Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
آریا نظر سنجی رو ببینی من هم گفته بودم یا اگوست یا جولای:biggrin1: واقعا توی تابستون بدن عالی میشه.

majid911911

کاربر سایت
دوستان رئیس سونی اروپا مصاحبه کرده با سایت سونی :
Is Gran Turismo 5 just a myth? (Nukem79, Macasfaj, yankien, NICKY_OM_13)
Absolutely not. It’s looking amazing and will be out soon.

خدا کنه !!!

• Like
Reactions: ar22

Astiak

کاربر سایت
جالبه !

یکی از فروشگاه های Online در انگلستان به نام Argos برای تمام کسانی که از سایتشون GT5 را پیش خرید کردند یه Email فرستاده و تاریخ عرضه بازی رو 27 آگوست 2010 اعلام کرده . قیمت بازی هم 47.99 پوند انگلیس.

الان هم اگر به صفحه Gran Turismo 5 تو سایتشون برید زده Free Delivery in August 2010 ! شاید این قضیه با صحبت های رییس سونی اروپا که از کلمه Soon برای منتشر شدن GT5 استفاده کرد، در ارتباط باشه.

به هر حال باید تا E3 صبر کنیم.

• Like
Reactions: Noirique

majid911911

کاربر سایت
جالبه !

یکی از فروشگاه های Online در انگلستان به نام Argos برای تمام کسانی که از سایتشون GT5 را پیش خرید کردند یه Email فرستاده و تاریخ عرضه بازی رو 27 آگوست 2010 اعلام کرده . قیمت بازی هم 47.99 پوند انگلیس.

الان هم اگر به صفحه Gran Turismo 5 تو سایتشون برید زده Free Delivery in August 2010 ! شاید این قضیه با صحبت های رییس سونی اروپا که از کلمه Soon برای منتشر شدن GT5 استفاده کرد، در ارتباط باشه.

من که گیج شدم !:eek:
همش تقصیر سونیه ! یه تاریخ بگن خلاص دیگه.....

AMIN-3

کاربر سایت
سونی هم روی قضیه سایت آرگوش به thesixthaxis گفته که بهشون تایخی اعلام نشده ولی این طور که گفته انگار آگوست رو نقض کرده! این andrew house هم که همه رو گذاشته سر کار:biggrin1:
ولی به نظر خودم آگوسته!

Ἁlireza

کاربر سایت
جالبه !

اگه آگوست بیاد که خیلی عالیه !
حداقل از آبان بهتره !

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
آخرین ویرایش:

T@ntaL 73

کاربر سایت
فك كنم سوني تاريخ عرضه رو نميگه نميگه يه دفه ميريزه تو بازار بازيو همه رو غافل گير ميكنه :biggrin1:
..........
فريم ريت بازي فوق العادس با اين جرييات.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر