God of War III

armin_xbox360

کاربر سایت
Oct 22, 2007
251
نام
امير
بهترين بازي اي كه تو عمرم بازي كردم همه چيزش حرف نداشت ولي فضا سازيش يه چيزه ديگه بود واقعا ادمو ميبرد تو اون زمان هر وقت منتشر بشه بدون شك يه ps3 ميخرم ..........

nima_pcbaz

کاربر سایت
Aug 19, 2007
73
نام
نیما
من که با GOWII و chains of olympus خیلی حال کردن.
گیم پلی واقعا عالی داره و داستانشم خیلی خوبه. ده بار هم تمومش کنم بازم حال میده.

S.H.M

کاربر سایت
Mar 24, 2008
80
نام
hossein
یک سوال داشتم قسمت 3 این بازی ادامه 2 هستش؟
god of war بهترین بازی تاریخ یه نظر من بوده ولی آخر قسمت 2 خیلی مبهم بود.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
یک سوال داشتم قسمت 3 این بازی ادامه 2 هستش؟
god of war بهترین بازی تاریخ یه نظر من بوده ولی آخر قسمت 2 خیلی مبهم بود.

اره شماره 3 ادامه 2 هست !

Dariosking

کاربر سایت
May 13, 2008
39
با درود
god of war
بهترين بازي بود كه تا حالا بازي كردم ( البته در سبك سوم شخص ) يك بازي خور حتما بايد اين بازي رو انجام بده . درضمن اين بازي ادامه شماره دوم است زيرا در شماره دوم داستان به صورت ناقص تموم ميشه و ادامه داستان به شماره 3 موكول مي شود
.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
به جاي اينكه دوستان اسپم بدند فكر كنم يه مروري بر روي داستان بازي داشته باشيم و نكات غير قابل فهم داستاني بيان كنيم مثل پايان COO كه در اخر بازي معلوم نشد ايا زئوس و انتا بر بالا سره كريتوس امدند و چرا اون زن { احتمالا اتنا } نميخواستند كابوس هاي كريتوس خوب كنند و ...........؟

Last edited by a moderator:

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
به جاي اينكه دوستان اسپم بدند فكر كنم يه مروري بر روي داستان بازي داشته باشيم و نكات غير قابل فهم داستاني بيان كنيم مثل پايان COO كه در اخر بازي معلوم نشد ايا زئوس و انتا بر بالا سره كريتوس امدند و چرا اون زن { احتمالا اتنا } نميخواستند كابوس هاي كريتوس خوب كنند و ...........؟
درسته اما تا اونجا که من میدونم خود کراتوس اشتباه درخواست کرده بود یادمه(خیلی وقت پیش بازی کردم)کراتوس گفته بود انگار میخواد دیگه اون کابوس ها دیگه تو فکرش نباشن بعد آتنا هم قبول کرد و به قولش عمل کرد ولی هنوز اون کابوس ها تو ذهنش بودن(دقیق ترش را دوستان بگن)(این مال 1 البته)که در اخر نسخه ی یک کراتوس خودش را از کوه olympus به طرف پایین پرت میکنه اما مثل پر کایی میشه و دوباره میاد بالا بعد آتنا بهش میگه که در بین خدایان یک تخت خالیس و تو باید بشینی و .....
(داستان کاملش را بلدید پس نمیگم پر حرفی میشه)
تو قسمت 2 هم در آخر کراتوس با گایا و .... به سمت خدایان میرن
به نظر من داستان بازی اینطوره:
کراتوس در راه (بالا رفتن از گایا به بااترین محل قصر خدایان میرسه بعد یکی از خدا ها وای میسته برای نبرد و بقیه به جاهای پایینی فرار میکنند بعد باید با کاوش انها را پیدا و ... کرد و اگه آخرین نسخه نباشه زئوس در میره یا درآخر کراتوس میمیره:((
(نظر شخصی خودم بود)

Last edited by a moderator:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درسته اما تا اونجا که من میدونم خود کراتوس اشتباه درخواست کرده بود یادمه(خیلی وقت پیش بازی کردم)کراتوس گفته بود انگار میخواد دیگه اون کابوس ها دیگه تو فکرش نباشن بعد آتنا هم قبول کرد و به قولش عمل کرد ولی هنوز اون کابوس ها تو ذهنش بودن(دقیق ترش را دوستان بگن)(این مال 1 البته)که در اخر نسخه ی یک کراتوس خودش را از کوه olympus به طرف پایین پرت میکنه اما مثل پر کایی میشه و دوباره میاد بالا بعد آتنا بهش میگه که در بین خدایان یک تخت خالیس و تو باید بشینی و .....
(داستان کاملش را بلدید پس نمیگم پر حرفی میشه)
تو قسمت 2 هم در آخر کراتوس با گایا و .... به سمت خدایان میرن
به نظر من داستان بازی اینطوره:
کراتوس در راه (بالا رفتن از گایا به بااترین محل قصر خدایان میرسه بعد یکی از خدا ها وای میسته برای نبرد و بقیه به جاهای پایینی فرار میکنند بعد باید با کاوش انها را پیدا و ... کرد و اگه آخرین نسخه نباشه زئوس در میره یا درآخر کراتوس میمیره:((
(نظر شخصی خودم بود)
داستان خلاصه شده قسمت اول و دوم بیشتر از 40 خط میشه فک کنم:D. یه لطفی کن هر دو قسمت رو از اول تجدید خاطره کن!. در مورد قسمت بعد چیزی نمیشه گفت از بس خشنگ تموم شد GoW II :D. جنگ اصلا برابر نیست....
کریتوس بینهایت خشمگین + تیغ المپ که تمام قدرتهای خدائی کریتوس رو همراه داره + 14 15 تا Titan که فقط برای انتقام امد Versus چند تا خدای پیر پاتال :D.
بنظرت چند دقیقه دوام میارن؟! (:D).
شاید بعد از نابودی خدایان و فروپاشی المپ، دروازه جهنم باز بشه و داداش کریتوس برای گرفتن انتقام بیاد یا Titan ها به کریتوس اعتماد نکنن و مثل زئوس بهش خیانت کنن و .... ( بریم Titan کشی :D).

نظر بدید ببینیم چی میشه :).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر