عالیه. ترک هم نیازی نبود خیلی درست کنن. همون قبلی ها رو بهبود میدادن و چند تا جدید بهش اضافه میکردن. یعنی از این نظر هم نباید مشکلی باشه.
دیگه یادم نیست چه مشکلی گرفته بودن ولی خیلی از مشکلاتی که از بازی گرفته شده رو میشه راحت جمع و جور کرد. بعضی از این مشکلات هم توی نسخه های قبلی نقاط قوت بازی بوده ولی اینجا به هر دلیلی نقطه ضعف شده که PD میتونه دوباره روشون کار کنه. کلآ به قول خیلی از سایت ها و بازیکن ها ، GT5 از خیلی جهات نیمه کاره بود و GT6 میتونه کامل شده اون باشه با رفع مشکلاتش. GT5 باید حداکثر اوایل 2009 منتشر میشد ولی انقدر تآخیر خورد که به اینجا رسید ! مطمئنآ اگه سونی این دفعه هم کوتاه می اومد باز تآخیر میخورد و شاید حتی هنوزم بازی منتشر نشده بود ! بازی ای که مشخصه عجولانه سرهم بندی شده و یکی دو هفته قبل از عرضه باز هم تآخیر میخوره و حتی یه چیز ساده مثل تصویر یکسان همه Trophy هاش هم نشون میده که در آخرین لحظات هنوز داشته روش کار میشده !

همه اینا رو گفتم که بگم کلآ بزرگترین مشکل این هست که PD انگار خارج از این دنیاست و کلآ دوست داره بی خیال باشه ! :D یعنی براشون مهم نیست که طرفدارای بازی 5 سال دیگه هم منتظر بمونن ! توی استودیوشون دور هم میگن و میخندن و در کمال آرامش و خونسردی به کارشون ادامه میدن ! حالا نمیدونم بعد از GT5 تیم ـشون رو گسترش دادن یا نه ولی بعید نیست حتی اون کار رو هم نکرده باشن و هنوز با همون تعدادی که نسل قبل بازی میساختن ، به کارشون ادامه بدن ! یعنی این نسل و نسل قبل رو به یه چشم میبینن و خب این طوری به این زودی ها امیدی به GT6 نیست !!!

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
شایان مگه نمیدونی.استاد کمالگراس;;):dlol
حسین کمالگرایی بخوره تو سر استاد . فورزا که منتشر بشه دیگه رسما شبیه سازی نداریم . یدونه هم 2013 اینا بدن قشنگ اشباع شیم از شبیه ساز :D
ممنون آریا بخاطر پستت :D
قشنگ جای خالیت اینجا احساس میشد :D
دقیقا بنظر من هم بازیرو بصورت کال خیلی راحت میتونن تو این نسل بدن . اگه انقدر بقول تو بیخیال نباشن و فِس فِس نکنن .
بخدا ماشینهای استاندارد رو حذف کنن و بجاش 400تا پرمیوم بزارن هیچ مشکلی پیش نمیاد .
نمیدونم . ولی اگه سونی تحت فشارشون بزاره و البته برای شرکت نیروی جدید استخدام کنه خیلی راحت تو این نسل میتونه نسخه-ی ششم رو عرضه کنه

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد
عنی براشون مهم نیست که طرفدارای بازی 5 سال دیگه هم منتظر بمونن ! توی استودیوشون دور هم میگن و میخندن و در کمال آرامش و خونسردی به کارشون ادامه میدن ! حالا نمیدونم بعد از GT5 تیم ـشون رو گسترش دادن یا نه ولی بعید نیست حتی اون کار رو هم نکرده باشن و هنوز با همون تعدادی که نسل قبل بازی میساختن ، به کارشون ادامه بدن ! یعنی این نسل و نسل قبل رو به یه چشم میبینن و خب این طوری به این زودی ها امیدی به GT6 نیست !!!

یادم دو سال پیش بود فکر کنم یه خبر بود در مورد یک گزارشگر برزیلی که رفته بود از Yamauchi و PD .گزارش تهیه کرده بود . میگفت Yamauchi میگه 6 ماه بعضی از کارکنان ما خونه نرفتن و پتو اوردن همین جا میخوابن تا کارو زودتر پیش بره . حالا 6 سال من موندم اپلو میخواستن هوا کنن اینقدر طول دادن که شب نمیرفتن خونشون ؟!!1

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
جدا چرا دوس دارید gt6 روی ps4 بیاد ؟؟؟؟
چیزی که واضحه اینه که ps4 بدون gt نمی مونه
ولی این نسل gt منو رازی نکرد دوس دارم حداقل یه gt کامل و راضی کننده بیاد روی ps3

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
صدمه دیدن ماشینها هم که تو GT جزو المانهاش نبود ولی باید باشه با این وضع و درکل امیدوارم این نسل منتشر بشه نسخه جدیدش
تو بخش آنلاین damage مکانیکی با جزئیات قابل قبول وجود داره .
بازی توازن گرافیکی نداره ===> میشه راحت ماشین های استاندارد رو ازش حذف کرد. اون چند تا ترکی که جالب نبودن هم دستکاری بشن و جالب بشن ! :biggrin1: فقط می مونه مشکل سایه که اونم انگار توی Prologue بهتر از 5 بوده (خودم بازی نکردم ولی این رو از خیلی ها شنیدم) و کلآ از نظر گرافیکی شرکتی مثل PD که هر نسل غوغا میکرد احتمالآ این نسل هم اگه مسخره بازی درنیاره میتونه همین کار رو بکنه.
اوهوم اوهوم تایید میشه.:D آره نسخه Prologue سیستم سایه های خیی بهتری داشت .
همه اینا رو گفتم که بگم کلآ بزرگترین مشکل این هست که PD انگار خارج از این دنیاست و کلآ دوست داره بی خیال باشه ! :biggrin1: یعنی براشون مهم نیست که طرفدارای بازی 5 سال دیگه هم منتظر بمونن ! توی استودیوشون دور هم میگن و میخندن و در کمال آرامش و خونسردی به کارشون ادامه میدن ! حالا نمیدونم بعد از GT5 تیم ـشون رو گسترش دادن یا نه ولی بعید نیست حتی اون کار رو هم نکرده باشن و هنوز با همون تعدادی که نسل قبل بازی میساختن ، به کارشون ادامه بدن ! یعنی این نسل و نسل قبل رو به یه چشم میبینن و خب این طوری به این زودی ها امیدی به GT6 نیست !!!
آریا با این خبرایی که کم و بیش از بازی میشه، احتمالاً چه با افزایش تیم PD چه بدون بیشتر شدنشون مثکه سخت دارن روی پروژه جدیدشون کار میکنن . موتور بازی همکه آمادست و به نظر نمیاد زمان ساختش مثل نسخه قبلی طول بکشه. در کل با توجه به همه این حدسیات همون منتظر TGS بمونیم ببینیم آیا PD اطلاعاتی راجع به بازی یا آپدیتهای جدیدشون میده یا نه!:D

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
به نظر من تو این نسل بیاد بهتره
به قول آریا یه سری مشکلات جزئی داشت که نیاز به زمان زیادی برای رفعشون نیست
200 تا پرمیوم داره اگه بتونن مثلا 200 تا دیگه رو هم بسازن تو مثلا 1 سال به نظر من عالی میشه
به نظر من پلیفونی باید تیمش رو گسترش بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر