Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
من G27 دارم.

من میخواستم G25 بخرم.البته یک سال و نیم پیش.که نخریدم و الان قیمتش به اسمون هفتم رسیده.:( حالا به نظرت ارزش داره بخرم؟؟ اون یه دونه پدال اضافی واقعا تو بازی به درد میخوره یا نه؟؟یکم راجع بهش توضیح بده اگه میشه.

HeXaM

کاربر سایت
Jul 12, 2008
61
نام
Hesam
من میخواستم G25 بخرم.البته یک سال و نیم پیش.که نخریدم و الان قیمتش به اسمون هفتم رسیده.:( حالا به نظرت ارزش داره بخرم؟؟ اون یه دونه پدال اضافی واقعا تو بازی به درد میخوره یا نه؟؟یکم راجع بهش توضیح بده اگه میشه.
ببین بستگی داره اگر بخوای با ماشینای تو کلاس فرمول 1 یا جی تی بری دیگه فرصت کلاچ گرفتن و دنده عوض کردن نیست و باید با پدال شیفترهای پشت فرمون دنده عوض کنی عین خودشون ولی تو کلاس های پایین جواب میده و طبیعتا لذت بیشتری داره. تو بخش آنلاین هم یکم کارت سخت تر میشه چون بقیه بیشتر با پد بازی میکنن و با یه دکمه دنده عوض میکنن یه سری از علمای بازی سنتر تو یکی از تاپیک های بقلی فتوا دادن که فرمون خیلی راحته در صورتی کنترل و جمع و جور کردن سخت تره.
کلا اگر فکر میکنی زیاد بازی میکنی بگیر فقط باید به فکر میزشم باشی.

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
منم قبول دارم با فرمون آسون تر نیست ولی خیلی دقت کار بالا تره,ضمنا اکثر ماشینای خوف و جدید دیگه الان شیفتر دارن
ای خاک بر سر من نکنن G27 400 بود نگرفتم, حالا مثل ...تو کفش هستم

---------- نوشته در 01:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:48 AM ارسال شده بود ----------

خوب دوستان من نزدیک به 11 میلیون پول دارم زود یه ماشین خوب به من معرفی کنید و رایسی باشه و قوی که PP تا 900 تا ابگرید بشه>:)
اقا نیاز به 11 میلیون نیست,برو پژو 908 بخر چیسیزش توانایی تحمل 900 اسبم داره,من بدون تقویت باهاش تو لابی نفس مینولتا بازا رو گرفته بودم;)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من G27 دارم.

دوست داشتی آنلاین بزنیم.

دوست عزیز انلاین بسته است از طرف ما ایران و نمیتوانی انلاین زنی من دیروز هر چی سعی کردم اخرش ارور میداد

---------- نوشته در 10:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:44 AM ارسال شده بود ----------

منم قبول دارم با فرمون آسون تر نیست ولی خیلی دقت کار بالا تره,ضمنا اکثر ماشینای خوف و جدید دیگه الان شیفتر دارن
ای خاک بر سر من نکنن G27 400 بود نگرفتم, حالا مثل ...تو کفش هستم

---------- نوشته در 01:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:48 AM ارسال شده بود ----------

اقا نیاز به 11 میلیون نیست,برو پژو 908 بخر چیسیزش توانایی تحمل 900 اسبم داره,من بدون تقویت باهاش تو لابی نفس مینولتا بازا رو گرفته بودم;)

مطمئنی خوبه چون میخوام مرحله هایی که سه ساعت و یا چهار ساعته رو باهاش برم

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
اینو خیلی وقت بود میخواستم بذارم یادم میرفت! واقعا کالکشن بزرگی هست
93064387_org.v1313000394.jpg

edward_v12's GRAN TURISMO collection

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان من بازی رو دارم اما بلد نیستم مراحلشو بیارم :d چه جوری باید مراحل اصلی شو برم از کجا؟؟؟

توی منوی اصلی بازی اولین گزینه از سمت چپ , بعد قسمت بالایی صفحه دو تا مستطیل بزرگ کنار هم هست سمت چپی (A-Spec) :D

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
سلام دوستان من تازه رسیدم به REDBULL challenge..
خیلی سخته.. با چه تنظیماتی باید این رو رفت ؟
Skid recovery force: On
TC: Off یکم سختش میکنه ولی بهتر میشه.
ABS:1
اگه آپدیت کردی حساسیت رو هم رو 7 بزار خیلی آسونترش میکنه.
;)

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
از دوستان اهل فن یه سوال داشتم .
من تازه G25 گرفتم ولی وفتی وصل میکنم به کنسول فرمون رو نمیشناسه ! یعنی پدالها و دنده و همه-ی دکمه-هارو میشناسه ولی خود فرمون رو نمیشناسه . حتی دکمه-های روی فرمان هم شناخته میشه .
یه زمانی فورس جی تی داشتم تا وصل میکردم فرمان میچرخید و سفت میشد ولی این سفت نمیشه . کسی میدونه باید چیکار کنم ؟ تو ستینگ بازی هم کنترل بزی رو روی G25 گذاشتم اما بازم فرمان شل هستش و تاثیری تو بازی نداره .

HeXaM

کاربر سایت
Jul 12, 2008
61
نام
Hesam
از دوستان اهل فن یه سوال داشتم .
من تازه G25 گرفتم ولی وفتی وصل میکنم به کنسول فرمون رو نمیشناسه ! یعنی پدالها و دنده و همه-ی دکمه-هارو میشناسه ولی خود فرمون رو نمیشناسه . حتی دکمه-های روی فرمان هم شناخته میشه .
یه زمانی فورس جی تی داشتم تا وصل میکردم فرمان میچرخید و سفت میشد ولی این سفت نمیشه . کسی میدونه باید چیکار کنم ؟ تو ستینگ بازی هم کنترل بزی رو روی G25 گذاشتم اما بازم فرمان شل هستش و تاثیری تو بازی نداره .
آپدیت کردی بازیو؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر