Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
pmcomps_wk56_04.jpg

GTplanet : Gran Turismo 5 Sells Another 1 Million Copies in 2011 , Now at 7.3 Million total

اصلاً اسم GT هم خودش بفروشه :d

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
علی رضل جان این بالایی چیه؟!:biggrin1: خیلی فیک میک میزنه:biggrin1:

چیز خاصی نیست فرهاد جان اونطور که من یه نگاهی انداختم انگار جزو مسابقات هفتگی سایت GTplanet هستش ... که مثلاً تو این مورد برای اون هفته بین اعضا مسابقه بهترین " کارت کریسمس GT5 " بوده که اعضا هر کدوم با فتوشاپ کارشون رو ساختن و تحویل دادن و بعد نظرسنجی بیشترین رای رو این بالایی آورده انگار ...

مسابقات هفتگی دیگه ای هم دارن مثل مثلاً با فلان ماشین تو فلان جاده عکس بگیرین و بفرستین و خلاصه به همین منوال ...

عکس یکی دو تا دیگه از نامزدها که برنده نشدن :

6485105615_3eb53e70b2.jpg

5791173035_b364a93a7c.jpg

خوشــا به حال خریدارش ... :D

آخرین ویرایش:

Corrinne Yu

کاربر سایت
اقا یکی جواب ما را نمیده؟ چه جوری میشه ماشینهای ایمپورت شده ی psp را روی کنسول بازی استفاده کرد؟
وقتی PSP رو به PS3 وصل کردی باید بری تو خود Gran Turismo تو PSP
بعد تو PS3 برو تو Gran Turismo 5 بعد هم برو تو Settings اونجا میتونی ماشین هاتو وارد بازی کنی
البته بگم که این ماشین ها فقط توی قسمت Arcade Mode قابل استفاده هست

kenworth

کاربر سایت
وقتی PSP رو به PS3 وصل کردی باید بری تو خود Gran Turismo تو PSP
بعد تو PS3 برو تو Gran Turismo 5 بعد هم برو تو Settings اونجا میتونی ماشین هاتو وارد بازی کنی
البته بگم که این ماشین ها فقط توی قسمت Arcade Mode قابل استفاده هست
ممنون .چرا بازی لیست ماشینهاش ناقص هست مثلا فقط یک مدل استون مارتین وجود داره یا بعضی ماشینهای مورد نیاز مثل پیکاپ فورد تو لیست نیست؟ آیا باید دانلود بشن؟
یکی دوستان میگفت که حجم اپدیتها 5 گیگ است ولی برای من 3 گیگ بیشتر نشد که مجموعا 12 تا اپدیت بود.

Corrinne Yu

کاربر سایت
ممنون .چرا بازی لیست ماشینهاش ناقص هست مثلا فقط یک مدل استون مارتین وجود داره یا بعضی ماشینهای مورد نیاز مثل پیکاپ فورد تو لیست نیست؟ آیا باید دانلود بشن؟
یکی دوستان میگفت که حجم اپدیتها 5 گیگ است ولی برای من 3 گیگ بیشتر نشد که مجموعا 12 تا اپدیت بود.
باید بری قسمت ماشین های دست دوم
هر چند وقت یکبار عوض میشن

Criminal

کاربر سایت
آقا من تازه میخوام این بازی رو شروع کنم زمان گیم پلی چقدره ؟
خدا به من صبر بده :d...رفتم ببینم چقدر آپدیت دارم حدود 3 گیگ هست :(!

Phoenix555

کاربر سایت

منظورت رو درست متوجه نشدم ولی هر چند وقت یکبار یسری Event ها و DLC های جدید واسش میاد
با PC راحت میشه دانلود کرد

dr.ice

کاربر سایت
اگه بخوای تمام بازی رو اعم از spec A و spec B و EVENT های افلاین و لایسانس ها رو بری چیزی حدود 300 ساعت شایدم بیشتر ........این فقط برای بخش افلاین بازی ..........بخش انلاین بازی هم که دیگه تمومی نداره

...Sahand...

کاربر سایت

کلا بازیش تمومی نداره , زیاد نباید به این فکر کنی که کی تموم میشه :d

honestbud

کاربر سایت

یکی از دوستان گفتند که 300 ساعت اما من تو سایت های انگلیسی زبون خوندم که بیشتر از 600 ساعت برای پلات کردنش زمان لازمه.

ببین شما اگه فقط میخوای بازی کنی و تروفی ها برات مهم نیست میتونی هر ریسی رو چند بار بریو بالاخره یه رتبه 1-3 بگیری و مراحل بعدی واست باز بشه و همین طور تا آخرش بری که خوب احتمالا همون 300 ساعت دوستمون درست هستش اما اگه بخوای پلات کنی باید تمام مراحل رو اول بشی که یه تروفی طلا بهت بده که سخت ترین تروفی بازی هستش و قسمت آنلاین هم که به قول دوستان تمومی نداره دیگه!

dr.ice

کاربر سایت
یکی از دوستان گفتند که 300 ساعت اما من تو سایت های انگلیسی زبون خوندم که بیشتر از 600 ساعت برای پلات کردنش زمان لازمه.

ببین شما اگه فقط میخوای بازی کنی و تروفی ها برات مهم نیست میتونی هر ریسی رو چند بار بریو بالاخره یه رتبه 1-3 بگیری و مراحل بعدی واست باز بشه و همین طور تا آخرش بری که خوب احتمالا همون 300 ساعت دوستمون درست هستش اما اگه بخوای پلات کنی باید تمام مراحل رو اول بشی که یه تروفی طلا بهت بده که سخت ترین تروفی بازی هستش و قسمت آنلاین هم که به قول دوستان تمومی نداره دیگه!
اره خدایی این تروفی طلا GT حکم 10 تا پلات رو داره چون خیلی باید زحمت بکشی براش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر