Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Sepi_60

کاربر سایت
سلام مي خواستم ببينم شاخ ترين گيمر گرن تريسمو تو بازي سنتر كيه
من وقتي بازي اومد خريدم وتا الان هم لول ٣٦ هستم حتي مسابقات ٨ ساعته رو هم رفتم .
جواب گرفتم فيلم يكي از اين مسابقات چند ساعته رو كه گرفتم ميزارم.

والا یه چند نفری اینجا بازی رو پلات کردن . هنوز جای کار دارین :D

honestbud

کاربر سایت
نام
صادق
والا یه چند نفری اینجا بازی رو پلات کردن . هنوز جای کار دارین :D

آقا دمشون گرم.
حالا میشه آی دی اون چند نفر رو بدید!من یادمه یکی از بچه های همینجا رو دیده بودم که تو لیست تروفی هاش پلات GT5 رو داشت اما الان یادم نیست کیه.

---------- نوشته در 09:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:35 PM ارسال شده بود ----------

راسی بابا یه کم ماشین جمع کن .....برو یه f1 بخر تا بهت بگم یه من ماست چقدر کره داره:d
همین امروز تازه پول هام رسید به 10 میلیون. همونجا زرتی یه تروفی گرفتم.تا امروز خرج نمیکردم که بتونم این تروفی رو بگیرم.
بعدش یه formula gran turismo خریدم و یه تروفی دیگه گرفتم. ماشین خوب و باحالیه اما 400km/hr نمیرفت. یه بوگاتی داشتم، اون رو تیون کردم، فکر کنم حدود 1200 اسب بخار شدتقریبا و 420 تا باهاش رفتم و بلومپ تروفی داد!
بعدش یه فراری خریدم که بتونم اون مسابقات فراری رو برم.به درد نمیخوره زیاد!
شما بگو چی بخرم ما حتما میخریم.الان حدود 2-3 میلونی ته گاوصندوق مونده!!! :D

سلام مي خواستم ببينم شاخ ترين گيمر گرن تريسمو تو بازي سنتر كيه
من وقتي بازي اومد خريدم وتا الان هم لول ٣٦ هستم حتي مسابقات ٨ ساعته رو هم رفتم .
جواب گرفتم فيلم يكي از اين مسابقات چند ساعته رو كه گرفتم ميزارم.
آیییییی نفس کش!!!!!:d
والا اینجا همه شاخن:d
ولی محمد (foxy) بازی رو پلات کرد
حالا نمیدونم کسه دیگه هم پلات کرده باشه بازیو........اشک ادم درمیاد برای پلات کردن این
در کل اکثر بچه های GT فن اینجا PRO هستن :d
اقا دمه همه گرم.شما هم جزو اون اکثریتی دیگه ایشالا!!روت حساب کردیم ها!!!!
همه ریس ها رو میشه یه طوری طلا گرفت.
اما خدا وکیلی license ها رو راه نداره!!!چطوری طلا میگیرن بعضی ها!!!
بعضی از special eventها هم خیلی سخته طلا گرفتنشون.

dr.ice

کاربر سایت
نام
میثم
اقا دمه همه گرم.شما هم جزو اون اکثریتی دیگه ایشالا!!روت حساب کردیم ها!!!!
همه ریس ها رو میشه یه طوری طلا گرفت.
ما که جزو نخودی ها حساب میشیم صادق جان:d
ببین لایسانس ها هم میشه البته خیلی سخته و قلق داره
کلا اون مسابقاتی که سخته رو باید یه تغییراتی تو ماشین بدی ....منظور همون abs و .......

malek911

کاربر سایت
نام
malek

بابا license ها که کاری ندارن فقط یکم حوصله میخاد.من همشونو طلا کردم (این از تواضع ما).ولی خدایی تو special event دیگه نمیشه اون قسمت redbul رو رفت

u.s.a

کاربر سایت
نام
حسین
بابا license ها که کاری ندارن فقط یکم حوصله میخاد.من همشونو طلا کردم (این از تواضع ما).ولی خدایی تو special event دیگه نمیشه اون قسمت redbul رو رفت
دقیقا.طلا کردن تمام قسمتها کار سختی نیست.منم کردم.ولی طلا کردن redbul با دسته غیرممکن هست.کسی الکی تلاش نکنه:dچون من 2 نفر رو دیدم که طلا گرفتن و هردو هم با فرمون رفتن.من که هرچی خودمو کشتم با دسته فقط برنز تونستم بگیرم.

...Sahand...

کاربر سایت

دقیقا.طلا کردن تمام قسمتها کار سختی نیست.منم کردم.ولی طلا کردن redbul با دسته غیرممکن هست.کسی الکی تلاش نکنه:dچون من 2 نفر رو دیدم که طلا گرفتن و هردو هم با فرمون رفتن.من که هرچی خودمو کشتم با دسته فقط برنز تونستم بگیرم.

یکی از بچه های این سایت با دسته طلا کرده یکیش رو

Optimus Prime

کاربر سایت
نام
ALEX
دوستان یه سوال ، فقط خواهشا صادقانه جواب بدین .....
من الان دارم Prologue رو بازی میکنم. گرافیک بازی محسور کننده است. ولی به من گفته شده که GT5 به شدت گرافیکش کارتونی و ضعیفه.
حالا من موندم با این وضعیت XL رو اگه بیاد بگیرم یا دور GT5 رو خط بکشم ؟ چون به خاطر کارم و سلیقه ام، گرافیک برام خیلی خیلی مهمه.
ممنونم

u.s.a

کاربر سایت
نام
حسین
دوستان یه سوال ، فقط خواهشا صادقانه جواب بدین .....
من الان دارم Prologue رو بازی میکنم. گرافیک بازی محسور کننده است. ولی به من گفته شده که GT5 به شدت گرافیکش کارتونی و ضعیفه.
حالا من موندم با این وضعیت XL رو اگه بیاد بگیرم یا دور GT5 رو خط بکشم ؟ چون به خاطر کارم و سلیقه ام، گرافیک برام خیلی خیلی مهمه.
ممنونم
هرکی گفته چرت گفته:dتو یه سری موارد مثل سایه ها،نسخه prologue بهتره.ولی در باقیه موارد اصلا تفاوتی ندارن.به هیچ وجه هم کارتونی نیست.یعنی چی کارتونی؟؟؟بعضی از پیستها دیوانت میکنه.گرافیک جاده های برفی با چشات بازی میکنه:dگیم پلی بازی هم که نظیر نداره.خیالت راحت.برو بگیر حالش رو ببر.
یکی از بچه های این سایت با دسته طلا کرده یکیش رو
دمش قیژژژژژژ:dظاهرا پیست suzuka رو میشه با دسته هم طلا کرد.ولی بازم بهترین راه فرمون هست.

dr.ice

کاربر سایت
نام
میثم
فکر کنم تا به حال یه 100 باری امتحان کردم red bullرو نتونستم طلا بگیرم و همون برنز ....
اخه جالبیش اینه بدون هیچ ایرادی دارم میرم فقط چند باری به نقره نزدیک شدم ولی چند صدم کم اوردم:d

...Sahand...

کاربر سایت

هرکی گفته چرت گفته:dتو یه سری موارد مثل سایه ها،نسخه prologue بهتره.ولی در باقیه موارد اصلا تفاوتی ندارن.به هیچ وجه هم کارتونی نیست.یعنی چی کارتونی؟؟؟بعضی از پیستها دیوانت میکنه.گرافیک جاده های برفی با چشات بازی میکنه:dگیم پلی بازی هم که نظیر نداره.خیالت راحت.برو بگیر حالش رو ببر.

دمش قیژژژژژژ:dظاهرا پیست suzuka رو میشه با دسته هم طلا کرد.ولی بازم بهترین راه فرمون هست.

کلا نمیشه گفت با دسته نمیشه , time trial هفته پیش , همه با فرمون رفته بودن ولی یکی رو دیدم که با اختلاف 2 3 ثانیه از نفر اول با دسته رفته بود ,

malek911

کاربر سایت
نام
malek

فرمون نه بگو خود ماشین.قیمت g27 فکر کنم شده 800.برم خود redbull رو بخرم باصرفه تر درمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر