Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
من توی PSN اروپا به این نام پیداش کردم.
GT Academy 2010

شما وارد حروف A-Z بشو بعدش حرف G باز کن. مطمیین باش هستش.

راستی کسی میتونه وارد PSN امریکا بشه؟

واسه من همش پیغام میده شما نمی توانید از سرویس استفاده کنید.

فقط امریکا همچین پیغامی میده ولی اروپا استرالیا و ژاپن چک کردم درست بود.

نیست
اکانتم آمریکاست

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
تو آمریکا نبود.منم از اروپا گرفتم.از عظمتش هر چی بگیم کم گفتیم.فعلا دو بار رکورد زدم 1.47 .رنک 670:(

ولی چمنا و کلا چیزای کنار زمین زیاد جالب نیستن.نمیدونم شاید من خوشم نیومده.البته اینم قطعا بازی کامل نیست.دمیج و این چیزا هم نداره.

S.N.M

کاربر سایت
Oct 4, 2007
155
خب دوستان منم دانش کردم , فقط میتونم بگم کاره این yamauchi و تیمش خیلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی خداس!!!!

میشه بگید حجم بازی چقدره؟
250؟؟؟:confused:ممنون.
تقریبا 220 مگ

آخرین ویرایش:

SHB

کاربر سایت
May 28, 2007
108
نمیدونم دوستان از چی اینقدر تعریف میکنید
اونقدرها هم خارق العاده و غیر منتظره نیست.
با اینکه روی 1080 اجرا میشه لبه هابی تیز رو بدنه رو میشه شمرد.البته نه تو بازی بلکه تو قسمتمنو.سایه توی ماشین مخصوصا روی داشبورد خیلی دندونه داره.یه چیز تو مایه های سایه های mw2.
کلا گرافیکش آنقدرها که باید نیست.اونم با این همه زمان تولید!

میدونم این بازی کلی کشته مرده داره و الان همه منو میکوبید ولی همیشه باید واقعیت رو دید.

البته منم مثل همه ی شما میدونم که این بازی کیفیتش به شبیه سازی و نه گرافیک
و به خاطره همینه که باید گفت توی این زمینه فوقالعاده ست.
ولی جای یه g27 لاجیتک خالیه.:cool:

omid110

کاربر سایت
Aug 24, 2008
122
گرافیک بازی قرار این باشه؟ شاید من اشتباه دانلود کرده همینکه 219 mb دیگه نه؟
اسفالتش و چمنش وشن همه حال بهم زنه فقط ماشینش خوب طراحی کردن داخلشم سایه بدجور تو زوق می زنه.

omid110

کاربر سایت
Aug 24, 2008
122
گرافیک بازی قرار این باشه؟ شاید من اشتباه دانلود کرده همینکه 219 mb دیگه نه؟
اسفالتش و چمنش وشن همه حال بهم زنه فقط ماشینش خوب طراحی کردن داخلشم سایه بدجور تو زوق می زنه.
اقا یکی جواب من بده درست دانلود کردم 219 mb?

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
من نمیدونم دوستان از چمن و شن چه انتظاری دارن ، حتما انتظار دارن از وسط چمنزار رودخونه رد بشه ، چند تا گاو و گوسفند توش بچرن ، یه خانواده هم خوش و خرم کنار هم هندوونه بخورن !
برای شن هم مثل فیلم های هالیوودی ییهو یه کاخ گم شده سر از شن در بیاره و ارواح مردگان سرگردان بشن !
البته کسی که GT رو به خاطر اینها بازی کنه و بعد از بازی کردن هیچ حرفی از فیزیک خارق العاده و پیشرفتی که داشته و شبیه ساز بودن عالیش حرفی نزنه هیچ انتظاری نمیره !

omid110

کاربر سایت
Aug 24, 2008
122
من نمیدونم دوستان از چمن و شن چه انتظاری دارن ، حتما انتظار دارن از وسط چمنزار رودخونه رد بشه ، چند تا گاو و گوسفند توش بچرن ، یه خانواده هم خوش و خرم کنار هم هندوونه بخورن !
برای شن هم مثل فیلم های هالیوودی ییهو یه کاخ گم شده سر از شن در بیاره و ارواح مردگان سرگردان بشن !
البته کسی که GT رو به خاطر اینها بازی کنه و بعد از بازی کردن هیچ حرفی از فیزیک خارق العاده و پیشرفتی که داشته و شبیه ساز بودن عالیش حرفی نزنه هیچ انتظاری نمیره !
در حد اون چیزایی که می گفتن نیست خیلی بزرگ نمایی کردن اسفالت چمن شن با شیفت مقایسه بکنی می فهمی در اشتباهی. هر چیم گیم پلی داشته باشه همون اندازه گرافیک هم مهمه و باید داشته باشه

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
در حد اون چیزایی که می گفتن نیست خیلی بزرگ نمایی کردن اسفالت چمن شن با شیفت مقایسه بکنی می فهمی در اشتباهی. هر چیم گیم پلی داشته باشه همون اندازه گرافیک هم مهمه و باید داشته باشه
در حد کدوم چیزها . شیفت رو هم بازی کردم به اندازه کافی حالم از یه افتضاح دیگه از سری بر باد رفته Need for Speed به هم خورد . شما گفتی چمن و شن بد ِ . بیا حرفت رو ثابت کن که چمن و شن چجوری باید باشه تا خوب بشه شما کیف کنی ؟
یعنی چمن و شن از Gameplay و فیزیک یک عنوان شبیه ساز رانندگی مهمتره !!
من که نظر شخصیم میگم شما چشات بگیر نگاه نکن گرافیک بازی اصلا جالب نیست گیم پلی خوبه.
آها ، همون Opinion ات ؟
گرافیک بازی اصلا جالب نیست
این رو با دلیل ، برهان و منطق جواب بده . البته اگر داری ! استفاده می کنیم که گرافیک بازی اصلا جالب نیست .
راجع به اینکه چمن و شن چرا بد ِ و اصلا تو حین بازی اونم یه بازی مثل GT5 چطوری حواست میره به چمن و شن هم کامل و جامع توضیح بده .
نمیشه هر کسی رد بشه هر چیزی خواست بگه بدون دلیل بعد هم بگه نظر شخصی .
اینم دست اورد جدید دانشمندان BC ِ .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر