PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
سجاد لندن هم جز اسطیر نورث محسوب میشه؟:o:o:D

چرا عکس میدگارد داره وستمینستر رو نشون میده؟
اینا واسه این بود که مفهوم هر کدوم از دنیاها مشخص بشه احسان.البته هرکدوم از این دنیاها به یه چیزی معرف هستن که به زودی در مورد همشون توضیحات کاملی مینویسم.قبل تر هم گفتم با توجه به اینکه سه گانه بودن توسط خود کوری تو توییترش تایید شد فکر نکنم بیشتر از سه تا از دنیاهارو تو این نسخه ببینیم.(با توجه به:محیطی که گیم پلی نمایش داشت.ارت های لیک شده و اون بک گروند اصلی بازی)

• Like
Reactions: Adidas95

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
خب بالاخره یه خبری شد اما نه از خود بازی
جریان از این قراره که یه سوپر فن از سری یه کامنت تو یکی از پستای سانتا تو فیسبوک میذاره و کلی لایک میخوره اون پست یه کالکشنی بوده از God of war
بعد Senior Community Manager استودیو بهش میگه که با ما در ارتباط باش.البته ایشون یه فن عادی نبوده و کلا بازی زندگیش رو تحت تاثیر قرار داده

f649332242.jpg

کوری با این فرد تماس برقرار میکنه و میگه بیا استودیو و ببین ما داریم چیکار میکنیم.چقد واسه طرفداراشون احترام قائلن که کوری هنوزم به دنبال همچین فنایی میگرده که باهاشون حرف بزنه.البته به عنوان یه فن خودم به این فرد حسودیم شده :D

f94416939.jpg

اینو همینجوری میذارم که ببینید چقد خوشتیپه این مرد.عشقه این بشر:x:x
خلاصه ایشونو میبرن به E3 نمایشو میبینه و بعد میره یه راست پیش کوری و باهاش حرف میزنه و میگه فردا بیا استودیو

f617946.jpg

من دارم لت و پار شدن اودین رو از بین اون عکسایی که سانسور شده میبینم:Dالبته کوری تو همین ویدیو هم بازم میگه که کریتوس دنبال خون و خونریزی الکی نیس (فبلا هم الکی نبود) یه دلیلی داره به یه چیز شخصی ربط داره و واسه کوریم گاد او وار یعنی خود کریتوس اینو میگه

f46381239.jpg

چی از این بهتر؟بری به یکی از تاپ ترین استودیوهای جهان کنار یکی از بهترین کارگردان های صنعت بشینی که بهترین قسمت این سری رو کارگردانی و نویسندگی کرده و تو همه نسخه ها حضور داشته و باهاش گیم پلی بزنی تازه تو این گیم پلی هم از یه راه دیگه بری(محیط های بازی قشنگ سندباکس شدن
اینم پست کوری تو بلاگ پلی استیشن ویدیو رو هم حتما ببینید
Makers & Gamers: God of War
http://blog.us.playstation.com/2016/12/14/makers-gamers-god-of-war/

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
درود
میدونم اینجا جاش نیست ولی چون الان اینجا بازدید کننده بیشتری داره میپرسم:
ترتیب داستانی نسخه های قبلی چه جور هستش؟
مثلا
GOD OF WAR I
god of war ascension
GOD OF WAR II
God of War: Ghost of Sparta
...

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
درود
میدونم اینجا جاش نیست ولی چون الان اینجا بازدید کننده بیشتری داره میپرسم:
ترتیب داستانی نسخه های قبلی چه جور هستش؟
مثلا
GOD OF WAR I
god of war ascension
GOD OF WAR II
God of War: Ghost of Sparta
...

اگر اشتباه نکنم اینجوریه:
Ascension
Chains of Olympus
God of war 1
Ghost of Sparta
God of War 2
God of War 3

از نظر داستانی بگیم Ascention رو بازی هم نکردی مشکلی نیست، اما اگر خود بازی و گیم پلیش رو دوست داری بازیش کن.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
اگر اشتباه نکنم اینجوریه:
Ascension
Chains of Olympus
God of war 1
Ghost of Sparta
God of War 2
God of War 3

از نظر داستانی بگیم Ascention رو بازی هم نکردی مشکلی نیست، اما اگر خود بازی و گیم پلیش رو دوست داری بازیش کن.
آخه داستان زن و بچه اش و سفید شدن پوستش توی I اتفاق می افته. :-?
Ascension رو دوست میدارم.مخصوصا رو سختش.همه نسخه هاشو پراکنده بازی کردم ولی میخوام برای خانومم از اولش بره بیشتر حال کنه./

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
آخه داستان زن و بچه اش و سفید شدن پوستش توی I اتفاق می افته. :-?
Ascension رو دوست میدارم.مخصوصا رو سختش.همه نسخه هاشو پراکنده بازی کردم ولی میخوام برای خانومم از اولش بره بیشتر حال کنه./

توی شماره یک با فلش بک سفید شدنش رو میفهمیم. سفید شدنش تو CoO اتفاق میفته. Ascension هم یکم قبل تر اتفاق میوفته.

حالا باز بقیه میتونن بیان بگن، شاید من اشتباه میکنم ولی فکر کنم همین که گفتم درسته :D

• Like

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
مرسی دوستان نسخه God of War: Unearthing The Legend و SAGA قضیش چی هستش؟
اولی رو که تا حالا نشنیدم!ولی دومی نسخه های یک و دوی ps2 و دوتای psp و سه رو باهم داره
-----------
براساس محاسبات من بین یازده روز تا یه ماه دیگه امکان داره تریلر بازی به 15 میلیون بازدید کننده برسه و اونموقع، اطلاعات یا اسکرین شات یا تریلر جدید گیرمون میاد

• Like

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این لامپ های فانوسی که تو عکس هست نمیدونم چرا داره من رو قلقلک میده :D مطمئنم مال یکی از داستان های قدیمی نورس هست :D

تو تریلر هم خبری از اینا نبود، دلیلی هست که گذاشتنش تو این آرت ورک. جاده ای که با لامپ های فانوسی راهنمایی میشه و اینا، لعنت بهش مغزمم دیگه تحلیل رفته :D

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
آقا اینی که کوری گفته واسه بار اول بازیو تموم کردن یعنی کل بازی ساختن و از این به بعد دیگه روی جزئیات و مشکلات و اینجور مسائل کار میکنند فقط؟:| پس شاید تا پاییز 2017 بیاد اگه اینطوریه:|

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
آقا اینی که کوری گفته واسه بار اول بازیو تموم کردن یعنی کل بازی ساختن و از این به بعد دیگه روی جزئیات و مشکلات و اینجور مسائل کار میکنند فقط؟:| پس شاید تا پاییز 2017 بیاد اگه اینطوریه:|
احتمال 90 درصد، بازی کریسمس 2018 میاد یعنی دقیقا همین حوالی :D یا بزار اینجوری بگم بهتره، اواخر سال مالی 2017 :D نظر من از همون روز اول معرفی بازیم همین بود :D حالا ممکنه یه تاخیر هم بخوره و یه ماه بره عقب تر ولی همین زمستون سال بعد به احتمال زیاد باید بازیش کنیم :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
طبق اعلام کوری بارلوگ کارگردان God Of War مراحل ساخت این بازی به خوبی در حال پیشرفت بوده و وی و اعضای سانتا مونیکا برای اولین بار این عنوان را از ابتدا تا انتها تجربه کرده اند.

منبع

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
توی شماره یک با فلش بک سفید شدنش رو میفهمیم. سفید شدنش تو CoO اتفاق میفته. Ascension هم یکم قبل تر اتفاق میوفته.

حالا باز بقیه میتونن بیان بگن، شاید من اشتباه میکنم ولی فکر کنم همین که گفتم درسته :D
خط داستانی و ترتیب رو درست نوشتی ، ولی اون سفید شدن کلا توی بازه ی زمانیه هیچکدوم از بازی ها نیست:-"
CoO هم اونقدرا نزدیک به اون واقعه نیست! فقط میدونیم توی اون ده سال خدمتیه که به خداها( بعد از اینکه از آریس جدا شد)...حداقل سال دقیقش رو یادم نیست:-"

نزدیک ترین واقعه به سفید شدن ، Ascension هست که 6ماه بعد از اون قضیه اتفاق میفته! بقیه ی بازی ها بعد از این هستن.

---
انتظار نداشتم به این زودی ساخت بازی تموم بشه:| :| ، یعنی ممکنه زودتر از مارچ 2018 بیاد؟:-"...با این وضعیت بعید نیست:-"

• Like
Reactions: IMANOKA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر