Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Download off

کاربر سایت
نام
OldMan
بله خوندم پلی 3 هم ساپورت میکنه.

ولی مطمین نیستم GT5 ساپورت کنه!!

من خودم موقعی که دنبال Racing Wheel خوب و کامل بودم یکی از دوستانم یه مدلی معرفی کرد من هم خریدم ولی وقتی GT5p خریدم و میخواستم بازی کنم جهان به دیده گانم تیره تار گشت. با ضرر خیلی زیادی مجبور شدم بفرشمش (با یک بازی تعویض ش کردم):(

ولی شما همچین اشتباه ی نکن که خدانکرده ضرر کنی برو همون G25 خیال خودت و راحت کن.خیلی هم میخوای به خودت حال بدی صندلیش هم بگیر.
:-"

RezaRazeR

کاربر سایت
نام
Reza
آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
یه مصاحبه خیلی خوب سایت GameBlog.fr با استاد Yamauchi انجام داده بود که متن انگلیسیش رو می تونید در سایت gtplanet بخونید.
پیشنهاد میکنم حتما بخونید... نکات جالبش:

GB: Gran Turismo 5 will offer a new kind of damage…
KY: Right now we are adding a brand new real-time deformation engine that will process according to the speed and angle of impact. But doing this in real-time remains truly complex. We could make it an easier way with pre-damaged models but definitely we don’t want to make it that way.

مثل اینکه Damage خیلی بهتر از اون چیزی که تا الان دیدیم خواهد بود چون اشاره شده که دارن انجین جدیدی براش طراحی میکنن که تخریب real time داره و از از پیش تایین شده نیست.

GB: More than 10 years after Gran Turismo’s debut, what will you record from Polyphony Digital’s evolution?
KY: I will probably surprise you but, since more than 10 years I design Gran Turismos we never told ourselves that we were the best, the numbers one. As far as I search in my memories, I can’t remember a moment when we felt satisfied with what we’ve achieved because we always want to make it better. That being said, maybe that when everything will be over, the day I will not make video games anymore, I will feel this satisfaction… but this is not in the near future.

با این حرفش خیلی حال کردم... رقبا باید یاد بگیرن.

این قسمت هم خیلی جالبه (علاقه ایشون برای ساخت یک بازی RPG)
GB: During the Gamescom, you told us about the possibility of making a RPG. Would it be a Kazunori-style Shenmue?
KY: (laugh) Indeed it could resemble Shenmue, just because it resemble my own tastes. But if I really had to make another game, I would like it to include how characters live and die. To introduce a true life cycle and evolution.

.:Metallica:.

Gold User
نام
علی متالیکا
ببخشید بحث از GT5 به فرمون کشید ولی خوب فرمون برا لذت بردن از بازی لازمه:biggrin1:
میگم این فرمون porche 911 اسم کاملش چیه (مدلش) {نام تجاری} مثلآ اون یکی g25 هست ؟؟؟؟

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
نام
محمد. تـ
بله خوندم پلی 3 هم ساپورت میکنه.

ولی مطمین نیستم GT5 ساپورت کنه!!

من خودم موقعی که دنبال Racing Wheel خوب و کامل بودم یکی از دوستانم یه مدلی معرفی کرد من هم خریدم ولی وقتی GT5p خریدم و میخواستم بازی کنم جهان به دیده گانم تیره تار گشت. با ضرر خیلی زیادی مجبور شدم بفرشمش (با یک بازی تعویض ش کردم):(

ولی شما همچین اشتباه ی نکن که خدانکرده ضرر کنی برو همون G25 خیال خودت و راحت کن.خیلی هم میخوای به خودت حال بدی صندلیش هم بگیر.
:-"

download off منظورت از G25 همونیه که من گفتم 3 پداله و چرم خالص و بلبرینگ فولادیو از این داستانا داره؟ یعنی میتونم امیدوار باشم که 290 ضرر نکردم؟ چون من GT5P رو نگرفتم که بدونم ساپورت میکنه؟

RezaRazeR

کاربر سایت
نام
Reza
ببخشید بحث از GT5 به فرمون کشید ولی خوب فرمون برا لذت بردن از بازی لازمه:biggrin1:
میگم این فرمون porche 911 اسم کاملش چیه (مدلش) {نام تجاری} مثلآ اون یکی g25 هست ؟؟؟؟
fanatec porche 911

بنظر جالب میاد...
اندازه فرمون ،اندازه ی واقعی فرمون 911 هستش...حتی قطرش...:smile:

Astiak

کاربر سایت
نام
آرش
اقا بازی به تاریخ شمسی کی میاد !؟ (تو ایران)
تاریخ ریجن های پال و UC که تو ایران میاد هنوز اعلام نشده . ولی تاریخ عرضه بازی تو زاپن 31 مارچ 2010 هست که میشه 11 فروردین 1389 . :smile:

Download off

کاربر سایت
نام
OldMan
download off منظورت از G25 همونیه که من گفتم 3 پداله و چرم خالص و بلبرینگ فولادیو از این داستانا داره؟ یعنی میتونم امیدوار باشم که 290 ضرر نکردم؟ چون من GT5P رو نگرفتم که بدونم ساپورت میکنه؟

100% ساپورت میکنه خیالت راحت.

از بچه هایی که GT5P دارن بپرس بگو پشت کاور رو نگاه کنند نوشته شده .

Shahab_gamer اگه اشتباه نکرده باشم داره 24 ساعته داره بازی میکنه (آنلاین) ازش بپرس که مطمیین بشی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
نام
امیر حسین
رو یکی میدن دیگه!!!مگه dvdـیه که میگی رو چندتا میدن؟ :laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر