PlayStation God of War III Remastered

550C4CF63A2DCC0004

نسخه سوم از سری God of War که در تاریخ March 2010 برای PS3 منتشر شد، نسخه Remastered آن امروز برای PS4 تایید شد و فعلا 1080p بودن resolution آن مشخص شده.
اطلاعات بیشتر به زودی منتشر می‌شود.
ویرایش:

- تاریخ عرضه بازی July 14 هست.
- قیمت بازی $39.99 هست.
- بازی دارای قابلیت Photo mode هست.
- بازی به صورت 60fps اجرا می‌شود.
- این عنوان شامل همه DLC های بازی می‌شود.

تعدادی عکس:

31730066136185899694.jpg

God-of-War-3-Remastered-Announce-Trailer-PS4
720p

آخرین ویرایش:

amin001

کاربر سایت
Jul 5, 2011
91
سلام
دوستان من میخوام بازیو پلات کنم.
به نظرتون چطو شروع کنم؟
اولش یه دور با easy تموم کنم بعدش بیام از گلیچ استفاده کنمو دوباره تایتانشو برم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
امروز بازي را رو درجه خيلي سخت تموم كردم و با اين كه 10 باري هم رو PS3 رفتمش، ولي نميدونم چه سري تو اين بازي هستش كه اصلا تكراري نميشه و بازم دوباره تموم كردنش ميچسبه.

كل به نظرم GOW 3 و سري آنچارتد مخصوصا قسمت دومش تنها بازي هايي هستن كه اصلا حس تكراري بودن به خودشون نميگيرن.

راستي اين فروشنده‌ها هم واقعا بي وجدان هستن. براي اين كه ريجن 1 را گرون‌تر غالب كنن، ميگن ريجن 2 خاورميانش سانسور داره. در حالي كه من خودم همين ريجن 2 را دارم و صحنه aphrodite خيلي شيك و مجلسي دقيقا مثل ريجن 1 هستش.:d اگه اشتباه نكنم اون ريجن 4 ( استراليا ) هستش كه aphrodite كاملا لباس تنش هست.

پس دوستان اگه خواستن ريجن 2 خاورميانشو بگيرن، هيچ نگراني بابت سانسور نداشته باشن:d

رجین دو چند جور داریم
رجین دو خاورمیانه که عربی روش نوشته
رجین دو اروپا که بسته به کشورش انگلیسی یا اسپانیایی یا المانی روش نوشته
رجین دو ژاپن.
فقط رجین دو ژاپن اون سانسور داره بقیه ندارن.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
چقدر خوب با اینکه بازی برای پنچ سال پیش هست اصلا حس تکراری و قدیمی بودن به ادم دست نمیده سانتا مونیکا چی ساخته بوده آون موقع.جنگ با زئوس بهترین بخش بازی بود.واقعا گیمپلی ناب و طراحی مراحل فوق العاده ای داشت. خیلی طراحی لوکیشن ها عالی بود آون عظمت محیط رو کاملا حس میکردی. البته آخره بازی اینقدر عالی بود که حیفت میاد ادامه این داستان رو ببینی از آون طرف هم اینقدر گیمپلی فوق العاده ای داشت دوست داری سالی یک نسخه بیاد ازش.آون بخشی که حالت دو بعدی میشه جنگ با زئوس رسما مورتال کمبت رو میکنه تو جیبش چرا سانتا یک بازی فاتیتینگ نساخت واقعا گیمپلی نابی داشت. همون مرحله چند دقیقه ای اندازه کل mk9 حال داد بهم.
فقط آخره داستان یک نکته رو نفهمیدم میذارم تو اسپویلر
آخره بازی چرا جعبه پاندورا خالی بود؟
و اینکه زنه زئوس قبل از اینکه بکشیمش میگه من روزی رو میبینم که تو همینجا پیر شدی و میمیری! یعنی ادامه داستان دوباره کریتوس میخواد باشه؟ اطلاعات خاضی نیومده از داستان نسخه بعدی؟

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
چقدر خوب با اینکه بازی برای پنچ سال پیش هست اصلا حس تکراری و قدیمی بودن به ادم دست نمیده سانتا مونیکا چی ساخته بوده آون موقع.جنگ با زئوس بهترین بخش بازی بود.واقعا گیمپلی ناب و طراحی مراحل فوق العاده ای داشت. خیلی طراحی لوکیشن ها عالی بود آون عظمت محیط رو کاملا حس میکردی. البته آخره بازی اینقدر عالی بود که حیفت میاد ادامه این داستان رو ببینی از آون طرف هم اینقدر گیمپلی فوق العاده ای داشت دوست داری سالی یک نسخه بیاد ازش.آون بخشی که حالت دو بعدی میشه جنگ با زئوس رسما مورتال کمبت رو میکنه تو جیبش چرا سانتا یک بازی فاتیتینگ نساخت واقعا گیمپلی نابی داشت. همون مرحله چند دقیقه ای اندازه کل mk9 حال داد بهم.
فقط آخره داستان یک نکته رو نفهمیدم میذارم تو اسپویلر
آخره بازی چرا جعبه پاندورا خالی بود؟
و اینکه زنه زئوس قبل از اینکه بکشیمش میگه من روزی رو میبینم که تو همینجا پیر شدی و میمیری! یعنی ادامه داستان دوباره کریتوس میخواد باشه؟ اطلاعات خاضی نیومده از داستان نسخه بعدی؟

به شاهکار گیم سازی و انقلابی که سانتا تو GoW I به کارگردانی استاد جفی و تیم حسابیش انجام داد شکی نیست حتی از قِبَل این بازی جیسون مک دونالد و کوری بارلوگ هر کدوم شکوفا شدن تو SM اسم و رسم دارن و تو گاو بعدی هم کامل خودشو اثبات کردن.حالا GoW III با اون پیش زمینه اماده داستانی که بارلوگ و جفی رقم زدن فقط به تموم کننده تریلوژی استیگ آسموسن که گروه سازماندهی اسبق سانتا داشت و فقط کارگردانی میموند که تلفیقی از جلوه ها و کمبو ها جدید و بتل باس فایت های ناب با خدایان بزرگ هدیس و هرکولز و پسایدون که هر کدوم لذت مبارزه خاص و جذابی میرسوند
جدا از جدل با زئوس که همیشه اصل کار و مهمترین بخش بازی محسوب میشد که واقعا آسموسن خیلی خوب از پسش براومد.

برای گاو فن ها نتنها Gow III حتی گاو1 هم هنوز تکراری نشده و ارزش تکرار و بازی داره این سه گانه رو منی که با هیچ سبکی مشکل ندارم و ارتباط برقرار میکنم جای والایی برام تو این زمینه داره حالا بماند کی ساخته شد چی بود و کی قدرشو درک میکنیم.

در رابطه با اسپویلر
این جعبه با اونی که کرونوس با خودش تو تبعید بود فرق داره.قدرت اجنه و ملک که زئوس با اتنا درون این جعبه جمع کردند برای دست گرفتش نیاز به قربانی بود که اونم هرکسی نمیتونست به این مهم دست پیدا کنه و فقط از داخل ذهن میسر میشد برای همین اتنا برای گرفتنش این مدت کرتیوس فریب داد و در اخر قصد استفاده ازش داشت.

هِـــــرا هم منظور از این جمله ای که گفت همونجایی (Hera's Garden - Hedge Maze) که درست کرده بود معما و پازلی داشت که اونم فکرشو نمیکرد کسی بتونه رد شه.منظور فقط این بود
کرتیوس از خدایان بزرگ در اخر بازی رسید و خدایان هم بسختی از بین میرن احتمال 100% کرتیوس هست و تو Conversations with Creators: Santa Monica که مدتی پیش صحبتش شد در مورد بازی جدید نه گاو جدید که لو نره فقط از اینکه بازی جدیدشون از next-gen/Game engine استفاده میشه

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
یکی از بهترین بازیهایی که تا به حال کردم و این برای منی که تا به حال تجربه ی بازی گاد آو وار نداشتم نشون میده چقدر نسخه ها قبلیش میتونسته برام جذاب تر باشه.

اگر بخام نمره بدم 9 از 10 میدم. بازی هیچ باگی نداشت و به نظرم عالی بود. یک نمره هم به خاطر اینکه جا داشت خیلی بهتر هم باشه.
( کلآ 10 رو فقط به لست آو آس میدم) :D

• Like
Reactions: MOHSEN 007

Reza_Sezar

کاربر سایت
Feb 7, 2014
126
نام
علیرضا
چقددددد حال داد! تموم شد از غصه داشتم میمردم! دلم میخواست نسخه ps2 هم بود توش بازی میکردمشش واقعاا به همه توصیه میکنمم

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
برای پلات کردن بازی نیازه رو درجه سختی بالاتر بازی کنیم یا easy یا normal کفایت میکنه ?

بله نیازه و تروفثی داره ولی یه گلیچ داره که میتونید روی هر درجه سختی مثلا easy بازی رو تموم کنید و بعد از اتمام بازی فقط قسمتی از بازی ( حدود 1 ساعت ) رو با درجه سختی chaos برید تا تروفی اون رو هم بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر