PlayStation God of War III Remastered

550C4CF63A2DCC0004

نسخه سوم از سری God of War که در تاریخ March 2010 برای PS3 منتشر شد، نسخه Remastered آن امروز برای PS4 تایید شد و فعلا 1080p بودن resolution آن مشخص شده.
اطلاعات بیشتر به زودی منتشر می‌شود.
ویرایش:

- تاریخ عرضه بازی July 14 هست.
- قیمت بازی $39.99 هست.
- بازی دارای قابلیت Photo mode هست.
- بازی به صورت 60fps اجرا می‌شود.
- این عنوان شامل همه DLC های بازی می‌شود.

تعدادی عکس:

31730066136185899694.jpg

God-of-War-3-Remastered-Announce-Trailer-PS4
720p

آخرین ویرایش:

saeed hs

کاربر سایت
نام
سید سعید
بنظرتون روز اول انتشار تو ايران پيدا ميشه؟
قيمتش در چه حدوديه؟

1الی 2 روز بعدش تو فروشگاها هس منتها فروشنده های محترم و عزیز و بزرگوار قیمت های نجومی میدن :d بنظرم روزای اول بین 230 تا 250 برسه :d

S0lid Snake

کاربر سایت
نام
آرمان
بنظرتون روز اول انتشار تو ايران پيدا ميشه؟
قيمتش در چه حدوديه؟

هفته اول زیر 220 عمرا گیر بیاد
اگه بعدا نمیخوای بفروشی ، دیجیتالی بگیری بهتره ، این بازی 40 دلاره ، دو تا گیفت کارت 20 دلاری میگیری حدود 150 میشه

-7-

کاربر سایت
اگه بعدا نمیخوای بفروشی ، دیجیتالی بگیری بهتره ، این بازی 40 دلاره ، دو تا گیفت کارت 20 دلاری میگیری حدود 150 میشه

دوست عزیز Last of Us چون 50 دلار بود هفته اول که اومد 200 تومن بود، GoW III که چهل دلاره باید زیر این قیمت باشه؛
خیلی از این قیمت ها به خودِ ما گیمر ها بر می گرده

K ANE

کاربر سایت
نام
Noble 6
شما خود حجم بازی رو حساب نمیکنی؟ یا حتی خرید دیتا؟

اصلا نمیصرفه دیجیتالی.چون حداقل با حجم اینترنت یاخرید دیتا به ۱۸۰ میرسه که اونم نمیشه فروخت .... فیریکی در هر حالتی به صرفه تره.

farsham

کاربر سایت
بخدا خود ماهاییم چو میندازیم...
60 دلاری اولش 230 میاد
40 دلاری مث dmc که اومد 130-150 باید باشه و هست
مطمین باش خود خریدار میندازه تو دهن فروشنده همیشه

• Like
Reactions: Sony+

Rezahajizadegan

کاربر سایت
بخدا خود ماهاییم چو میندازیم...
60 دلاری اولش 230 میاد
40 دلاری مث dmc که اومد 130-150 باید باشه و هست
مطمین باش خود خریدار میندازه تو دهن فروشنده همیشه
داداش کجای کاری من خودم توپخونه دیدم پسره 17 یا 18 ساله اومده بود اون زمان که Bloodborne اومده بود و کم بود. به فروشنده التماس میکرد یکی واسه من پیدا کن اونم میگفت نیست تو بازار و اینا بدتر بازار گرمی هم میکرد.
خلاصش کنم به چشم خودم دیدم بلودبورن رجین 2 رو 360 هزار تومن خرید.بگذریم آدمی که من دیدم عمرا حوصله بلودبورن رو داشته باشه میره میفروشه زرتی.
لعنتیا پول بابا رو میگیرن حیف و میل میکنن ، بازار رو خراب میکنن ، فروشنده رو حریصتر میکنن مهم نیست واسشون که بخدا 400 هم میگفت میخرید.لجم در اومد اون موقع ها.
نخرید ارزون بشه دیگه.
:(
-----------------------------------------------
واسه اینکه اسپم نباشم و از موضوع دور نشیم:
چهارده روز دیگه مونده تا...

92th1zn0ola45ja1cq5b.jpg

• Like

sajadkh

کاربر سایت
نام
Sajjad
تقصیر ما گیمرا نیست تقصیر اون بچه 17 سالست که از پول باباش میره بالا میره اوضاع بازار رو خراب میکنه گند میزنه به حال همه ی گیمرهای واقعی
تقصیر خود ماست اگه دیدیم گرون میدن نخریم مثل چیز التماسم میکنن این باید فرهنگ سازی بشه بین ما گیمرا گرون دادن هممون پشت هم باشیم نخریم مجبور میشن ارزون کنن
بیشتر از 35 بار این نسخه رو بازی کردم به معنا واقعی میگم هیچ بازی هیچ هک اند اسلشی هیچ کرکتری رو دست کریتوس و GOW وجود نداره

• Like

.:Ranger:.

کاربر سایت
نام
فرهاد
سوم جولای برابر با جمعه ساعت 8 بعد از ظهر به وقت ژاپن قراره استودیوی ژاپن سونی لایو استریمی رو به مناسبت عرضه بازی GOW III Remastered میزبانی کنه در شبکه Nico Nico که به احتمال زیاد در مورد پورت بازی و روند ساختش توضیحاتی برای مردم ژاپن داده میشه و همینطور نمایشی هم از محیط بازی خواهند داشت

برای دیدنش باید با قند شکن از لینک زیر استفاده کنید

「ゴッド・オブ・ウォー」初夏の漢祭り生放送 - 2015/07/03 20:00開始 - ニコニコ生放送

Sony+

کاربر سایت
اولا گیمر واقعی قیمت واسش مهم نیست مهم عشق به بازی هستش و هر هزینه ای رو بدون غر میده خود من واسه همون بلودبورن حاضر بودم 400 تومن هم بدم
دوما این بازی واسه گیمرهای تازه وارد جذابه وگرنه باید تا حالا بازی میکردند و سونی هم اشتباه میکنه این بازیها رو بازسازی میکنه و بازی جدید نمیده این باعث شکستش میشه.
در ضمن PS3 هنوز از رده خارج نشده هرکی بخاد میره PS3 میخره مگه چنده؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
نام
نـــــــویـــــــــد
اولا گیمر واقعی قیمت واسش مهم نیست مهم عشق به بازی هستش و هر هزینه ای رو بدون غر میده خود من واسه همون بلودبورن حاضر بودم 400 تومن هم بدم
دوما این بازی واسه گیمرهای تازه وارد جذابه وگرنه باید تا حالا بازی میکردند و سونی هم اشتباه میکنه این بازیها رو بازسازی میکنه و بازی جدید نمیده این باعث شکستش میشه.
در ضمن PS3 هنوز از رده خارج نشده هرکی بخاد میره PS3 میخره مگه چنده؟

عزیزم شما پولت از پارو بالا میره واست مهم نیست کجا و چجوری پول خرج کنی بیخود پای گیمر واقعی رو وسط نکش .
مسایل مالی ربطی به گیمر واقعی بودن یا نبودن نداره
یک مقدار فکر کردن نیازه تا آدم متوجه بشه 400 تومن پول دادن پای بازی کار عاقلانه ای نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر