Gran Turismo 6 بسيار واقعي تر از گذشته است

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
  • !والا تو فورزا 4 من اصلا ندیدم رقبا بمون ضربه بزنن حالا من نمیدنم شما چی میگی واقعا با حرفای بی خودی میخوای فورزا رو زیر سوال ببری؟

واقعا نديدي ؟ مطمئني تا حالا فورزا بازي كردي؟

- - -ویرایش - - -

نوشته شده توسط u_2;2748537[COLOR=#ff0000:
]فورتزا واقعا شبیه ساز فوق العاده ی فقط طرفداران متعصب و بی منطق جی تی میگن ارکید و..[/COLOR]
من عاشق ریسینگمو با جی تی بزرگ شدم و با فورتزا زندگی کردم ولی این حرف که جی تی از فورتزا واقعی تره و قبول ندارم

یه مثال:تو فورتزا4پیست خیس تو بازی نذاشتن چون اطلاعات عملکرد تایر تو پیست خیس اون برند تایری که استفاده میکردن وجود نداشته
همیننشون میده چقد به واقعی بودن بازی اهمیت میدن میتونستن الکی یه چیزی بذارن و نذاشتن

شما اگه با یه فرمان درست و حسابی هر دو رو بازی کنین میفهمین فورتزا تو شبیه ساز چیزی از جی تی کم نداره
كسي نگفته كه فورزا بازي فوق العاده اي نيست اينجا هم اصلا بحث مقايسه مطرح نيست اما ديگه اين چيزي نيست كه نظر شخصي من و شما درش دخيل باشه كارشناسش داره ميگه كه گران توريزمو سيمولاتور دقيق تريه ميتوني به تحليل IGN در مورد GT5 مراجعه كني ديگه ان شاالله IGN رو كه قبول داري؟
بله ايراداتي مطرح كرده ولي ميگه وقتي بحث سيموليشن مطرح باشه GT نمرش 10 از 10 ه

اگه پيدا نكردي بگو برات لينك بزارم

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اگه مقایسه معتبری هست بذارین.
اینکه یه سایت بیاد بازی رو نقد کنه بگه شبیه ساز واقعی یعمی دیگه فورتزا نیست؟؟
اینکه جرمی کلارکسون یا فلان راننده بگه واقعی یعنی فورتزا نیست؟؟
الان من میگم فورتزا خیلی واقعی پس میشه نتیجه گرفت به نظر من جی تی شبیه ساز نیست؟؟:D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
اگه مقایسه معتبری هست بذارین.
اینکه یه سایت بیاد بازی رو نقد کنه بگه شبیه ساز واقعی یعمی دیگه فورتزا نیست؟؟
اینکه جرمی کلارکسون یا فلان راننده بگه واقعی یعنی فورتزا نیست؟؟
الان من میگم فورتزا خیلی واقعی پس میشه نتیجه گرفت به نظر من جی تی شبیه ساز نیست؟؟:D
دوست عزيز دليلي نميبينم بخوام به شما چيزيو اثبات بكنم كه حالا برم براي شما مقايسه پيدا كنم اگر واقعا طالب حقيقتي برو زحمت بكش پيداش بكن من وظيفه ندارم نظرياتمو به شما بقبولونم
اگرم ميبيني كه دارم با شما بحث ميكنم فقط به خاطر احتراميه كه براي كسي كه منو مخاطب قرار داده قائلم و فكر ميكنم وظيفمه كه جواب بدم وگرنه نظر شما محترم ان شاالله از روي فن بازي نيست و واقعا به چيزي كه ميگيد اعتقاد داريد

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
خب حرف شما غیر منطقیه یارو میاد از جی تی تعریف میکنه چه ربطی به فورتزا داره.هرکی بیاد از بازی تعریف کنه یعنی دیگه اونو بهتر از فورتزا میدونه؟؟:D
وقتی یه سایت معتبر اومده این دوتا رو از لحاظ شبیه ساز بودن مقایسه کرده بذارین قبول
من قبول دارم جی تی خیلی واقعی ولی فورتزا هم هست اینجوری نیست که میگین حتی رقیب م حسابش نمیکنه
شاید جی تی تو بعضی چیزا هم بهتر باشه ولی فورتزا هم شبیه ساز عالی هست وخیلی واقعیه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
خب حرف شما غیر منطقیه یارو میاد از جی تی تعریف میکنه چه ربطی به فورتزا داره.هرکی بیاد از بازی تعریف کنه یعنی دیگه اونو بهتر از فورتزا میدونه؟؟:D
وقتی یه سایت معتبر اومده این دوتا رو از لحاظ شبیه ساز بودن مقایسه کرده بذارین قبول
من قبول دارم جی تی خیلی واقعی ولی فورتزا هم هست اینجوری نیست که میگین حتی رقیب م حسابش نمیکنه
شاید جی تی تو بعضی چیزا هم بهتر باشه ولی فورتزا هم شبیه ساز عالی هست وخیلی واقعیه
من فقط ترجمه كردم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,412
نام
سید محمد حسین
حسابی دعوا راه انداختی آقا احسان!خب چی می شد اون چند تا جمله مقایسه ای رو نمی گفتی!؟
خداییش خیلی تو متنت به طرفدارهای FMS بی احترامی کردی!من نظر نمی دم چون هیچ کدوم رو بازی نکردم و دوستم ندارم که بازی کنم(فقط DIRT:d)ولی تو مقاله های بعدی یک کم واقع گرا تر باشیم.اتّفاقاً تو زمینه سیمولیشن بنظر من فورزا و جی تی خیلی هم رقیب های مهمّی هستند که جی تی با اختلاف بهتری خودشو در زمینه شبیه سازی ثابت کرده

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
پس لابد سربازها و ژنرالها باید کال اف دیوتی و بتل نقد کنن و مردمانی که از آینده میان باید مس افکت رو نقد کنن و کابوی ها باید رد دد ریدمپشن رو نقد کنن و ...
عزیز چرا مغلطه میکنید؟
مگه کد و بتل ادعای شبیه ساز بودن دارن؟!اینها بازی های کژوال بکش برو جلو هستند که هد شات میشی یجا میشینی خوب میشی!
ولی برای نقد شبیه ساز ها که ادعای واقعی بودن دارند نیاز به افرادی هست که در واقعیت هم از اون مسئله اگاه باشن! و این افراد در این مورد از سری gt حمایت میکند

درمورد وتل بگردی در نت خیلی مطب در باره علاقش به gt پیدا میکنید هرچند حضورش در gt5 وصحبت های کلارکسون (که کم کسی نیست...) در مورد Gt کامل برای افراد بی غرض حجت تمام میکنه...

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
مگه با آدمی که GT رو ابر شاهکار میدونه و فورزا رو یه بازی معمولی میشه حرف زد. من که تو تاپیک دیگه با شما ها که بی منطقی از سر و روتون میباره حرفی ندارم بزنم.

کی میخوایید بفهمید که با ادب هم میتونید حرفتون رو بزنید ؟ چرا خودتونو پیش همه بد جلوه میدید؟ هنوز طرز حرف زدنتو بلد نیستی پس به سلامت

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400
یعنی وقتی ابر شاهکار ریسینگ (GT) رو با سری فورزا مقایسه میکنن من اشک شوق از چشمانم سرازیر میشه !!!! :((

تو که اصلا کاور بازیو ندیدی چطوری میگی از GT بهتره؟

درضمن فورزا یکی از بهترین ریسینگ های این نسله باید ببینیم GT6 چکار میکنه :|

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
تو که اصلا کاور بازیو ندیدی چطوری میگی از GT بهتره؟

درضمن فورزا یکی از بهترین ریسینگ های این نسله باید ببینیم GT6 چکار میکنه :|
ما در مورد سیمولار ریسنگ صحبت میکنیم ...
شما به ارم تاپ گیر افتخار میکنی با به اکادمی گرن توریسمو و تیمش تو مسابقات جهانی افتخار میکنیم ...
گرن توریسمو ... الکی این فن بیس گنده رو بدست نیورده .. اگه بازی رو 720 و فریم پایین اجرا میشد و ابوهوای دینامیک که میکرو تو نسل بعد داد رو نداشت از لحاظ کیفیت بافت ها هم میتونست در حد بالایی ظاهر شه ...
نمیگم فورتزا خوب نیست ... ولی گرن توریسمو پدر این سبکه ... اخرین شمارش در حد نامش ظاهر نشد .. ولی در زمینه سیمولشن هیچ بازی ریسنگی حتی فورتزا در حدش نیست ..فورتزا رو هم بازی کردم .

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
بحث آينه نيست بحث Draw Distance هست. كه توي گرافيك بازي ها يكي از بنيادي ترين مسائل محسوب ميشه

ايرادي كه به هوش مصنوعي ميگيرن رو من اصلا قبول ندارم دليلم هم روشنه هيچوقت تو مسابقات رسمي هيچ شركت كننده ايي از روي عمد به يه ماشين ديگه نميزنه چون اولا خطاست و باعث از ريس خارج شدن ميشه و هم اينكه با اون سرعت هاي بالا خطر جاني داره و همينكه اين ماشينا اينقدر گرونن كه واقعا هيچكس اين ريسكو نميكنه براي همينم هست كه حريفاي گران توريزمو به مثل يه جنتلمن رفتار ميكنن درست مثل مسابقات واقعي اما فورزا اينطور نيست هر كي ميرسه بهت مخصوصا ميزنه بهت بري قاطي باقاليا كه شايد توي بازي خيلي هم فان باشه و به هوش مصنوعي بهتر تعبير بشه اما تو دنياي واقعي اين اتفاق نمي افته

در مورد دميج هم حق باشماست خوب يامائوچي ميگه كه دوست نداره ماشينها چهره ي خودشون رو ازدست بدن و زشت بشن

شما مطمئنی اصلا فورزا رو از نزدیک دیدی تا فورزا بازی کرد باشی؟؟؟؟؟وگرنه اکثر دارندگان هردو کنسول به بزرگی فورزا اطلاع دارن از جمله خود من.
عزیز از قوانین مسابقه اطلاع نداری اطلاعات اشتباه نده.
اولا تو فورزا نمیزدن بهت بلکه راه حرکتت رو میگرفت و این خلاف نیست و برعکس تو کلیپی که 2-3 سال پیش تو تاپیک مقایسه گذاشته بودن و اون زمان هنوز شما تو این سایت نبودید برعکس سر ترمزها تو گرن توریسمو طرف صاف میومد میزد به دل ماشینت ولی تو فورزا جاخالی میداد.پس اینم از برعکس حرفت
دوما اینا راننده هستن ماشینو نخریدن که وقتی تصادف بشه ببرن صاف کاری پولشو بدن.
سوما خطر چیزیه که این راننده ها براش پول میگیرن تا رانندگی خطرناک کنن یعنی اینجای حرفت واقعا خنده دار بود گفتی خطرناکه.پس سرعت بالا خطرناک نیست؟؟؟
چهارما قانون اینه یه لاستیک همیشه باید رو آسفالت باشه و نباید همه لاستیک ها بیرون و رو چمنا باشن که تو گرن توریسمو طرف به راحتی وقتی جلوش پره این رو نادیده میگیره که در این مورد هم کلیپ هایی قبلا فک کنم 2-3 سال پیش گذاشته بودن.
در کل گرن توریسمو 5 با فورزا 3 مقایسه میشد و در خیلی موارد از اون کم آورد و حالا سنگ بزرگ نشانه نزدن است و به فورزا 5 گیر داده.با اومدنش ببینیم همون میتونه به پای فورزا 4 و هوریزون که خیلی وقته اومدن برسه و یا بازم بعد چند سال افت فریم و اون گرافیک رو تکرار میکنه.
در آخر کلیپی که دوستمون تو پست پایین گذاشته نشون میده هنوز گرن توریسمو خیلی مونده از نظر هوش مصنوعی به به فورزا 2 برسه تا چه برسه به بعدیا.تو این کلیپ هوش مصنوعی جاخالی دادن و نرفتن با تمام لاستیک ها رو تو چمن ببین تا بفهمی کدوم بازی قوی تره

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
شما مطمئنی اصلا فورزا رو از نزدیک دیدی تا فورزا بازی کرد باشی؟؟؟؟؟وگرنه اکثر دارندگان هردو کنسول به بزرگی فورزا اطلاع دارن از جمله خود من.
عزیز از قوانین مسابقه اطلاع نداری اطلاعات اشتباه نده.
اولا تو فورزا نمیزدن بهت بلکه راه حرکتت رو میگرفت و این خلاف نیست و برعکس تو کلیپی که 2-3 سال پیش تو تاپیک مقایسه گذاشته بودن و اون زمان هنوز شما تو این سایت نبودید برعکس سر ترمزها تو گرن توریسمو طرف صاف میومد میزد به دل ماشینت ولی تو فورزا جاخالی میداد.پس اینم از برعکس حرفت
دوما اینا راننده هستن ماشینو نخریدن که وقتی تصادف بشه ببرن صاف کاری پولشو بدن.
سوما خطر چیزیه که این راننده ها براش پول میگیرن تا رانندگی خطرناک کنن یعنی اینجای حرفت واقعا خنده دار بود گفتی خطرناکه.پس سرعت بالا خطرناک نیست؟؟؟
چهارما قانون اینه یه لاستیک همیشه باید رو آسفالت باشه و نباید همه لاستیک ها بیرون و رو چمنا باشن که تو گرن توریسمو طرف به راحتی وقتی جلوش پره این رو نادیده میگیره که در این مورد هم کلیپ هایی قبلا فک کنم 2-3 سال پیش گذاشته بودن.
در کل گرن توریسمو 5 با فورزا 3 مقایسه میشد و در خیلی موارد از اون کم آورد و حالا سنگ بزرگ نشانه نزدن است و به فورزا 5 گیر داده.با اومدنش ببینیم همون میتونه به پای فورزا 4 و هوریزون که خیلی وقته اومدن برسه و یا بازم بعد چند سال افت فریم و اون گرافیک رو تکرار میکنه.
در آخر کلیپی که دوستمون تو پست پایین گذاشته نشون میده هنوز گرن توریسمو خیلی مونده از نظر هوش مصنوعی به به فورزا 2 برسه تا چه برسه به بعدیا.تو این کلیپ هوش مصنوعی جاخالی دادن و نرفتن با تمام لاستیک ها رو تو چمن ببین تا بفهمی کدوم بازی قوی تره

1. شما که فورزا رو تایید کردید حجت بر من تمام شد اوکی:d
2. اتفاقا این مسئله تو فورزا اتفاق میفته یکی از دلایلی که میگن فورزا هوش مصنوعیش بالاست همینه میتونید به تحلیل IGN یا Gamespot مراجعه کنید
3. طبق قوانین FIA محض اطلاع شما ماشینها میتونن از جاده خارج بشن هر جا دلشون خواست برن اما در خارج از مسیر اصلی باید سرعتشون رو تا 40 مایل در ساعت پایین بیارن که اینمورد خوشبختانه در هر دو بازی رعایت شده برای همینه که میرید رو چمنا سرعتتون بشدت افت میکنه
4. این قانون آسفالت و اینا رو شما خودت تسویب کردی دیگه؟
5. باقی صحبتاتون هم خیلی منطقی نیست که بخوام جواب بدم موفق باشید
امیدوارم جسارتی حضورتون نشده باشه به هر حال بابت شرکتتون در بحث ممنونم

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
مثل اینکه توی باره زمانی یک ساله یه سری مسائل راجع به FM4 و GT5 برای بعضی از دوستان برعکس شده !
ویدئوی مقایسه هوش مصنوعی این دو بازی برای 2 , 3 سال پیشه !

[video=aparat;Dwna4]http://www.aparat.com/v/Dwna4[/video]

همونطور که میبینید این FM4 هست که در اون ماشینها به طرز مسخره ای به جای رد شدن و عبور کردن به همدیگه برخورد میکنن که نشون دهنده هوش مصنوعی مشکل دار این بازی بود .

@benjohn
یه سری از پستها واقعاً هیچ جوابی ندارن متوجه منظورم که هستی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر