Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

ashkanp

کاربر سایت
Oct 25, 2012
24
Ashkanp عزیز من اگه گفتم دارم آن میزنم برا اینه که بدونی با هک هم میشه,آموزشش به طوره کامل توی ps network هست
ضمنا اگه با دقت میخوندی میدیدی که گفتم دی ال سی ها باید به صورت جدا گانه دانلود,نصب و از طریق بازی اونم در حالت انلاین فعال بشن و ربطی به اپدیتها ندارهD:
برای DLCها هم توی بخش جیلبریک توسط کاربر مانی گذاشته شده میتونی دانلود کنی.

داش محسن عزیز ممنونم از راهنماییت ایشالا یه روزی ما هم GT آنلاین در کنار شما بزنیم حالشو ببریم ;)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
من ماشین میخوام کی داره بهم قرص بده تا یه مرحله رو باهاش برم
مرسی
lamborghini میخوام تا قسمت Professional Series و Lamborghini :d:d:d

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
داداش من انواع و اقسام لامبورگینی دارم ولی تا حالا شیرنکردم,بگو چطوریه تا بهت بدم اصلا کلا مال خودت:d

روی ماشین مورد نظر اگه میخوای کلا بدیش بره گزینه ی Give to friend رو بزن. برای اشتراک گذاری هم share رو بزن.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
داداش من انواع و اقسام لامبورگینی دارم ولی تا حالا شیرنکردم,بگو چطوریه تا بهت بدم اصلا کلا مال خودت:d

روی ماشین مورد نظر اگه میخوای کلا بدیش بره گزینه ی Give to friend رو بزن. برای اشتراک گذاری هم share رو بزن.

خوب دیگه دوستمون توصیح داد ایدیت هم بده تا ادد کنم یا اینکه ایدی منو ادد کن که به راحتی بهم بدی
مرسی از لطفت;)

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
الان آن شدم یهو یادم اومد که 4.41 نمیذاره ساین بشم:(
راستی شما هک هستی؟اگه نباشی بازم میشه شیر کرد؟

---------- نوشته در 10:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:15 PM ارسال شده بود ----------

اسپوفر 4.41 اومده
آیدیتو گرفتم امشب برات میفرستم;)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
الان آن شدم یهو یادم اومد که 4.41 نمیذاره ساین بشم:(
راستی شما هک هستی؟اگه نباشی بازم میشه شیر کرد؟

---------- نوشته در 10:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:15 PM ارسال شده بود ----------

اسپوفر 4.41 اومده
آیدیتو گرفتم امشب برات میفرستم;)

خیر بنده اورجنیال هستم
پس منتظرم بفرستید ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دیشب یخورده دیر وقت بود که ادتون کردم ولی هنوز تو پندینگ هست,ادم کن تا بتونم بدم;)

دوست من من هنوز منتظرم اددتون کرد رفت
===========
خوب دیروز ماشین Bugatti Veyron 16.4 '09 گرفتم ولی فقط برای مستقیم بدرد میخوره برای پیچ اصلا خوب نیست ولی عحب ماشین پرقدرتیه لامصب>:)

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
حسین آقا دیشب یهlp670 با 883 اسب بخار قدرت فرستادم برات،امیدوارم ماشینه رامی باشه من که باهاش نفس تو گلو خفه میکردم.فقط شرمنده دیر شد این ایرانسل با این ترنتش مارو کشته نشد تو روز به سرور gt وصل بشم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,016
نام
آریا
amar212 بدون هیچ مقدمه ای توی این تاپیک Neogaf این عکس رو گذاشته ! :D (پایینش هم نوشته Yes)

عکس برای فیلم 2001A Space Odyssey هست ولی خب منظور از عکس شگفت زده شدن و این چیزا هست ! :D
یعنی به احتمال زیاد خبر بزرگی در راهه و میتونیم به زودی چیزهایی از GT6 شاهد باشیم.
در مورد amar212 ، ایشون یه کاربر عادی نیست و یه جورایی میشه گفت بزرگ ترین فن GT توی دنیاست و حرفش در حدی خریدار داره که توی Neogaf دو صفحه به خاطر این عکس بحث میشه ! :D اگه اشتباه نکنم به یه سری منابع هم دسترسی داره و کلاً کسی نیست که الکی بیاد یه چیزی ول بده و بره ! :D

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
دمش گرم یه دو سه تا شات از گیم پلی GT6 هم بریزه بیرون دعاش میکنیم :D!

ظاهراً یامائوچی دیگه از درینکینگ جات خسته شده و انقدر خورده به سرش زده ورداره شماره 6 رو واسه همین نسل بزنه که البته امیدوارم باز یه چیز دیگه بخوره و فکرش بره سمت PS4 :|!

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
بدون هیچ مقدمه ای توی این تاپیک Neogaf این عکس رو گذاشته ! :D (پایینش هم نوشته Yes)

عکس برای فیلم 2001A Space Odyssey هست ولی خب منظور از عکس شگفت زده شدن و این چیزا هست ! :D
یعنی به احتمال زیاد خبر بزرگی در راهه و میتونیم به زودی چیزهایی از GT6 شاهد باشیم.
در مورد amar212 ، ایشون یه کاربر عادی نیست و یه جورایی میشه گفت بزرگ ترین فن GT توی دنیاست و حرفش در حدی خریدار داره که توی Neogaf دو صفحه به خاطر این عکس بحث میشه ! :D اگه اشتباه نکنم به یه سری منابع هم دسترسی داره و کلاً کسی نیست که الکی بیاد یه چیزی ول بده و بره ! :D

به نظر من GT6 همراه با PS4 عرضه میشه(اگه خیلی زود عرضه بشه!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر