PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
687
خوب کجاست چطو باید استفاده کرد!

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
خیلی وقته بازیش نکردم و اسم آیتم رو فراموش کردم ولی تا جایی که یادمه آیتم رو تو نیلفهایم پیدا کردم و اگه اشتباه نکنم بعد کشتن والکری نیلفهایم بهت میده.با L1+circle هم کار میکنه و چند ثانیه زمان رو نگه میداره

• Like
Reactions: Arsinn

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اره همه اینها رو رفتم کلیدهام گرفتم. فقط تا جایی یادمه والکری رو بیخیال شدم فعلا و اون دوتا نگهبان جهنم چون دیدم نمیشه ردش کرد.

اون والکری طبقه اخرم باید کارشو تموم کنی. اونجا دو تا صندوق چه بهت میده.
کامل باید مراحل رو بری.تو نیفلهام هم باید بری پیش سیندری یک مراحله فرعی بهت میده اونجا روهم کامل باید بری.اونجا هم یک والکری هستش کار اونم باید تموم کنی.باید حوصله به خرج یدی

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
بعضی یه جورایی بازی میکنن آدم فکر میکنه چیت یا تقلبی چیزی دارن شاید هم واقعا دارن شایدهم کلیپ ها از جانب سازندگان بازی برای جذب مخاطب هست. البته ظاهرا یک نیروهایی هست که قابلیت های خاصی میده مثلا در یک ویدئو یوتیوب مربوط به نبرد با اون دوتا گرگینه (که خیلی هم سخته) یارو جوری راحت جاخالی میداد که برای ما غیر ممکنه یکی زیرش سوال کرده بود گفته بودن یک نیرویی هست که زمان رو آهسته میکنه البته منکه تمام فرعی هارو رفتم چنین چیزی پیدا نکردم!

نه مشخصه بازی in game ه ! طرف خیلی وحشتناک سریع و ماهرانه بازی میکنه و روی ساخت کمبو ها و اسکیل ها کار کرده

• Like
Reactions: Arsinn

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,535
نمیدونم چرا با ------- تو این بازی اصلا حال نکردم؟؟به نظرم این ------- بود.اصلا تو بازی ازش استفاده نکردم
کلا چیزی از بازی هست که شما باهاش حال کرده باشی؟
من از زمان معرفی بازی زمانی که مشخص شد دوربین تغییر کرده تا همین الان یادمه هی میگفتی من با فلان چیز حال نکردم.
تنها تو یک پست گفتی از ماموریت های فرعی خوشم اومد.
دیگه خیلی از افراد خیلی چیز ها رو دوست ندارن و خیلی های دیگه از اونا خوششون میاد. اینکه شما از یه چیزی کلا خوشت نیاد و هی بیای بگی من از فلان چیزش خوشم نمیاد و فلان و فلان به چه دردی میخوره؟ فقط میرید رو اعصاب اونایی که خوششون اومده
خیلی ها از سه گانه قبلی خوششون نمیاد اما هی باید بیان بگن؟
اینجا هم ما سازنده نیستیم که بخوایم فیدبک شما رو بگیریم.

Last edited by a moderator:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان اگه میخواید نق بزنید همچنان لطفا بذارید داخل اسپویلر شاید یکی هنوز بازی رو تموم نکرده باشه
اون جماعتی که هنوز بازی نکردن بهتره کلا وارد تاپیک نشن ، مثل خودم که 4 ماه نیومدم تا خریدم و تمومش کردم
فرهنگ استفاده از اسپویل که بماند کدوم فرهنگ رو داریم که این رو داشته باشیم :|

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
سلام دوستان من بخش داستانی بازی رو تموم کردم چند تا راهنمایی میخوام تا بازی رو ۱۰۰ درصد کنم

۱- چجوری میشه ماموریتهای فرعی رو انجام داد ؟ چون توی نقشه وقتی روی آیکونهای آبی رنگ میرم هیچ چیز خاصی نمیبینم !

۲- توی نقشه یه سری علامت هست مثل صندوق پست اونجا دقیقا باید دنبال چی بگردم ؟

۳- چجوری می‌توانم Axe تبر رو ارتقا بدم تا چهار رفته دیگه پیشرفت نمیکنه !

۴- کلا یه راهنمایی کنید که تو نقشه دنبال چه علامتها و چه چیزایی برم تا بازی رو ۱۰۰ درصد تموم کنم ؟

ممنون میشم کامل و جامع پاسخ بدید

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,996
نام
مهدی
کلا چیزی از بازی هست که شما باهاش حال کرده باشی؟
من از زمان معرفی بازی زمانی که مشخص شد دوربین تغییر کرده تا همین الان یادمه هی میگفتی من با فلان چیز حال نکردم.
تنها تو یک پست گفتی از ماموریت های فرعی خوشم اومد.
دیگه خیلی از افراد خیلی چیز ها رو دوست ندارن و خیلی های دیگه از اونا خوششون میاد. اینکه شما از یه چیزی کلا خوشت نیاد و هی بیای بگی من از فلان چیزش خوشم نمیاد و فلان و فلان به چه دردی میخوره؟ فقط میرید رو اعصاب اونایی که خوششون اومده
خیلی ها از سه گانه قبلی خوششون نمیاد اما هی باید بیان بگن؟
اینجا هم ما سازنده نیستیم که بخوایم فیدبک شما رو بگیریم.

ببین هر کسی یه سری عقاید و نظر داره. هممون. منتهی بعضیا از عقاید و باورشون بت نمی‌سازن، جوری که بعدا نتونن بشکوننش. که بعدا اگر متوجه شدن که ممکنه قبلا اشتباه می‌کردن، بتونن باورشون رو عوض کنن. یسری اما نه! از باورهاشون یه بت گنده محکم می‌سازن. قفل و زنجیرش می‌کنن تو یه سلول. اینقدر پافشاری می‌کنن رو باورشون، که اگه یه روزی، یه اپسیلون با خلاف باورشون روبرو بشن، دیگه قدرت خراب کردن اون بت گنده و عوض کردن باورشون رو ندارن.

من شاید بازیسنتر خیلی کم بیام چند سال اخیر، اما بخاطر علاقه‌م به این سری نسبتا فعال بودم تو این تاپیک. ایشون شاید تو تاپ 5 افرادی بود که فقط موج منفی ارسال می‌کرد بعد هر نمایش و انتشار اخبار. طبیعیه که با یه لنز سیاه و منفی‌گرا بازی رو تجربه کنه. وگرنه مگه ممکنه کسی از اون سکانس معروف و عجیب و غریب خوشش نیاد. من تعجب نمی‌کنم اگه ایشون از گرافیک بازی هم ناراضی باشه. همینه بت ساختن از عقیده و باور. طبیعیه.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,395
نام
رامین
بلاخره پلات شد روی درجه سختی Give me god war
تمام ماموریتای فرعی و والکرایی و داستان بازیو رفتم ، واقعا سخت بود ، اینم لولم حریف میطلبم :D
یذره دیگه تلاش کنم فکر کنم تا نزدیکیایی لول ۱۰ میاد بالا :))
اینقدر حرفه ای و سریع شدم که تمام والکری هارو عین اب خروردن میکشم
با اختلاف فروان بهترین بازی نسل بود برام ، چیز هویلاییه این بازی ، دم سانتا و کوری گرم که ترکوندن
در اخرم بگم هیچ سپری بهم نداد ، سرکاریه الکی به امید سپر روی درجه Give me god of war خودتونو الاف نکنید مگر اینکه عاشق به چالش کشیدن خودتون باشد ، واقعا چالش سختیه قشنگ ثابت میکنه تا چه حد گیمر خوبی هستید
g697546_FDE27AA7-AE96-4581-A10A-9FBB48805F5E.jpeg

x688841_3917F934-1963-40C1-A952-A84C21BCA91D.jpeg

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,100
سلام دوستان من بخش داستانی بازی رو تموم کردم چند تا راهنمایی میخوام تا بازی رو ۱۰۰ درصد کنم

۱- چجوری میشه ماموریتهای فرعی رو انجام داد ؟ چون توی نقشه وقتی روی آیکونهای آبی رنگ میرم هیچ چیز خاصی نمیبینم !

۲- توی نقشه یه سری علامت هست مثل صندوق پست اونجا دقیقا باید دنبال چی بگردم ؟

۳- چجوری می‌توانم Axe تبر رو ارتقا بدم تا چهار رفته دیگه پیشرفت نمیکنه !

۴- کلا یه راهنمایی کنید که تو نقشه دنبال چه علامتها و چه چیزایی برم تا بازی رو ۱۰۰ درصد تموم کنم ؟

ممنون میشم کامل و جامع پاسخ بدید
من زیاد چیزی یادم نمیاد شاید یکم اشتباه کنم
1.تو منو‌های داخل بازی یه قسمت باید باشه که ماموریت‌هارو نشون میده (فکر کنم goal یا همچین چیزایی باشه. اونو باز کنید یه قسمتش مربوط به ماموریت‌های اصلیه یه قسمتشم مربوط به فرعیا
2.اگه علامتایی که بعد از تموم کردن بازی به نقشه اضافه شده منظورتونه مربوط به چیزایی هست که توی اون منطقه مونده و همه رو باید برید
3.فکر کنم یکیشو از مراحل فرعی میگیرید یکی دیگش هم از مناطقی که بعد از اتمام بازی باز میشن و میتونید واردشون بشید
4.بهترین راه اینه که با کمک تروفی گاید جلو برید هرجا گیر کنید یا سوالی داشته باشید توضیحات کاملش رو در اختیارتون قرار میده

kratos 21

کاربر سایت
Oct 14, 2012
150
نام
علی
در مورد سپر و پایان بازی
آقا یعنی چی سپر رو بهتون نداده به من که داد بعد از اونجایی که خاکستر رو کریتوس پخش میکنه اونجا بهم دو تا سپر ها رو داد
عکس سپر

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
بازی رو بالاخره بعد از چند ماه کش و .. تموم کردم. شاهکار نسل. فقط بحث گرافیکش کل بازی های کل نسل ها رو قورت میده (بجز آنچارتد که با اختلاف کمی قورتش میده :D) (ازین میگذرم که GOW 3 بعد از گذشت 9 سال، هنوز هم در این بحث حریف میطلبه!)

از نظر من دو صحنه هست
یکی اون لحظه که میره سراغ BoC که اینو همه میدونید، شاهکار بود به همراه اون موسیقی فوق العاده
یکی هم بعد از کشتن Bridge keeper که Zeus میاد کریتوس رو صدا میکنه (دید جهنم ریخته بهم فهمید بازم کریتوس :|:D)

نمیدونم شما هم اینطور بودین یا نه اما تنها مسئله ای که منو اذیت کرد این بود که توی صحنه های سینمایی باس فایت ها عملا نقش پلیر نسبت به نسخه های قبل خیلی کم شده بود، نمیدونم چرا این کارو کردن اما تاثیر گذارترین لحظات گاد آو واری تاریخ گیمری من، لحظاتی بود که برا فرو کردن شمشیر داخل مغز یه اژدها یا یک خدا، مربع، مثلث یا ... رو میزدم :D
به طوری که توی نسخه جدید بازی، وقتی صحنه سینمایی میشد من ناخداگاه فقط دکمه میزدم :D نمیدونم چرا اما با توجه به عادت نسخه های قبل بدون دلیل فقط میزدم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر