PlayStation God of War III Remastered

550C4CF63A2DCC0004

نسخه سوم از سری God of War که در تاریخ March 2010 برای PS3 منتشر شد، نسخه Remastered آن امروز برای PS4 تایید شد و فعلا 1080p بودن resolution آن مشخص شده.
اطلاعات بیشتر به زودی منتشر می‌شود.
ویرایش:

- تاریخ عرضه بازی July 14 هست.
- قیمت بازی $39.99 هست.
- بازی دارای قابلیت Photo mode هست.
- بازی به صورت 60fps اجرا می‌شود.
- این عنوان شامل همه DLC های بازی می‌شود.

تعدادی عکس:

31730066136185899694.jpg

God-of-War-3-Remastered-Announce-Trailer-PS4
720p

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان من که هر چی ویدئو دیدم کات سینهاش 30 فریم بودن و مثل نسخه PS3. ظاهرا اصلا کات سین ها رو دوباره رندر نکردن.
اگه کات سینها رو ریل تایم رندر میکردن حجم بازی خیلی کمتر هم میشد

کات سین ها به جز یکی دو مورد ریل تایمه ، حجم زیاد بازی چه روی PS3 چه روی PS4 مربوط به کانتنت های دیگس :D اصن هیچ ربطی به پری رندر بودن و اینای کات سین نداره ، دیگه می خوای منکر کات سینای ریل تایم بازی هم بشی :D بازی هم روی PS3 فریمش بین 60 تا 45 متغیر بود ، اصن 30 فریم نبوده که میگی کات سین ها مثل ps3 فلان فریم داره :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
کات سین ها به جز یکی دو مورد ریل تایمه ، حجم زیاد بازی چه روی PS3 چه روی PS4 مربوط به کانتنت های دیگس :D اصن هیچ ربطی به پری رندر بودن و اینای کات سین نداره ، دیگه می خوای منکر کات سینای ریل تایم بازی هم بشی :D بازی هم روی PS3 فریمش بین 60 تا 45 متغیر بود ، اصن 30 فریم نبوده که میگی کات سین ها مثل ps3 فلان فریم داره :D

کلا سری GOW چه روی PS2 چه PS3 همه 60 فریم بودن. ( البته یه کم افت فریم داشتن) بحز روی PSP که 30 فریم بود که اونا هم روی PS3 بصورت 1080/60 ریمستر شذن که اتفاقا خیلی هم فریم ثابتی داشت

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
تا الام که تو هیچ رجینی , سانسور نداشتیم

کی گفته؟
همین GOW ریجن ژاپنش پوشش گذاشته بود واسه زنان
یا ویتچر ۳ همینطور یه سری کشور های خاص ریجن ۲ سانسور داشت
یا TLOU ریجن ۲ سانسور خشونت تو مولتی داشت
و...

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
کی گفته؟
همین GOW ریجن ژاپنش پوشش گذاشته بود واسه زنان
یا ویتچر ۳ همینطور یه سری کشور های خاص ریجن ۲ سانسور داشت
یا TLOU ریجن ۲ سانسور خشونت تو مولتی داشت
و...
کدوم ریجن این مسخره بازی هارو نداره ؟

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
اقا بازی 40$ هستش
حجمش هم دقیقا 39.5 گیگ(40 gig)
برای کسانی که ps3 نداشتن واجبه
اما ما ps بازا نه،گرافیک یه پرده بهتر شده.
کلا حواستون باشه پول دیسک ندین به این بازی،دیجیتالی بخرین

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
ابهت پلی استیشن باید ارشیو بشه اما پول زور جماعت گیمر به فروشنده نمیده و نخواهیم داد پشت هم باشیم وقتی چهارتا بچه بازار رو خراب میکنن ما که میتونیم
خودمون پشت هم باشیم نخریم ادمشون بکنیم
ابهت پلی استیشن کریتوس کبیر باید ارشیو بشه نسل قبلم PS3 فقط بخطر کریتوس کبیر گرفتم اماده ابم واسه دل و روده پاره کردن

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,182
نام
آرمان
ویدیو مقایسه رو دیدم ، تقریبا میشه گفت هیچ تغییری نکرده ، فقط به خاطر 1080p شدن یخورده شفاف تر شده
40 دلار نمی ارزه:|

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
676
نام
امیررضا
بازی برای کسانی god of war 3 رو بازی کردن نمی ارزه هر چند 40 دلاره (انلاینم نداره) اما اونایی که بازی نکردن (مثل من:d) می ارزه

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان

كات سين ها ٩٩٪ـشون ريل تايم نيست :d
تو. دوران جهل كپي خور كه بودم حجم كات سين ها ١٨ گيگ بود و با PC هم اجرا ميشدن ( به صورت فيلم بودن )
:d

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
اقا ویدیو مقایسه تفاوت خیلی زیادی نداشت
فکر کنم چون گاد اف وار گرافیک مخصوص خودشو داره خیلی معلوم نیست
با این حال قیمتش زیاده من شخصا میگیرم سریع میدم میره چون نسل قبلم خوردم بازیرو :d
همه کات سیناوو اینا ریل تایمن ایا؟

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
كات سين ها ٩٩٪ـشون ريل تايم نيست :d
تو. دوران جهل كپي خور كه بودم حجم كات سين ها ١٨ گيگ بود و با PC هم اجرا ميشدن ( به صورت فيلم بودن )
:d

توی خود بازی ، توی بخش ویدئو هاش فقط 2-3 تا از ویدئو های بازی به صورت فایل ویدئویی (پری رندر) قابل دیدنه (حجمو ول کن تعدادو بچسب ، اون حجم به خاطر اینه که کات سین های طولانی بازی پری رندر بودن ، مثلاً جایی که گذشته ی زئوس و هفئستوس رو داره نشون میده می خوای ریل تایم باشه ؟) :D و گرنه بیشترش ریل تایمه ، اکثر حجم بازی هم مربوط به فایل های صوتی با کیفیت بالا (زبونهای مختلف) و یه سری ویدئوهای پشت صحنه و این حرفهاس :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر