Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
دوستان من دیگه کم کم دارم خودم و بدست میارم فقط یک سوال بسیار چرت !!!!
بعضی از مسابقه ها محدودیت انتخاب ماشین داره ( اما هرچی تو لیست مثلا مزدا میبینم اون CHEVROLET میبینم ماشین مد نظر و اصلا پیدا نمیکنم ؟!!!) :D

این سوال برسه به جواب دیگه میرم بسمت حرفه ای شدن ( شرمنده اولین شماره هستش که بازی میکنم و از زمان PS2 ظروع نکردم :D )
ببین بعضی از این ماشین ها رو یا تو used car یا با تموم کردن و گلد کردن مسابقات دیگه باید بدست بیاری ..
اما هرچی تو لیست مثلا مزدا میبینم اون CHEVROLET میبینم ماشین مد نظر و اصلا پیدا نمیکنم
راسی این جملتو دقیق نفهمیدم میری تو مزدا اونو شورلت میبینی ؟:d

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
سلام دوستان
منم که اد نکردین :(
یه سوال :
من ماشینم رو تیونگ دارم میکنم max speed ـش رو تا آخر زیاد کزدم بجاش top gear ـش رو کم کردم این کارم درسته یا ریست کنم ؟
راستی من تازه رسیدم لول 30 الان یه x2010 اومده که روش مارک دانلود هست اونو فقط باید دانلود کنم ؟ قضیش چجوریه ؟
ممنون

دقیقا شما برعکس کار درست رو انجام دادید ، تنظیماتی که به درد اغلب پیست ها بخوره اینه که شما Max Speed رو بیارید پایین و Top Gear رو ببرید بالا ! البته به یک میزان منطقی !
با اینکار ماشین شما زود دنده میخوره و شتاب خوبی رو خواهید داشت و همچنین حداکثر سرعت بالایی ، ولی این بدرد هر ماشینی و هر پیستی نمیخوره !
اگر این تنظیمات رو ماشین هایی که قدرت خیلی بالایی دارن و دیفرانسیل عقب هستند انجام بشه ، ماشین رو هر پیچ سر میخوره و بیشتر به درد حرکات نمایشی میخوره تا مسابقه !
پیشنهاد میکنم که قبل از هر مسابقه ، با توجه به پیست ( اینکه پیچ در پیچ هست یا نیست ، قسمت مستقیم زیاد داره یا نه ، قسمت های مستقیمش چقدر طولانی هستند و ... ) تنظیمات ماشین رو یکبار دیگه انجام بدید .

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
ببین بعضی از این ماشین ها رو یا تو used car یا با تموم کردن و گلد کردن مسابقات دیگه باید بدست بیاری ..

راسی این جملتو دقیق نفهمیدم میری تو مزدا اونو شورلت میبینی ؟:d

تو یوزر میرم وقتی ماشین و میخرم انقدر سرعتش کمه میره روی اعصاب:D آخه کی حال داره انقدر یک مسابقه را تکرار کنه بتونه آپ کنه :D
نه بابا =)) تو تیوتا میرم دنبال فراری میبینم =)) منظورم این بود تو مزدا میرم مزدای مد نظر مسابقه پیدا نمیشه یا تو شورلت هم به همین صورت . دیگه انقدر خر نیستم دستت درد نکنه :|:D
الان پست خودم و خواندم خودم هیچی نفهمیدم =))

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام به همگی
گفتم یه چیز جالب و براتون بزارم,البته شاید همه می دونستن و اطلاع داشتن
این لینک اسم و مدل ماشینایی هست که میشه تو قسمت modifications روشون تغییرات خاصی که مختص همین چند تا ماشینه انجام داد,امیدوارم به دردتون بخوره.
البته همه ماشینای من رنگشون سفید ار اب در اومد ولی اینجا رنگشون متفاوته,اگه کسی دلیلشو می دونه و فهمید به منم بگه تا رنگشونو عوض کنم.
ممنون از همه
اینم لینکا:
Gran Turismo 5 Race Modification Car List | Gran Turismo 5
Racing Modification/ Race Modified Cars - GTPlanet Forums

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام به همگی
گفتم یه چیز جالب و براتون بزارم,البته شاید همه می دونستن و اطلاع داشتن
این لینک اسم و مدل ماشینایی هست که میشه تو قسمت modifications روشون تغییرات خاصی که مختص همین چند تا ماشینه انجام داد,امیدوارم به دردتون بخوره.
البته همه ماشینای من رنگشون سفید ار اب در اومد ولی اینجا رنگشون متفاوته,اگه کسی دلیلشو می دونه و فهمید به منم بگه تا رنگشونو عوض کنم.
ممنون از همه
اینم لینکا:
Gran Turismo 5 Race Modification Car List | Gran Turismo 5
Racing Modification/ Race Modified Cars - GTPlanet Forums

اینکه کاری نداره دوست عزیز ! شما بعد از اعمال تغییرات , هر رنگی رو خواستید , میتونید روی ماشین استفاده کنید !! :D

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
بچه ها می شه فرمان همه ماشینارو طوری کرد که دقیقا بشه مثل فرمون ماشینای f1 ferrari و یا ردبول که راحت تو پیچا بشه پیچید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه میشه لطفا بگید از کدوم قسمت و دقیق اگه میشه بگید
ممنون

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
سلام
بچه ها می شه فرمان همه ماشینارو طوری کرد که دقیقا بشه مثل فرمون ماشینای f1 ferrari و یا ردبول که راحت تو پیچا بشه پیچید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه میشه لطفا بگید از کدوم قسمت و دقیق اگه میشه بگید
ممنون

خیر ، هندلینگ ماشین های فرمولا 1 و Red Bull X1 به خاطر ساختار ماشین و قطعات به کار رفته داخلش هستش .

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
یه سوال
کسی اینجا هست که بعد این همه آپدیت ، هنوز مشکل پارگی تصویر داشته باشه یا فقط مشکل از منه ؟

بله عزیز هنوز هستش ، از همون اول این مشکل وجود داشته و من تا آخرین آپدیت هم تغییری رو احساس نکردم ، البته این مشکل رو ( حداقل من ) فقط با دوربین سوم شخص ( پشت ماشین ) دیدم و از داخل کاکپیت تا حالا با این مشکل روبرو نشدم !

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
بچه ها من می خواستم مسابقات 24 ساعته رو برم,گفتم بپرسم ببینم مشکلی برا دستگاه یا لنزش پیش نیاد چون 24-25 ساعت دستگاه یکسره روشنه؟؟؟؟؟
ممنون

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
سلام
بچه ها من می خواستم مسابقات 24 ساعته رو برم,گفتم بپرسم ببینم مشکلی برا دستگاه یا لنزش پیش نیاد چون 24-25 ساعت دستگاه یکسره روشنه؟؟؟؟؟
ممنون

حالا چه کاریه کنسول یکسره روشن باشه؟!! شما وقتی در حین مسابقه روی Pit کلیک میکنی تا لاستیک عوض کنی(یا بنزین بزنی) گزینه ی آخر(Suspend)رو میزنی و بازی ذخیره میشه،دفعه ی بعد مسابقه از همونجا ادامه پیدا میکنه!

فقط بعد از ذخیره دیگه نباید مسابقه ادامه پیدا کنه،باید دکمه ی PS رو بزنید و بعد quite game

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
حالا چه کاریه کنسول یکسره روشن باشه؟!! شما وقتی در حین مسابقه روی Pit کلیک میکنی تا لاستیک عوض کنی(یا بنزین بزنی) گزینه ی آخر(Suspend)رو میزنی و بازی ذخیره میشه،دفعه ی بعد مسابقه از همونجا ادامه پیدا میکنه!

فقط بعد از ذخیره دیگه نباید مسابقه ادامه پیدا کنه،باید دکمه ی PS رو بزنید و بعد quite game
دستت درد نکنه,ولی برا ادامه مسابقه چی کار باید بکنم و از کجا باید برم تا از اونجایی که save کردم برم؟؟؟؟
من برا امتحان 15 دقیقه بازی کردم و از اونجایی که شما گفتی بازی رو save کردم و بعد از بازی خارج شدم و دوباره رفتم تو بازی ولی از اول بازی اومد

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
بله عزیز هنوز هستش ، از همون اول این مشکل وجود داشته و من تا آخرین آپدیت هم تغییری رو احساس نکردم ، البته این مشکل رو ( حداقل من ) فقط با دوربین سوم شخص ( پشت ماشین ) دیدم و از داخل کاکپیت تا حالا با این مشکل روبرو نشدم !
بعد 6 ماه دوباره اومدم GT بازی کنم اما اصلا نمیتونم مثل قدیم رو بازی تمرکز کنم
خیلی پارگی تصویرش رو اعصابه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,929
نام
malek
بعد 6 ماه دوباره اومدم GT بازی کنم اما اصلا نمیتونم مثل قدیم رو بازی تمرکز کنم
خیلی پارگی تصویرش رو اعصابه

تا حالا که همچین چیزی ندیدم شاید مشکل از tv باشه من رو پلاسما بازی میکنم و همه چی عالیه

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
تا حالا که همچین چیزی ندیدم شاید مشکل از tv باشه من رو پلاسما بازی میکنم و همه چی عالیه
اتفاقا توی GTPlanet هم یکی از تلویزیون پلاسما استفاده میکرد و گفت تا حالا همچین مشکلی رو ندیده !
اینم شانس من بدبخت که قبلا Plasma داشتم و حسرت یه LED 3D میخوردم ، حالا باید حسرت پلاسمای قدیممو بخورم !

مشکل فقط روی تلویزیون های LED هست انگار
احتمالی هم که خودم میدم انگار بخاطر تاخیری هست که بازی از روی کنسول روی تلویزیون پخش میشه که توی LED TV ها خیلی بیشتر از Plasma TV ها هست
که باز هم احتمال میدم با یه HDMI بهتر درست بشه !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر