Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
save GT5 من پاك شد ! چيكار كنم حالا ! ميخام برم آنلاين ميگه نميشه ، بايد بري 1 دونه ماشين بخري :d ! اخه بي وجدان همين امروز صبح اين يوزر رو ، رو سرت ميگرفتي :d ، حالا به من ميگي برو ماشين بگير ! Aspec & Bspec من Lev0 هستم ! اينو ديگه چيكار كنم ! الان تنها كاري كه با فرمون ميشه كرد اينه كه سرمو بزنم توش . 900 ساعت بازي ، هزار برابرش عشق و علاقه ، بايد تاپيك بزنم فروش DFGT + GT5 ! خداااااااااااااا .

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
save GT5 من پاك شد ! چيكار كنم حالا ! ميخام برم آنلاين ميگه نميشه ، بايد بري 1 دونه ماشين بخري :d ! اخه بي وجدان همين امروز صبح اين يوزر رو ، رو سرت ميگرفتي :d ، حالا به من ميگي برو ماشين بگير ! Aspec & Bspec من Lev0 هستم ! اينو ديگه چيكار كنم ! الان تنها كاري كه با فرمون ميشه كرد اينه كه سرمو بزنم توش . 900 ساعت بازي ، هزار برابرش عشق و علاقه ، بايد تاپيك بزنم فروش DFGT + GT5 ! خداااااااااااااا .
:|=((
مشکل نسبتا همه گیریه، یه سرچ کنی کلی گزارش اینطوری میبینی
از قرار معلوم اگر حجمش بیشتر از 2500 kb بشه، وضعیت خطریه و باید بک آپ بگیری.
من که میگم به Support شون ایمیل بزن اکانت میتونه برگرده، اما save رو بعید میدونم اگر backup نداشته باشی برگرده.

آخرین ویرایش:

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria

:-o:-o:-o خدا وکیلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نگو
باورم نمیشه
یعنی همه چی پر؟؟؟مگه میشه؟؟؟
نفروشی بازیرو،بیا ما همه کمکت می کنیم ماشین میدیم زود بیای بالا،اصن من دیگه مسابقه نمیدم تا بیای به 40 برسی:d
خیلی ناراحت شدم،باورم نمیشه:(

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
فردا ميفتم روش ! ميرسونم A رو تا Lev24 كه بتونم هرچي ماشين دوس دارم بخرم . لول 40 هم bye bye ! ممنون از هم دردي ، افسرده شدم خدايي

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed

خيلي ناراحت شدم ... من از سيو GT5 چند تا backup روي مموري و هارد دارم حيف باشه شما چرا اينكارو نكردي؟ دليل اصليش چي بود بعد از اپديت 13 مگابايتي اخري؟

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
فردا ميفتم روش ! ميرسونم A رو تا Lev24 كه بتونم هرچي ماشين دوس دارم بخرم . لول 40 هم bye bye ! ممنون از هم دردي ، افسرده شدم خدايي

هرچی ماشین خواستی بگو خودم میفرستم واست:x

منم ترسیدم همین امشب یه بک آپ گرفتم:d
حجمش که کمه توصیه می کنم همه بک آپ بگیرن هر لولی که میرن بالا

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
ای بابا lvl 40 بودی واقعا حیف ... زنگ خطری بود واقعا حتما باید از سیوم بک آپ بگیرم!
ماشین بالای 1000000 cr که نمیشه متاسفانه share کرد . هر ماشینی خواستی به منو دوستان بگو بفرستیم سریع lvl up کنی

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
دوستان این 2تا عکس ربطی به GT نداره اما گفتم به عنوان زنگ تفریح بذارم شاید خوشتون بیاد

این بوگاتی ویرون نازنین تو بندر عباس هست که می خوان بفرستنش روسیهo:-)فکرشو کنید که دارید از فاصله 4-5 متری یه بوگاتی ویرون رو تماشا می کنید

اینم سمند با رنگ Gold Chrome :))

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
خيلي ناراحت شدم ... من از سيو GT5 چند تا backup روي مموري و هارد دارم حيف باشه شما چرا اينكارو نكردي؟ دليل اصليش چي بود بعد از اپديت 13 مگابايتي اخري؟
خوب خيلي مهم نيس ، يه بار GT5 رو از نو ميرم ، تجديد خاطره ميشه ، من از روز اولي كه GT5 اومد اصلا به همچين چيزي فكر نكردم ، الان 7ماه هست اومده، 8ماه يادم نيس همينجوري بش فكر نكردم نكردم ... تا ديروز كه يه اتفاقي افتاد...
توضيح كامل ماجرا :
من ميخاستم براي يكي از دوستام كه واسه مسابقه Begginer Lightweight يه ماشين لازم داشت ، Share كنم ، اومدم برم تو بازي ديدم آپديت اومده ، زدم با PS3 بگيره كه طبق معمول سرعت 1 مگ بر دقيقه بود و 13 دقيقه طول ميكشيد ، گفتم با لپ تاپ ميگيرم ميزنمش تو PS3 بعد اينكارو كردم و تنظيمات نت رو بردم رو Proxy و دانلود شد تو 2 دقيقه و منتقل كرديم به PS3 و بعدش ميخاستم تنظيمات نت رو برگردونم به حالت طبيعيش ولي گفتم حالا برم زود اين ماشين رو شير كنم بعدا ! بعد تو همون Screen كه ميگه ...Online Playing is Subject to the GT دوستمم يه PM داد و نتمم وضع خوبي نداشت و همونطور كه ميدونيد اونجا هم به سرور وصل ميشه و آنلاين يه كم بيشتر طول ميكشه تا جلو بره ( نسبت به آفلاين ) هيچي ديگه 1 دقيقه تو همون جا در حالت Saving Data موند بعد PS Button رو گرفتم ، هيچي نشد البته Freeze هم نبودا ... شايد اگه صبر ميكردم درست ميشد ، بعد Proxy رو قطع كردم ، بعد هم كه ديگه با On/off دستگاه خاموش كردم ، دفعه بعد كه اومد بالا انگار اولين بار بود كه من BD بازي GT رو ميزاشتم تو PS3 ، تنظيمات Screen‌رو انجام دادم :d
هرچی ماشین خواستی بگو خودم میفرستم واست:x

منم ترسیدم همین امشب یه بک آپ گرفتم:d
حجمش که کمه توصیه می کنم همه بک آپ بگیرن هر لولی که میرن بالا
مرسي ، هر وقت On شدي ببين Lev چندم خودت يه ماشين واسه مسابقه هاي حدود اون Lev برام Share كن ! ;)
ای بابا lvl 40 بودی واقعا حیف ... زنگ خطری بود واقعا حتما باید از سیوم بک آپ بگیرم!
ماشین بالای 1000000 cr که نمیشه متاسفانه share کرد . هر ماشینی خواستی به منو دوستان بگو بفرستیم سریع lvl up کنی
بالاي 1 ميليون رو Gift نميشه داد ولي اگه share كني من ميتونم قرض بگيرم ازت ! حالا دوستان زياد ماشين Share كردن ! اگه نيازي بود تو Massage Board به اطلاع ميرسونم :d
همين الان من با XJR-9 LM Race Car جناب konami دارم مسابقه Lev0 رو ميرم !

---------- نوشته در 08:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:45 AM ارسال شده بود ----------

خوب يادم نبود ! SEASONAL EVENTS ! بچه ها لطفا ماشينايي كه به درد SEASONAL EVENTS هاي پر XP ميخوره رو Share كنيد ! من 2تا Event از Nascar رو رفتم و شدم Lev24‌ ! اگه همينجوري تا Lev30 بره ميشه Special Event Redbull هم برم !
مثلا ENZO !

kamran3dmax

کاربر سایت
Jul 8, 2009
23
سلام بچه ها

من تازه ps3 کپی خور از دوستم خریدم با یک دسته اضافه و هارد 320 با دور 7000 که 10 تا بازی هم روی هاردش بود ( سفیده ps3 )

خریدم 300 تومن ، حالا چند تا عنوان بازی اکشن مثل ( modernwarfar2 , batlfield2 . ,,) میخواستم بهم بگید برم بگیرم

ضمناٌ من بازی gt toursimo رو دادم برام رختن تو هارد اکسترنال و حجمش هم حدود 10.5 گیگ هست اما اجرا نمیشه =((

به دوستم گفتم میگه که باید بوت با پچ براش گیر بیاری :((

میشه راهنماییم کنین ؟؟ اگه کرکشو دارید بهم بدید توضیح هم بدید ممنون میشم :-s

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
ای بابا محمد یعنی اون همه مسابقات 24 هیچ.....................چقدر وقت گذاشتی برای این 24 ............داداش ماشین های من به کلاست نمیخوره ولی باز میخوای ماشین شیر کنم

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
خيلي ممنون بچه ها ! شرمنده ميكنيد آدمو :d ! صبح پاشدم تا ساعت 1 عصر بازي كردم شدم Lev30 ! حالا هم با همين Special Event Redbull درگيرم ، اگه شد طلا كنم فكر كنم تا حدود 31 يا 32 برسم . 2هفته ديگه هم بيشتر PS3 ندارم ... ديگه خيلي مهم نيس ...
ولي حيف شد :d

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
من خیلی ها رو دیدم سیوشون ترکیده جدیدا !
خودم هم وقتی 80 درصد تروفی هاش رو گرفته بودم و اینترنتم هم کلا قطع بود سر لودینگ دستگاهم Freeze شد و وقتی خاموش روشنش کردم دیدم سیوم Corrupted شده ! البته چون اونموقع سیوش Copy Prohibited بود نمیشد کپی کرد من از کل دستگاه هر شب بک آپ میگرفتم که شانس اوردم ولی با همه ی این اوصاف خیلی از تروفی هام پرید و مجبور شدم دوباره بگیرمشون ولی شانس اوردم چون A-Spec و B-Spec ام لول 40 بودن و سیوم سالم شد.الان اگر آپدیتش رو دانلود کنید میتونید کپی بگیرید ازش و راحتین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر