God of War III

select88

کاربر سایت
Oct 11, 2011
164
سلام

دیروز بازی رو خریدم رو 10 تا dvd بود.
بعد از اکسترکت ریختم رو هارد ntfs.
تو مولتی من بازی رو خواستم کپی کنم که اول خطا داد ولی بعدش شروع به کپی کرد و 40 گیگ رو کپی کرد.

وقتی بازی رو از روی هارد ps3 اجرا می کنم(با استفاده از مولتی من) تا صفحه سونی تقدیم می کند می ره و بعدش صفحه سیاه.

اما وقتی دکمه ps دسته رو فشار می دم منوی خروج رو میاره.و با تایید یه بار دستگاه ریست می شه.

حالا هم خواستم از هارد پاکش کنم خطا می ده و نمی شه پاک کرد.

چه کنم تا بازی اجرا شه؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

mgofx

کاربر سایت
Sep 24, 2011
3
نام
جلال
هاردت رو fat 32 کن شاید درست شه مطمئنی بازیه درسته؟؟
منم بازیرو خیلی وقتپیش تموم کردم کلن بازیه محبوبم god of war
god of war 3 هم با اینکه ایراد داشت و میتونیت خیلی بهتر از این باشه بازم معرکه بود دمشون گرم:)

• Like

king of game

کاربر سایت
Aug 11, 2009
23
بازی بسیار توپی درست مثل سری های قبل راستی من کلکشن این بازی رو دارم ولی انگار ای بوتش خراب کسی داره ایبوت سالمش رو برای من آپ کنه باتشکر فراوان فقط جون من لینک مستقیم باشه

• Like

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
سلام دوستان من اینجا گیر کردم تصویر هم گذاشتم
اومدم از این دیوار بالا تا رسیدم به اینجا یه درب هست که بستست نزدیک این اتیش هم میشم میگه R1 بزن میزنم نگاه میکنه اونطرف هم پله داره میرم بیرون پست یک سکو میگه R1 بزن به ماه نگاه میکنه
باید چی کار کنم!؟!

با سپاس

hlip6xas1t2fkrtip2l.jpg

• Like

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
کله هلیوس رو بگیر رو اون 6 تا جایی که رو دیوار هست . بعد 6 تا تابلو ظاهر میشه
قبلش با اون اهرم یه دور بچرخ تا اون حفاظها بیاد پایین ولی بعد میفهمی که نمیاد پایین .

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
من قسمت آخر بازی هستم زوس رو از بین میبرم (خون و خون مالی میشه تصویر)هی میگه دایره بزن منم میزنم ولی تمامی نداره تا کی باید دایره بزنم!؟
آیا بازی به همین سبک هست یا جایی از کار من ایراد داره!

amir72

کاربر سایت
Jun 30, 2010
146
نام
امیرحسین
من قسمت آخر بازی هستم زوس رو از بین میبرم (خون و خون مالی میشه تصویر)هی میگه دایره بزن منم میزنم ولی تمامی نداره تا کی باید دایره بزنم!؟
آیا بازی به همین سبک هست یا جایی از کار من ایراد داره!

نه عزيزم ؛ اونو تا فردا صبح هم بزني همينجور ميگه دايره رو بزن ( و هي خون ميپاشه رو مانيتور و...) . اگر يادم مونده باشه بايد از اون قسمت بياي بيرون تا پايان بازي رو نشون بده . اين قسمت بيشتر براي تخليه كردن خودته :d و تا هر وقت دوست داشتي ميتوني ادامه بدي !

• Like

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
نه عزيزم ؛ اونو تا فردا صبح هم بزني همينجور ميگه دايره رو بزن ( و هي خون ميپاشه رو مانيتور و...) . اگر يادم مونده باشه بايد از اون قسمت بياي بيرون تا پايان بازي رو نشون بده . اين قسمت بيشتر براي تخليه كردن خودته :d و تا هر وقت دوست داشتي ميتوني ادامه بدي !

ممنونم رفیق
ولی چطوری بیام بیرون!؟
میام بیرون که میره رو منوی اصلی بازی

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ممنونم رفیق
ولی چطوری بیام بیرون!؟
میام بیرون که میره رو منوی اصلی بازی

اون دکمه ی دایره ی بدبخت رو یه استراحتی بهش بده :D کلاً دیگه دایره رو نزنن چند ثانیه بعد خودش ok میکنه همه چیز رو :D

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
17.gif

نه.............
بازی رو تموم کردم ولی چه تمومی... رو تایتان مود می رفتم. مرحله آخر کنار قلب گایا بعد از یکم کتک کاری زئوس هی از خودش کپی می کرد، من به زور خودش و 2 - 3 تا از کپی هاش رو میزدم، یهو زیاد میشن مثل مور و ملخ میریزن رو سرت. بدبختی مانا هم نداشتم مجیک تعطیل بود. تقریباً 100 بار این مبارزه رو رفتم ولی نشد که نشد. بازی هم هی پیشنهاد میداد "می خوای ایزی کنی؟ فقط همین مبارزه تحت تاثیر قرار میگیره ها! داری تعارف میکنی؟" من ساده هم گفتم چاره ای نیست ایزیش کن. زئوس رو زدیم و اونم نامردی نکرد گفت تبریک میگم شما بازی رو با درجه سختی ساده به پایان رسوندید! کلی دندون تیز کرده بودم واسه تروفی...گند زد به اعصابمون. تازه به خاطر 100تا ارب نتونستم آپگرید همه اسلحه ها رو بگیرم.

آخرین ویرایش:

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
17.gif

نه.............
بازی رو تموم کردم ولی چه تمومی... رو تایتان مود می رفتم. مرحله آخر کنار قلب گایا بعد از یکم کتک کاری زئوس هی از خودش کپی می کرد، من به زور خودش و 2 - 3 تا از کپی هاش رو میزدم، یهو زیاد میشن مثل مور و ملخ میریزن رو سرت. بدبختی مانا هم نداشتم مجیک تعطیل بود. تقریباً 100 بار این مبارزه رو رفتم ولی نشد که نشد. بازی هم هی پیشنهاد میداد "می خوای ایزی کنی؟ فقط همین مبارزه تحت تاثیر قرار میگیره ها! داری تعارف میکنی؟" من ساده هم گفتم چاره ای نیست ایزیش کن. زئوس رو زدیم و اونم نامردی نکرد گفت تبریک میگم شما بازی رو با درجه سختی ساده به پایان رسوندید! کلی دندون تیز کرده بودم واسه تروفی...گند زد به اعصابمون. تازه به خاطر 100تا ارب نتونستم آپگرید همه اسلحه ها رو بگیرم.

تسلیت می گم.:d
در واقع منم بازی رو بیه زوری تا تو قلب خواهر گرامی رسوندیم با این حال که که حسابی رئوس خان کتکمالیمون می داد و درجا عقب نشینی می کردم اما تسلیم نشدم تا یه شب که حسابی آنلاین بازی کرده بودم ساعت 4.30 صبح بود گفتم بذار یه دستی به بازی بکشیم شاید زدیمش از دوباره روز از نو روزی از نو حسابی کتکمال شدیم گفتم بیخیال الان دیگه چشامم نمی بینه رفتم تو تخت خواب گفتم این آخرین باره فکرشو بکن با یه TV CRT که 14 اینچ بود 5 متر فاصله داشتم که شانسی شانسی رفت رو H&S یعنی 2 چشی و 4 دستو پا رفتم تو TV یعنی اون قسمتش که صورت زئوس رو داشت پایین می اورد از ته دلم O رو با سرعت 100 بار در ثانیه می زدم تا دلم خنک شه:dپلات آنلاک
راستی اگه Save داری ازون مرحله دوباره برو ولی این دفعه از ضربه L1+مثلث استفاده کن که راهش اینه.

آخرین ویرایش:

عاشق خدای جنگ

کاربر سایت
Dec 24, 2011
2
نام
علی
تصحیح

در جواب fratos عزیز باید بگم که برادر خدای جنگ برای در امان ماندن فرار نکرد که بعدش به under world بره. برای زئوس پیشبینی شده بود توسط کسی که یک نشانه مثل کریتوس دارد کشته میشود همانطور که میدانیم این نشانه بعد از کشته شدن زن و فرزند کریتوس شکل گرفت اما برادرش این نشانه را مادرزاد داشته و وقتی که این دو کوچک بودند اریس میاد و برادر کریتوس را میبرد و در جایی اسیر میکند و چون کریتوس هیچوقت به دنبال او نمیرود برادرش کینه مگیرد و ...)x)x)x

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر