Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Robin Hood

کاربر سایت
@ آریا
تو و کیوان اکانتتون برای اماراته اگر این DLC ها توی استور امارات هم در حال حاضر موجوده یه psn card برای امارات میتونی تهیه کنی (واحد پولش دلاره) قیمتش از psn card های US و UK ارزونتره .

همین الان اینو دیدم:

31286436527486048007.jpg

فقط برای GT5 کرم ریختن، بقیه بازی ها اینطور نبود. الان اینطوری کسی که بازیش ریجن 2 ـه و اکانت اصلیش ریجن 1 ـه به هیچ وجه نمیتونه DLC رو بازی کنه.
یعنی خاک تو سرشون ! این دیگه چه مسخره بازیی هست؟!
اکثرا اینجا بازیشون پاله اکانت اصلیشونم آمریکاست ! اینجوری من هیچ وقت نمیتونم این DLC های لعنتی رو بخرم نه save رو پروفایلها و اکانتهای دیگه کار میکنه و نه اینکه DLC روی اکانتهای دیگه سینک میشه!
بعد از این همه ساپورت و آپدیت نمیدونم واقعا این دیگه چه کار مزخرفی بود که اینا انجام دادن فقط امیدوارم تغییر کنه این وضعیت...
پس با اين حساب نميشه! براي امريكا هم عرضه بشه و با اكانت امريكا بخريم چون بازي region 2 هست شناسايي نميشه درسته؟

حالا كسي ميدونه سيو بازي كه دارم و بازي region2 بوده اگر از بازي region 1 استفاده كنم سيو بازي شناسايي ميشه يا نه؟

كه بتونيم dlc بگيريم؟
شمام وضعیتت دقیقا مثل منه فکر کنم .@_@ اکانت اصلی که روی پروفایل اصلیت هست و سیوت هم داخل همون پروفایله و نمیشه داخل پروفایلها با اکانتهای دیگه استفادش کرد!
متاسفانه نه نمیشه !

Konami

Administrator
گند زدن با اين حركتشون! همه كاربرا صداشون دراومده بهترين و قديمي ترين طرفداراي GT هم حالشون از اين حركت بهم خورده همه منتظرن ببينن كار سوني بوده يا PD كه اينجوري گند زده و پول پرستي را به شكل مسخره اي رواج داده.

حالا ما چون اكانت بازيمون با بازي نميخونه نميتونيم DLC را بگيريم ناراحتيم بقيه ناراحتن كه چند تا اكانت دارن براي افراد خانواده بايد همشون اين DLC را جداگانه بخرن كه قيمتي چندين برابر بازي اصلي ميشه!

كامنت هاي جالبي كه مردم ميزارن در اين مورد را اينجا ميتونيد پيگيري كنيد:

http://www.gtplanet.net/beware-gran-turismo-5s-dlc-locked-to-single-psn-account

مردم را خوب بلدن ساكت كنن اونم از كيسه خليفه بخشش ميكنن!!!

ماشين Nissan GT-R GT500 Stealth Model براي اكانت امريكا!! من كه بخاطر خريدن پك بازي داشتمش كد را هم زدم دانلود كردم ولي اضافه نشد اول فكر كردم چون دارمش نداده ولي خوندم يكي داشته و با اين كد الان 2 تا از اين مدل داره پس اين هم ممكنه مثل dlc باشه! دوستاني كه اين ماشين را ندارن و region بازيشون 2 هست و اكانت براي امريكا تست كنن ببينن ميتونن بگيرن.

اينم كدش براي اكانت امريكا:

RD69-FJN9-5N6Q

براي تاخير dlc تو امريكا هم Honda NSX GT500 Stealth Model را هديه قرار دادن!

حالا DLC را ما چيكار كنيم؟! دلمون را خوش كرده بوديم!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
کلاً حرکت از این داغون تر ندیدم ( هم رده کَتومَن تو Arkham City به حساب میاد یه جورایی ) !!

خیلی از کاربرای GT Planet هم صداشون در اومده ، چون خیلی ها اکانتشون با ریجن بازیشون نمیخونه و به کل پا در هوان ... فکر میکنم PD به زودی یه فکری واسش بکنه چون واقعاً بسیار دردسر سازه این حرکت ...

باز شانس آوردم خودم اکانت اصلین واسه اروپاس و بازیم هم ریجن 2 هست ، یه PSN Card بخرم حله :D

dr.ice

کاربر سایت
در جواب اون دوستمون درسته برای امارات ارزونتر ولی قیمتها ازاستور us گرونتر مثلا من dlc انچارتد رو گرفتم 7 دلار در حالی که تو us سه دلار بود

Konami

Administrator
سلام ...
خدا را شكر شكايت ها نتيجه داد و Yamauchi قول داد اپديت جديدي براي بازي عرضه كنه تا همه اكانت هاي يك كنسول بتونن از يك dlc خريداري شده استفاده كنند.

خوشحال كننده بود خبر فقط بايد تا December صبر كرد!!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
آخه اینا به چیزی اهمیت میدن که اصلاً نباید از اول وجود داشته باشه ...

واقعاً این PD تو این نسل یه تختش کم شده ... یعنی کارایی میکنن که آدم شک میکنه واقعاً همونایی دارن رو بازی کار میکنن که شاهکارهای قبلی رو تحویلمون دادن یا شاید اینا نسخه های کپی چینی ِ یامائوچی و بر و بچه های PD ـن !!

dennis

کاربر سایت
دست همه بچه های باحالی که PS3Prox رو اینجا آموزش دادن درد نکنه....به خصوص آقا مهدی، آقا داوود و Caption Black

همین الان Spec2 رو دانلود کردم و الان از بازی لذت میبرم :d

u.s.a

کاربر سایت
به نظرم یامائوچی بهتره باقی عمرش رو در تیمارستان سپری کنه.یعنی چی که همچین حرکت مزخرفی میزنه،بعدش دوباره میگه با آپدیت(که دیگه از شنیدنش حالم بهم میخوره)درستش میکنیم؟؟؟!!!

از اونجایی که عاشق جی تی هستم،امروز داشتم gt psp رو بازی میکردم.انقدر عصبی شده بودم،دود از کلم بلند شد.کلی پیست عالی و متفاوت تو نسخه psp هست که توی جی تی 5 وجود نداره.پیستهایی مثل سئول،پاریس,el capitan،سیاتل.واقعا میشه یکی بگه دلیل این دیوونه بازیا چی بوده؟؟میمرد اگر اینا رو میزاشت تو بازی با 4 تا اونت متفاوت؟؟واقعا باید ببرنش تیمارستان ببندنش به تخت.

kimsungbabak

کاربر سایت
به نظرم یامائوچی بهتره باقی عمرش رو در تیمارستان سپری کنه.یعنی چی که همچین حرکت مزخرفی میزنه،بعدش دوباره میگه با آپدیت(که دیگه از شنیدنش حالم بهم میخوره)درستش میکنیم؟؟؟!!!

از اونجایی که عاشق جی تی هستم،امروز داشتم gt psp رو بازی میکردم.انقدر عصبی شده بودم،دود از کلم بلند شد.کلی پیست عالی و متفاوت تو نسخه psp هست که توی جی تی 5 وجود نداره.پیستهایی مثل سئول،پاریس,el capitan،سیاتل.واقعا میشه یکی بگه دلیل این دیوونه بازیا چی بوده؟؟میمرد اگر اینا رو میزاشت تو بازی با 4 تا اونت متفاوت؟؟واقعا باید ببرنش تیمارستان ببندنش به تخت.
آخه آقا جان این طوری ها هم نیست که تو میگی
اینا به احتمال 99% دارن مثل خر کار میکنن تو اواخر 2013 یا اوایل 2014 gt6 رو برا نسل بعد بیرون بدن(احتمالا لانچ تایتل مثل فورزا) البته این حدس منه ولی خوب فکر میکنم 99 درصد همینه
همه تیمشون وقت نداره که 24 ساعته رو gt5 کار کنه فقط یه بخش کوچیکی رو این بازی هنوزم هست وآپدیت میده

kenworth

کاربر سایت
سلام ...
خدا را شكر شكايت ها نتيجه داد و Yamauchi قول داد اپديت جديدي براي بازي عرضه كنه تا همه اكانت هاي يك كنسول بتونن از يك dlc خريداري شده استفاده كنند.

خوشحال كننده بود خبر فقط بايد تا December صبر كرد!!
این فقط برای GT5 هست یا شامل بقیه بازیها هم میشه؟ چون ما DLCهای لیتل PSP را دانلود میکنیم اجرا نمیکنه.

Corrinne Yu

کاربر سایت

به نظر من تو این 6 سال GT5 رو فقط تو 6 ماه اش ساختن بقیه اشو نشسته بودن دور هم از خودشون تعریف میکردن :| :d

Konami

Administrator
سلام ...
بعد از اينكه Yamauchiعزيز خيالمون را راحت كرد و گفت اگر هم اپديت بده براي اجرا شدن DLC ها روي اكانت هاي ديگه باز هم مشكل region حل نشدني باقي خواهد ماند! و اشاره سوني به dlc هاي بعدي در اينده! و من هيچ راهي ندارم بجز يك اكانت ديگه وشروع دوباره بازي! امروز dlc را خريدم از اكانت امارات با قيمت 16$ كه البته يك كارت 20$ برام 37 تومان تمام شد!!!

عجيب ترين چيزي كه بعد از خريد dlc مشاهده ميكنيد اين هست كه بدون هيچ دانلودي جاده ها و ماشين اضافه ميشن!!! خيلي عجيبه انگار جاده ها و ماشين ها داخل اپديت قبلي بودن و اين كد بازشون ميكنه!!

جاده Spa عالي هست بخصوص باراني اما از همه جالبتر پيست كارتينگ هست كه فوق العاده زيبا و جذاب و خيلي لذت بخش هست جالبه كه براي خريد dlc اصلا مشتاق اين پيست نبودم! ماشين ها هم فوق العاده هستند و لباس ها و رنگ هاي جديد هم همگي رضايت بخش بودن. چند تا عكس گرفتم:

0ss2piiprt2yhu5yk438.jpg

swsjdfw0s6iujdwz98ml.jpg

h5funebe7ts3pfhux2ne.jpg

udv4klrwy7cpydtuw6uz.jpg

3z4pnp7zh140hbrg1cz.jpg

mssxyqndg7qotr3slf.jpg

خب ديگه بريم بشينيم بازي را دوباره از اول بريم!!! :d

Mehrdad

کاربر سایت
سلام ...
بعد از اينكه Yamauchiعزيز خيالمون را راحت كرد و گفت اگر هم اپديت بده براي اجرا شدن DLC ها روي اكانت هاي ديگه باز هم مشكل region حل نشدني باقي خواهد ماند! و اشاره سوني به dlc هاي بعدي در اينده! و من هيچ راهي ندارم بجز يك اكانت ديگه وشروع دوباره بازي! امروز dlc را خريدم از اكانت امارات با قيمت 16$ كه البته يك كارت 20$ برام 37 تومان تمام شد:d
ما که برای یه 9.37 پوند باید یه کارت 25 پوندی بگیریم که 52 تومن تمام می شه برامون!! دارم وسوسه می شم که GT5 بگیرم:d
به نظر من تو این 6 سال GT5 رو فقط تو 6 ماه اش ساختن بقیه اشو نشسته بودن دور هم از خودشون تعریف میکردن :| :d
کاملا موافقم تو 6ماه آخر یادشون افتاده باید یه بازی بدن بیرون.:d

Solid snake old

کاربر سایت
Update Notice 2.01
Oct 26, 2011
A new update has been released for Gran Turismo 5.
The main contents of the update are as follows:

[Major Changes and New Features]
- Compatibility of Kart Space I/II with cars other than racing Karts
It is now possible to race on Kart Space I/II of the DLC in cars other than racing Karts in online races and in the Free Run of Practice.
(In the one make races of the Arcade mode and Practice, the courses are still limited to racing Karts.)

- Expanded the car restrictions in the Online Lounge
It is now possible to simultaneously set [Car Restrictions], [Performance Points], [Power], and [Models] in regulation settings. ( [Vehicle Tuning] must be set to [Unrestricted] and [Car Restrictions] must be set to something other than [Select from Garage].)

[Other Improvements]
- In the Open Lobby, it is no longer possible to vote to kick out the person who created the room. (If the player leaves the room after creating it then comes back, they are then subject to the vote.)
- Adjusted the force of the steering wheel returning to center after a race when using the “Guillemot T500RS”.
- Improved the steering model when driving racing Karts with the DUALSHOCK®3 Wireless Controller, to prevent overly spinning out.

[Correction of Known Issues]
- Corrected various other issues regarding the update and the DLC.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند