Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
توی GT4 هم اکثر آمریکایی های معروف حضور داشتن مثل : بیوک (بیوایک) , کادیلاک , شورولت , دوج , فورد و پونتیاک و ...

حضور داشتن ولی تعداد ماشین تو دو گروه اصلی امریکایی, یعنی biuck و کادیلاک کم بود که مطمئنن تو این شماره جبران خواهد شد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
این قضیه ویدئوهای GT5 خیلی داره عجیب میشه ! یه شخصی به نام Mimaximax هر دو سه روز یه بار چند تا ویدئو با ماشینهای جدید پخش میکنه ! هیچ اطلاعی هم در مورد ایشون در دسترس نیست :D یه عده میگن احتمال داره خود PD این کار رو میکنه تا حداقل توی این بی خبری و تآخیرها ملت رو بیشتر از این ناراحت نکنه :D
جدیدترین ویدئو که البته Replay هست طراحی واقعآ زیبای ماشینها رو نمایش میده.
میدونم و میدونیم که Replay تفاوتهای ریز و درشتی با خود بازی داره ولی دیدن چند تا عکس که از این Replay گرفتم خالی از لطف نیست. بعضی جاها اگه کسی وارد نباشه واقعآ با ماشین واقعی اشتباه میگیره :D
asddasd354235634asgrarnbsft64.JPG

این عکس هم جالب بود ! به شست دست راست راننده توجه کنین ! :D به این میگن جزییات :D
sdasdgraneat34.JPG

حضور داشتن ولی تعداد ماشین تو دو گروه اصلی امریکایی, یعنی biuck و کادیلاک کم بود که مطمئنن تو این شماره جبران خواهد شد.
درسته ! ماشینهای این دو تا خیلی کم بود ولی به جاش Ford با 18 تا ماشین و Chevrolet با 17 تا ماشین جبرانش کردن :D
البته همون Cadillac Cien که توی بازی بود ارزش 100 تا ماشین داشت ! :D
2002-cadillac-cien_460x0w.jpg

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
این ps3 جدیدا مشکوک میزنه.:biggrin1:حالا یه چیز میگم اول خوب بخونید بعد بیاید خفم کنید:biggrin1:

توی نسخه دموی 219 مگی که من دانلود کردم طراحی محیط و آسفالت و چمن واقعا سطح پائین بود.دقیقا بعد از این دمو بود که بازی دو مرتبه تاخیر خورد.

حالا یه لحظه به جریان gow 3 فکر کنید.همه دیدن که نسخه نهائی زمین تا آسمون با نسخه دمو فرق داشت.و گرافیک به مراتب خیره کننده تری داشت.

من فکر میکنم موضوع همون 78 مگ رمی هست که برای ps3 تونستن آزاد کنن و در اختیار بازیبازها قرار بدن.

که اول روی gow 3 امتحان کردن و اون نتیجش بود و وقتی دیدن اون نتیجه رو داد حالا هم میخوان روی gt5 اجراش کنن.

برای همین هم هست که در عکسها جدید گرافیک به مراتب از عکسهای قبلی بهتره.شما تو همین عکسا به طراحی آسفالت و چمن اگر دقت کنید فکتون drop میشه:biggrin1:

برای همین میگم ظاهرا اژدهای خفته ps3 جدی جدی داره بیدار میشه:biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
اون دموی Time Trial به اون صورت دمو حساب نمیشه ! من که بازی نکردم ولی اون طور که شنیدم بیشتر از اینکه بخواد گرافیک بازی رو نشون بده , روی فیزیک جدید بازی تمرکز داشته. یکی از هدف های اون دمو هم برگزاری یه رقابت بزرگ بین GT بازها بوده ! مثل اینکه به بهترین رکورد جایزه میدادن و ...
برای همین فقط به صورت آنلاین قابل بازی بوده و الآن هم دیگه در دسترس نیست.
راستی این ویدئوهایی که تازگی پخش میشه مربوط به نسخه CES 2010 هستن. یعنی حدودآ 3 ماه پیش. شاید تا الآن بازی تغییراتی کرده باشه.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
اون دموی Time Trial به اون صورت دمو حساب نمیشه ! من که بازی نکردم ولی اون طور که شنیدم بیشتر از اینکه بخواد گرافیک بازی رو نشون بده , روی فیزیک جدید بازی تمرکز داشته. یکی از هدف های اون دمو هم برگزاری یه رقابت بزرگ بین GT بازها بوده ! مثل اینکه به بهترین رکورد جایزه میدادن و ...
برای همین فقط به صورت آنلاین قابل بازی بوده و الآن هم دیگه در دسترس نیست.
راستی این ویدئوهایی که تازگی پخش میشه مربوط به نسخه CES 2010 هستن. یعنی حدودآ 3 ماه پیش. شاید تا الآن بازی تغییراتی کرده باشه.

آره میدونم.محدودیت زمانی هم داشت.آره فیزیک هم واقعا:eek:بود.:biggrin1:
همون بهتر که بازی نکردی چون اگر بازی کرده بودی مثل من صبح تا شب فحش رو نثار PD میکردی:biggrin1:که تا کی میخوان تاخیر بندازن.
ولی من همچنان پای حرفم هستم.مطمئنم سونی تونسته استفاده صحیح از ps3 رو برای بهره برداری حداکثری از قدرت واقعیش رو یاد بگیره.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
به احتمال زیاد و حدسیات خودم ( :D ) آخرای تابستون میاد .
به دو دلیل :
1- عرضه ی 3D TV ها و جا افتادن این تلوزیون ها بین مردم .
2- افتادن فک مردم ( کیفیت بازی ) و دست و پا شکوندن برای Move ( تجربه کردن این بازی از بعدی دیگر :D )

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,761
نام
کیارش
این قضیه ویدئوهای GT5 خیلی داره عجیب میشه ! یه شخصی به نام Mimaximax هر دو سه روز یه بار چند تا ویدئو با ماشینهای جدید پخش میکنه ! هیچ اطلاعی هم در مورد ایشون در دسترس نیست :D یه عده میگن احتمال داره خود PD این کار رو میکنه تا حداقل توی این بی خبری و تآخیرها ملت رو بیشتر از این ناراحت نکنه :D
جدیدترین ویدئو که البته Replay هست طراحی واقعآ زیبای ماشینها رو نمایش میده.
میدونم و میدونیم که Replay تفاوتهای ریز و درشتی با خود بازی داره ولی دیدن چند تا عکس که از این Replay گرفتم خالی از لطف نیست. بعضی جاها اگه کسی وارد نباشه واقعآ با ماشین واقعی اشتباه میگیره :D
asddasd354235634asgrarnbsft64.JPG

این عکس هم جالب بود ! به شست دست راست راننده توجه کنین ! :D به این میگن جزییات :D
sdasdgraneat34.JPG

درسته ! ماشینهای این دو تا خیلی کم بود ولی به جاش Ford با 18 تا ماشین و Chevrolet با 17 تا ماشین جبرانش کردن :D
البته همون Cadillac Cien که توی بازی بود ارزش 100 تا ماشین داشت ! :D
2002-cadillac-cien_460x0w.jpg
WoW !!!
آریا دقت کردی چقدر محیط پیشرفت کرده؟ مخصوصا چمن ها ...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
یامائوچی زنگ زد گفت چون تولد تو 5 آگست هست بازی رو هم گزاشتیم همون موقع منتشر کنیم!:D

دوستان توی RP گرافیک از خود بازی بیشتره، نه؟ آخه ان ریپلایی که آریا گزاشته رسما با واقعیت فرقی نداره!

کیوان من که تا به حال اصلا ریسینگ بازی نکردم میتونم GT5 رو بازی کنم؟ یعنی چقدر آشنایی میخواد؟

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین

rezzza

کاربر سایت
Oct 19, 2008
75
یامائوچی زنگ زد گفت چون تولد تو 5 آگست هست بازی رو هم گزاشتیم همون موقع منتشر کنیم!:D

دوستان توی RP گرافیک از خود بازی بیشتره، نه؟ آخه ان ریپلایی که آریا گزاشته رسما با واقعیت فرقی نداره!

کیوان من که تا به حال اصلا ریسینگ بازی نکردم میتونم GT5 رو بازی کنم؟ یعنی چقدر آشنایی میخواد؟

آگه مثل نسخه ی prologue باشه که اصلا آشنایی نمیخواد. ولی فکر نکنم تو نسخه ی نهایی اش انقدر کنترلش مسخره و آسون باشه

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

تو replay فقط lighting و AA تفاوت دارند... بالاخره اونم توسط دستگاه پردازش میشه دیگه.
من فکر نمیکنم بتونی با کنترلش کنار بیای، چون برای تجربه اول فوق العاده سخته، باید فوت و فنش رو بلد باشی. ولی خوب بازی کلی option داره برای کسایی که مبتدی هستند.

می تونی لینک غیر ***** بزاری ؟

حجمشون بالاست، حسش نیست جای دیگه upload کنم :D

آگه مثل نسخه ی prologue باشه که اصلا آشنایی نمیخواد. ولی فکر نکنم تو نسخه ی نهایی اش انقدر کنترلش مسخره و آسون باشه

:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر