Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
یکی بیاد یه راهنمایی واسه gold کردن مسابقات Nascar بکنه! جونمون دراومد!:d

اینو کیوان جان (KENJI) راهنمایی کرد :
ببین تا جایی که امکان داره پشتشون حرکت کن بعد که دیدی داری خیلی نزدیک میشی از کنارش سبقت بگیر اینطوری سرعتت بیشتر میشه و راحت تر میتونی بگیریشون.
اینطوری همه رو طلا کردم :d

راستی با کدوم قسمت دسته کنترل میکنی مسیر رو ؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
یکی جواب سؤال من رو هم میده ؟ :D

آقا من این مسابقه فلوکس واگن رو رفتم ( Top Gear ) و طلا هم گرفتم اما مسابقه بعدیش که لوتوس هست ( اگر اشتباه نکنم ) سخته خیلی ! ماشین زیادی وحشی هست و نمیشه درست جمش کرد !

اون اول بازی رفتم تو بخش آرکید و همه تنظیمات و اسیست ها رو آف کردم ( بجز دنده اتوماتیک ) الان این تغییرات تو GT MODE هم اعمال میشه ؟

الان من دارم با تنظیم های معمولی بازی میرم جلو یا تغییراتی که تو بخش آرکید دادم تو GT MoDE هم اعمال شده ؟

خیرتون برسه ! :|

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
بعضی از مسابقه ها هستن که میگن باید ماشین مثلا ساخت ژاپن و مثلا ساخت سال 1965 باشه.چه طوری میتونیم ماشینی با این مشخصاتی که میگه پیدا کینم؟

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
بعضی از مسابقه ها هستن که میگن باید ماشین مثلا ساخت ژاپن و مثلا ساخت سال 1965 باشه.چه طوری میتونیم ماشینی با این مشخصاتی که میگه پیدا کینم؟

عزیز ... تو قسمت MY GT هست... ۲ مدل میتونی ماشین بخری !
۱ ) Dealership
2 ) Used
لیست قسمت USED به صورت Random تغیر میکنه ... ! اگه چیزی که میخوای رو پیدا نکردی ... ۱/۲ دست بازی کن ... بعد دوباره چک کن میبینی که یک سری NEW نوشته ... ok ?!

اینجور ماشین ها رو باید توی USED بخری ... که زیر همون Dealership hast ... !

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
عزیز ... تو قسمت MY GT هست... ۲ مدل میتونی ماشین بخری !
۱ ) Dealership
2 ) Used
لیست قسمت USED به صورت Random تغیر میکنه ... ! اگه چیزی که میخوای رو پیدا نکردی ... ۱/۲ دست بازی کن ... بعد دوباره چک کن میبینی که یک سری NEW نوشته ... ok ?!

اینجور ماشین ها رو باید توی USED بخری ... که زیر همون Dealership hast ... !
کسی کارتینگ بازی رو تست کرده ؟!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
کسی کارتینگ بازی رو تست کرده ؟!

چرا :d اخرشه ... همه رو طلا کردم جز ون آخری که فکر کنم Level 17 میخواست ... من Level 13 هستم ... زیاد نمیشینم ... :-s درگیر یک سری کار های خودمم ... :-s

منظورت همین GT Events ها هست دیگه ؟ اگه اونه که خط بالا توضیح دادم !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,026
نام
آریا
الان من دارم با تنظیم های معمولی بازی میرم جلو یا تغییراتی که تو بخش آرکید دادم تو GT MoDE هم اعمال شده ؟
فکر نکنم ! خب امتحان کن دیگه :D قبل از مقایسه برو توی تنظیمات ببین چه خبره :D
یه دکمه خیلی خوب هم یکی از بچه ها معرفی کرد که توی بخش تنظیم دکمه میتونی انتخاب کنی و وسط مسابقه یه سری چیزا مثل ABS و TCS و ASM رو میتونی کم و زیاد کنی ! من الآن دکمه select رو برای این منو گذاشتم و با دکمه های D-Pad بالا پایین میرم و تنظیمات رو با دکمه های چپ و راست D-Pad تغییر میدم ! البته تازه امروز این کارا رو کردم و زیاد باهاش ور نرفتم ! مثلآ یه گزینه داره نوشته 4WD tq که نمیدونم برای نیروی تورک ماشینهای 4WD شاید باشه ولی با این جور ماشینا امتحان نکردم ببینم چی میشه !

جوینده یابنده است ! یه کم توی ماشینها بگردین همه چی پیدا میشه ! ولی یه کار دیگه هم میتونین بکنین. به جای اینکه همه مسابقه ها رو پشت سر هم برین , هر جا که ماشینش رو نداشتین ول کنین و دو روز بعد برین سراغش ! به احتمال خیلی زیاد این دفعه ماشینش رو دارین ! :D من شاید در مجموع حدود 10,11 تا ماشین (پریمیوم و استاندارد روی هم) تا حالا خریدم و بقیه رو خود بازی بهم داده :D

چرا :d اخرشه ... همه رو طلا کردم جز ون آخری که فکر کنم Level 17 میخواست ... من Level 13 هستم ... زیاد نمیشینم ... :-s درگیر یک سری کار های خودمم ... :-s
آخریه خیلی سخته ! یعنی یه جوری هست که فاصله ـت از نفرات اول زیاده و به خاطر نوع مسیرش سخت میشه اول شد :D ولی بازم از نسکار آسون تره :D

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
این نحسکار :D خیلی سخته حسن!
ولی کارتینگ واقعا جذابه.البته من هنوز لولم پایینه و تو مراحل آسونشم.

میگم راهی نیست آهنگ رو موقع بازی عوض کرد؟هر دفعه میرم تو بازی داره یک آهنگ رو پخش میکنه.هیچوقت هم تموم نمیشه که بخواد بره بعدی.(آهنگ خودم)
بعد یکچیزی.صدای آهنگهام هم خیلی ضعیفه.مجبور شدم بقیه صداها رو کم کنم و صدای user bgm رو ببرم بالاتر و ولوم رو زیاد کنم.بعد اون آهنگ آخر بازی (موقعی که طلا نقره ... میگیری)صداش کم نمیشه.راهی واسه خفه کردن اون نیست؟:D

نه متآسفانه ! ولی تیک تکرار آهنگ رو برداری درست میشه ! من الآن آلبوم 100 گیتار سولوی برتر رو ریختم و هر دفعه یه آهنگ هست :biggrin1: اون صدای آخرش هم فکر نمیکنم بشه برداشت :biggrin1: بدون اون صدا که حال نمیده !

مرسی.منظورم کم کردن صداش بود نه حذفش.آخه ولومش خیلی خیلی زیاده:D

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
OMG Holy Sh!t بالاخره این challenge مزخرف Lutos رو طلا گرفتم :dancing: خیلی نفس گیر بود، آخراش دیگه ضربان قلبم چسبید به سقف
چندین نوع روش مختلف رو برای این مسابقه به کار بردم تا بالاخره بهترین رو پیدا کردم، اگه مشکل دارید باهاش این روشی که میگم رو امتحان کنید:
توی تنظیمات قبل از مسابقه که همه چیز رو شرایط default نگه دارید فقط Active Steering رو روی strong بگذارید. سر پیچ ها هم برای اینکه کنترل ماشین از دستتون در نره گاز رو تا نصفه نگه دارید و ترمز بگیرید. فقط یادتون باشه گاز رو ول نکنید. نکته بعدی اینه که چندتا ماشین رو سر پیچ ها بگیرید که آخرش به مشکل نخورید :D اگه خواستید بگید replay رو براتون میذارم.

ویرایش: اونایی هم که با دسته بازی میکنن گاز و ترمز رو بذارید روی R2 و L2

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,026
نام
آریا
میگم راهی نیست آهنگ رو موقع بازی عوض کرد؟هر دفعه میرم تو بازی داره یک آهنگ رو پخش میکنه.هیچوقت هم تموم نمیشه که بخواد بره بعدی.(آهنگ خودم)
بعد یکچیزی.صدای آهنگهام هم خیلی ضعیفه.مجبور شدم بقیه صداها رو کم کنم و صدای user bgm رو ببرم بالاتر و ولوم رو زیاد کنم.بعد اون آهنگ آخر بازی (موقعی که طلا نقره ... میگیری)صداش کم نمیشه.راهی واسه خفه کردن اون نیست؟:biggrin1:
نه متآسفانه ! ولی تیک تکرار آهنگ رو برداری درست میشه ! من الآن آلبوم 100 گیتار سولوی برتر رو ریختم و هر دفعه یه آهنگ هست :D اون صدای آخرش هم فکر نمیکنم بشه برداشت :D بدون اون صدا که حال نمیده !

OMG Holy Sh!t بالاخره این challenge مزخرف Lutos رو طلا گرفتم :dancing: خیلی نفس گیر بود، آخراش دیگه ضربان قلبم چسبید به سقف
چندین نوع روش مختلف رو برای این مسابقه به کار بردم تا بالاخره بهترین رو پیدا کردم، اگه مشکل دارید باهاش این روشی که میگم رو امتحان کنید:
توی تنظیمات قبل از مسابقه که همه چیز رو شرایط default نگه دارید فقط Active Steering رو روی strong بگذارید. سر پیچ ها هم برای اینکه کنترل ماشین از دستتون در نره گاز رو تا نصفه نگه دارید و ترمز بگیرید. فقط یادتون باشه گاز رو ول نکنید. نکته بعدی اینه که چندتا ماشین رو سر پیچ ها بگیرید که آخرش به مشکل نخورید :biggrin1: اگه خواستید بگید replay رو براتون میذارم.
به جای این لوتوسه برای سامبا باس راهنمایی کن :D من لوتوس رو شاید بتونم طلایی کنم ولی سامبا باس نمیشه لامصب ! :D
آخرین challengeـش هم خیلی خنده داره ! :D

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
به جای این لوتوسه برای سامبا باس راهنمایی کن :D من لوتوس رو شاید بتونم طلایی کنم ولی سامبا باس نمیشه لامصب ! :D
آخرین challengeـش هم خیلی خنده داره ! :D

بابا سامبا که خیلی آسون تر از اینه، لوتوس خیلی گاوه :D سرشو کج میکنه هرجا دلش میخواد میره.
سامبا هم تنها راهنمایی اینه که حدالمکان پشتشون حرکت کنی بعد سبقت بگیری که حتماً خودت میدونی :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,026
نام
آریا
بابا سامبا که خیلی آسون تر از اینه، لوتوس خیلی گاوه :biggrin1: سرشو کج میکنه هرجا دلش میخواد میره.
سامبا هم تنها راهنمایی اینه که حدالمکان پشتشون حرکت کنی بعد سبقت بگیری که حتماً خودت میدونی :biggrin1:
آره اینو میدونم ولی خیلی کُنده :D لوتوسه حداقل سریع هست و میشه جاهایی که حریف ترمز میکنه از کنارش رد بشی ! البته خیلی لیز هست :D

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
اساتید محترم میشه یک توضیحی در باره گزینه ی utilitiتو منوی optionsبدید............
من از کجا بفهمم بازی رو هارد نصبه آخه بعضی موقع ها لو دینگم بالاست!!!!!!!!!!
راستی MAHDI COجان میشه یک توضیحی در باره ی برنامهPS3 PROXبدی.ممنونم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر