PlayStation God of War III Remastered

550C4CF63A2DCC0004

نسخه سوم از سری God of War که در تاریخ March 2010 برای PS3 منتشر شد، نسخه Remastered آن امروز برای PS4 تایید شد و فعلا 1080p بودن resolution آن مشخص شده.
اطلاعات بیشتر به زودی منتشر می‌شود.
ویرایش:

- تاریخ عرضه بازی July 14 هست.
- قیمت بازی $39.99 هست.
- بازی دارای قابلیت Photo mode هست.
- بازی به صورت 60fps اجرا می‌شود.
- این عنوان شامل همه DLC های بازی می‌شود.

تعدادی عکس:

31730066136185899694.jpg

God-of-War-3-Remastered-Announce-Trailer-PS4
720p

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من هم بلاخره این شاهکار رو کامل تجربه کردم (قبلا چند ساعت تو ps3 بازیش کرده بودم ولی کامل تمومش نکرده بودم )
ولی نظرم در مورد کل بازی
از نظر طراحی مراحل با وجود خوب بودن به نظرم از نسخه اول و دوم ضعیف تر بود
باس فایت ها خوب باید بگم چند تا از boss فایت های این شماره جز حماسی ترین جنگ های تاریخ بازی های ویدیویی به شمار میاد مثلا اولین boss فایت شاهکار بود یعنی جنگ روی گایا شاهکار بود خیلی زیبا و حماسی بود
boss فایت بعدی که فکر کنم یکی از سه جنگ برتر کل سری به حساب میاد جنگ با کرونوس بود یعنی به معنای واقعی کلمه شاهکار بود واقعا عظمت کرونوس فک برانداز بود
اما مثلا جنگ با خود زئوس زیاد جالب نبود به نظرم خیلی چالش برانگیز نبود جنگ پایانی شماره دوم با زئوس بسیار زیباتر و حماسی تر کار شده بود
در کل تجربه بسیار خوبی بود
اما یه سوال چرا جعبه پاندورا خالی بود و چرا آتش خدایان از یه جعبه خالی حفاظت می کرد مگه همین جعبه قدرت خدایان رو تو شماره اول به کریتوس نداد که با اریس بجنگه چرا اینجا خالی بود؟؟؟؟

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
من هم بلاخره این شاهکار رو کامل تجربه کردم (قبلا چند ساعت تو ps3 بازیش کرده بودم ولی کامل تمومش نکرده بودم )
ولی نظرم در مورد کل بازی
از نظر طراحی مراحل با وجود خوب بودن به نظرم از نسخه اول و دوم ضعیف تر بود
باس فایت ها خوب باید بگم چند تا از boss فایت های این شماره جز حماسی ترین جنگ های تاریخ بازی های ویدیویی به شمار میاد مثلا اولین boss فایت شاهکار بود یعنی جنگ روی گایا شاهکار بود خیلی زیبا و حماسی بود
boss فایت بعدی که فکر کنم یکی از سه جنگ برتر کل سری به حساب میاد جنگ با کرونوس بود یعنی به معنای واقعی کلمه شاهکار بود واقعا عظمت کرونوس فک برانداز بود
اما مثلا جنگ با خود زئوس زیاد جالب نبود به نظرم خیلی چالش برانگیز نبود جنگ پایانی شماره دوم با زئوس بسیار زیباتر و حماسی تر کار شده بود
در کل تجربه بسیار خوبی بود
اما یه سوال چرا جعبه پاندورا خالی بود و چرا آتش خدایان از یه جعبه خالی حفاظت می کرد مگه همین جعبه قدرت خدایان رو تو شماره اول به کریتوس نداد که با اریس بجنگه چرا اینجا خالی بود؟؟؟؟
خب به عنوان فن های نخستین سری "God Of War" بگم که؛
تعریف و تمجید های خوب و منطقی بود.
در کل درسته که نسبت به I , II کارگردان سازنده(creative ـی) ضعیف تری نسبت به اساتید دوگانه و خالق این سری داشت ولی تمام کاری که میشد کرد انجام داد
به نحوی درسته مثل بتل باس فایت هایی که نقطه عطف این نسخه با قیلی ها شد مثل پسایدون و کرونوس که جای دیگه به شکل ندیده بودیم
جنگ با زئوس هم درسته که اونی نبود که با اریس و زئوس تو قبلی ها بود ساده تر جلوه داده شده بود ولی همین که هم گایا هم زئوس با هم میمردن کار جدیدی بود که تحسین داشت

در جواب به سوالی که باسه هر کسی پیش میاد در نگاه اول .
Flame of Olympus چیزی که از دست زدن به جعبه جلوگیری میکرد و مرگ خدا و هر کسی در پی داشت با اونی که تو شهری که کرونوس مخفی کرده بود زئوس، زمین تا اسمون فرق داشت این جعبه تمام قدرت شیطانی و خدایانی بود که زئوس و آتنا در اون نگه داشته بودن که حتی خودشون هم نمیتونستد بعدا بوسیله خودشون ازش استفاده کنن.
اینکه چرا خالی بود هر کسی با قربانی کردن و دست زدن بهش از قِبلش بهش میرسید که اگر اینطور بود هم زئوس و آتنا صد بار انجامش میدادن.فقط تو عالم ذهن و اون حالت جهنمی که باسه کرتیوس رخ داد و اون رستاخیری و توبه ای که از کارایی ـی که کرده و اون پشیمونی و فقط به دست همچین فردی که خوب شده میشه گرفتش که آتنا میدونست کریتوس ی روزی توبه میکنه و منتظر بود قدرت بعد اینکه هیچ خدایی باقی نمونده بود دست خودش برسه.

آخرین ویرایش:

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
خب به عنوان فن های نخستین سری "God Of War" بگم که؛
تعریف و تمجید های خوب و منطقی بود.
در کل درسته که نسبت به I , II کارگردان سازنده(creative ـی) ضعیف تری نسبت به اساتید دوگانه و خالق این سری داشت ولی تمام کاری که میشد کرد انجام داد
به نحوی درسته مثل بتل باس فایت هایی که نقطه عطف این نسخه با قیلی ها شد مثل پسایدون و کرونوس که جای دیگه به شکل ندیده بودیم
جنگ با زئوس هم درسته که اونی نبود که با اریس و زئوس تو قبلی ها بود ساده تر جلوه داده شده بود ولی همین که هم گایا هم زئوس با هم میمردن کار جدیدی بود که تحسین داشت

در جواب به سوالی که باسه هر کسی پیش میاد در نگاه اول .
Flame of Olympus چیزی که از دست زدن به جعبه جلوگیری میکرد و مرگ خدا و هر کسی در پی داشت با اونی که تو شهری که کرونوس مخفی کرده بود زئوس، زمین تا اسمون فرق داشت این جعبه تمام قدرت شیطانی و خدایانی بود که زئوس و آتنا در اون نگه داشته بودن که حتی خودشون هم نمیتونستد بعدا بوسیله خودشون ازش استفاده کنن.
اینکه چرا خالی بود هر کسی با قربانی کردن و دست زدن بهش از قِبلش بهش میرسید که اگر اینطور بود هم زئوس و آتنا صد بار انجامش میدادن.فقط تو عالم ذهن و اون حالت جهنمی که باسه کرتیوس رخ داد و اون رستاخیری و توبه ای که از کارایی ـی که کرده و اون پشیمونی و فقط به دست همچین فردی که خوب شده میشه گرفتش که آتنا میدونست کریتوس ی روزی توبه میکنه و منتظر بود قدرت بعد اینکه هیچ خدایی باقی نمونده بود دست خودش برسه.

ولی کریتوس نمرد دیگه درسته؟ یعنی قدرت هنوز تو دست کریتوسه؟

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
ولی کریتوس نمرد دیگه درسته؟ یعنی قدرت هنوز تو دست کریتوسه؟

اینکه مرده یا زندست ابهام و سوالی ـه که پیش میاد ولی کرتیوس خداست و به همین راحتی ها نمیمیرن خدایان!
قدرت پاندورا باکس به کل از بین رفت و دیگه دست کسی بهش نمیرسه

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام
عزیزان میخوام بازی رو بگیرم
اول از همه 2 نسخه تو بازار هست یکی این ریمستر یکی دیگه هم نمیدونم:d فرقشون چیه؟

سواله بعدیم اینه که من اصلا این بازی رو تجربه نکردم
به نظرتون چهجوریاست؟ برا کسی که تا حالا بازی نکرده پیشنهاد میشه؟
ترلراشو دیدم خیلی خوشم اومد تعریفشم خیلییییییییییییی شنیدم

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,195
سلام

دوست عزیز منم گرفتم دستم نرسیده
اگه نسل قبل بازی نکردی صدرصد ارزششو داره
خیلی زیباس
نسخه دیگه ای هم نداره همون ریمستر شده نسخه ps3 هست و فقط و فقط یکی واسه ps4 اومده

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
سلام

فقط ریمستر GOW III هستش و اون دو مدل هم یکیش ریجن 2 هست و یکی ریجن 1 دیگه نسخه دیگه ای نیست تو بازار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر