Godfather II | PC

948957_105619_front.jpg

با سلام
سری دوم بازی پدر خوانده از سوی شرکت EA

Electronic Arts
EA Redwood Shores
Adventure
Release: Feb 24, 2009
ESRB: Mature

منبع :GAMESPOT

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
اگه لطف کنید و کمی از گیم پلی بازی نکته مثبت بگید و تعریف کنید ، اشتیاق ما هم برای نصب دوباره ی بازی بیشتر خواهد شد ! با این طرز فکری که در حال حاضر در مورد بازی دارم ، اصلا به فکر نصب کردنش نمی افتم !

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
اگه لطف کنید و کمی از گیم پلی بازی نکته مثبت بگید و تعریف کنید ، اشتیاق ما هم برای نصب دوباره ی بازی بیشتر خواهد شد ! با این طرز فکری که در حال حاضر در مورد بازی دارم ، اصلا به فکر نصب کردنش نمی افتم !

طرز فکر شمارو کاملا قبول دارم:cheesygri از نظر عده ای پاک کردن یه بازیه ضعیف که حتی از شماره 1 خودشم ضعیفتر بود اشتباه بزرگیه در صورتی که غیر گرافیک که برای خودم اخرین معیار واسه بازیه گیم پلی این بازی هم حرف چندانی واسه گفتن نداشت.کسی هم پدر کشتگی با این بازی نداره!:confused:;)بازم میگم بازی ضعیف باشه دیگه ضعیفه احتیاجی به پدر کشتگی داشتن نداره دیگه !موسیقیه این بازی تنها نکته بازی بود که بسی لذت بردیم.

آخرین ویرایش:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
طرز فکر شمارو کاملا قبول دارم:cheesygri از نظر عده ای پاک کردن یه بازیه ضعیف که حتی از شماره 1 خودشم ضعیفتر بود اشتباه بزرگیه در صورتی که غیر گرافیک که برای خودم اخرین معیار واسه بازیه گیم پلی این بازی هم حرف چندانی واسه گفتن نداشت.کسی هم پدر کشتگی با این بازی نداره!:confused:;)بازم میگم بازی ضعیف باشه دیگه ضعیفه احتیاجی به پدر کشتگی داشتن نداره دیگه !موسیقیه این بازی تنها نکته بازی بود که بسی لذت بردیم.
ببينيد بازي از شماره 1 بد تر نشده من اصلا اين حرف رو قبول ندارم
بازي از شماره 1 پيشرفت هايي دارشته چه از نظر گيم پلي چه از نظر طراحي چه از نظر گرافيك (با اينكه موتور گرافيكي همون موتوره گرافيكيه)نور پرازي و....فقط داستان بازي خيلي از خود فيلم پيروي نكرده كه البته شماره 1 بازي هم بعد از مدتي خيلي شبيه فيلمش نبود
فقط موضوع اينه كه اين بازي براي اين نسل از بازي ها نيست از نظر گرافيك
ميتونستن بيشتر روي گرافيك بازي كار كنن
من الان تغريبا اخراي بازي هستم و به نظرم بهتر از 1 شده
تو شماره قبل بايد يكسري مغازه كه البته تعدادشون خيلي زياد بود رو تصرف ميكردي اما تو نسخه 2 فقط تعدادي مكان هستش كه بايد نصرف كني و اين يه نكته واقعا مثبته
به هر حال نميشه گفت بازي از 1 هم پايين تره هيچ اينطور نيست ولي دليل اينكه گرافيك بازي رو ارتقا ندادن و روي گرافيك بهتر كار نكردن خودش يه سوال هستش
باز ميگم بازي ارزش يكبار تموم كردن رو داره البته اگر بازي رو فقط به چشم گرافيكش نگاه كنيد پيشنهاد ميكنم اصلا سمت بازي نريد
ولي اگر به چيز هاي ديگر بازي هم دقت ميكنيد و براتون مهمه بايد بگم 1 بار بازي رو تموم كنيد
راهنماي كامل بازي هم هست ميتونيد از اينجا دانلود كنيد كه منبعش هم سايت سيمز 47 هستش
حجمش هم 2.71 مگابايت هستش كه با Adobe Reader يا همون اكروبات ريدر باز ميشه
ويرايش:من اين پست رو ندادم

آخرین ویرایش:

leon-scot

کاربر سایت
Oct 16, 2007
214
سلام.
یک سوال داشتم
در بازی گاد فادر 2 وقتی که اعضای خوانواده رقیب رو میکشی هیچ اتفاقی نمیفته و بعد از مدتی دوباره در نقشه ظاهر میشوند.....در مورد نحوه کشتن هم همون جور که نوشته شده میکشم.....
میشه شما در مورد کشتن هر کدوم توضیح بدبد
در راهنمایی هم در این مورد نبود
ممنون

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
ببينيد بازي از شماره 1 بد تر نشده من اصلا اين حرف رو قبول ندارم
بازي از شماره 1 پيشرفت هايي دارشته چه از نظر گيم پلي چه از نظر طراحي چه از نظر گرافيك (با اينكه موتور گرافيكي همون موتوره گرافيكيه)نور پرازي و....فقط داستان بازي خيلي از خود فيلم پيروي نكرده كه البته شماره 1 بازي هم بعد از مدتي خيلي شبيه فيلمش نبود
فقط موضوع اينه كه اين بازي براي اين نسل از بازي ها نيست از نظر گرافيك
ميتونستن بيشتر روي گرافيك بازي كار كنن
من الان تغريبا اخراي بازي هستم و به نظرم بهتر از 1 شده
تو شماره قبل بايد يكسري مغازه كه البته تعدادشون خيلي زياد بود رو تصرف ميكردي اما تو نسخه 2 فقط تعدادي مكان هستش كه بايد نصرف كني و اين يه نكته واقعا مثبته
به هر حال نميشه گفت بازي از 1 هم پايين تره هيچ اينطور نيست ولي دليل اينكه گرافيك بازي رو ارتقا ندادن و روي گرافيك بهتر كار نكردن خودش يه سوال هستش
باز ميگم بازي ارزش يكبار تموم كردن رو داره البته اگر بازي رو فقط به چشم گرافيكش نگاه كنيد پيشنهاد ميكنم اصلا سمت بازي نريد
ولي اگر به چيز هاي ديگر بازي هم دقت ميكنيد و براتون مهمه بايد بگم 1 بار بازي رو تموم كنيد
راهنماي كامل بازي هم هست ميتونيد از اينجا دانلود كنيد كه منبعش هم سايت سيمز 47 هستش
حجمش هم 2.71 مگابايت هستش كه با Adobe Reader يا همون اكروبات ريدر باز ميشه

حرف شما کاملا قابل احترام.:cheesygri
گرافیک شرط اخره واسه خوده من .من خودم نکات مثبت بازیو تو پستای قبلیم ذکر کردمو و همینطور نکات منفی.من این بازو نزدیک 1هفته پیش تموم کردم ودموی اخرش بسیار زیبا و همینطور دیالوگ اخرش :cheesygri

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
salam doostan sharmande farsim pak shode in moshkelam forie
man vaghty godfather 2 ro nasb mikonam akharesh in erroro mide iany chi?kesy midoone?

the folowing file didnt self register or unregister
adrese bazi:poosheie suport:eadm:eadm-installer.exe
the operation returned becuase the time out priod expired

to continu click ok;otherwise cancel

kesy midone moshkel chie?

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
اقا مشکل دارم شدید من بازی امروز نصب کردم وقتی وارد بازی میشم بازی که شروع میشه دوربین دور سرم میچرخه باید چه کنم؟ به محض اینکه میدوم تصویر درست میشه فقط وقتی می ایستم اینجوری میشه مشکل از کجاست؟

navid_k

کاربر سایت
Aug 24, 2007
40
سلام.
یک سوال داشتم
در بازی گاد فادر 2 وقتی که اعضای خوانواده رقیب رو میکشی هیچ اتفاقی نمیفته و بعد از مدتی دوباره در نقشه ظاهر میشوند.....در مورد نحوه کشتن هم همون جور که نوشته شده میکشم.....
میشه شما در مورد کشتن هر کدوم توضیح بدبد
در راهنمایی هم در این مورد نبود
ممنون

سلام

وقتی میکشی برو توی درخت خانوادگیشون چک کن ببین که خونین شده یا بیمارستانیه.
این مشکل که شما میگی باید برای همون مساله ی روش کشتن باشه که در این صورت بستری شده در بیمارستان ، اما اگر تصویرش در درخت خونین باشه دیگه میره به حساب باگ در بازی (که بعید میدونم بازی باگ به این تابلویی داشته باشه، منم همچین چیزی ندیدم).

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
ما مشکل حل کردیم!!! همینجوری کسی که اینجا جواب نداد بازی که کلا ضعیف حتی به یکشم نمیرسه!!! من به شخصه نا امید شدم!!! البته چیز عجیبی هم نیست بازیهای امروز همشون دارن ضعیف میشن

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سلام

وقتی میکشی برو توی درخت خانوادگیشون چک کن ببین که خونین شده یا بیمارستانیه.
این مشکل که شما میگی باید برای همون مساله ی روش کشتن باشه که در این صورت بستری شده در بیمارستان ، اما اگر تصویرش در درخت خونین باشه دیگه میره به حساب باگ در بازی (که بعید میدونم بازی باگ به این تابلویی داشته باشه، منم همچین چیزی ندیدم).

بله دقت كرده باشين موقعي كه افراد اونها رو نشونتون ميدن بهتون ميگن كه مثلا با اسلحه ي سرد بايد كشته بشه يا بايد با اسنايپر هدشات بشه و ....
اينطوري بكشيد كشته ميشن اما اگر خارج از چيزي كه خواسته بكشيد ميرن بيمارستان و خوب ميشن
براي منم پيش اومده اين !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر