God of War Collection

آيا اين بسته را ميخريد

• بله

رای‌ها: 273 73.6%
  • نه

رای‌ها: 98 26.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    371

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
AA بازی بهتر شده عزيز

نه ترخدا از ps2 پورت کردن رو ps3 خب معلومه AA بهتر میشه
این عکس اگه واقعی باشه کاملا ثابت میکنه نسخه PS2 از کنتراست بالای نسبت به نسخه کالکشن بر خوردار هست:

god-of-war-collection-20091106022254046-000.jpg

من نمیدونم چرا اینجوری شده!

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
بله !!؟ می شه تعریف شما از کنتراست و روشنایی رو بدونیم ؟ کاملا مشخصه که نسخه کالکشن از روشنایی بهتری برخوردار هست . شما اومدی داری می گی نسخه ps2 سرتره ؟ ;)

SHB

کاربر سایت
May 28, 2007
108
نه ترخدا از ps2 پورت کردن رو ps3 خب معلومه AA بهتر میشه
این عکس اگه واقعی باشه کاملا ثابت میکنه نسخه PS2 از کنتراست بالای نسبت به نسخه کالکشن بر خوردار هست:

god-of-war-collection-20091106022254046-000.jpg

من نمیدونم چرا اینجوری شده!

دقیقا بر خلاف حرف شما کنتراست رنگ،یعنی افزایش تمایز بین طیف رنگی روشن و تیره ،بیشتر شده و در راستای صحبت شما ایراد این تصاویر یه حالت سفیدی بیش از حد رو کل صفحه ست که یه کم تو ذوق میزنه

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
بله !!؟ می شه تعریف شما از کنتراست و روشنایی رو بدونیم ؟ کاملا مشخصه که نسخه کالکشن از روشنایی بهتری برخوردار هست . شما اومدی داری می گی نسخه ps2 سرتره ؟ ;)

اقا شما چرا دعوا داری؟؟ منظور من همون حاله سفیدی هستش که تو نسخه کالکشن دیده میشه
اقا من کجای پستم گفتم نسخه ps2 سر تره؟؟ والا اگه من چنین حرفی زده باشم من حتی گفتم اگه این عکس درست باشه ترکیب رنگها و شفافیت تو نسخه ps2 بهتره همین حالا هر کسی نظر خودش رو داره من نمیدونم شما چگونه اون حاله سفید رنگ رو تشخیص نمیدین

دقیقا بر خلاف حرف شما کنتراست رنگ،یعنی افزایش تمایز بین طیف رنگی روشن و تیره ،بیشتر شده و در راستای صحبت شما ایراد این تصاویر یه حالت سفیدی بیش از حد رو کل صفحه ست که یه کم تو ذوق میزنه

منم منظورم همینه ولی نمیدونم چرا جور دیگه ایی بیان شده:biggrin1:
در هر صورت نسخه کالکشن از لحاظ نرم شدن سایه ها و بهتر شدن AA خوب عمل کرده ولی نمیدونم چرا نور و شفافیت تو نسخه ps2 بهتره؟؟!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب من میگم شاید TV که IGN داشته مشکل دار بوده:biggrin1:
ولی جدا از شوخی فکر می کنم که بشه با تنظیمات TV یک کاریش کرد.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
چی میگید واسه خودتون ؟
شما میخوای تو سایز کوچیک یه تصویر HD با AA بهتر رو با یه تصویر SD مقایسه کنی ! !
خوب معلومه تو تصویر کوچیک این دو تا فرقی با هم ندارند چون جزئیات معلوم نیست . تو تصویر بزرگ و HD تمایز این دو تا کاملا با هم مشخصه .

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
خوب من میگم شاید TV که IGN داشته مشکل دار بوده:biggrin1:
ولی جدا از شوخی فکر می کنم که بشه با تنظیمات TV یک کاریش کرد.

به نظرم حرف شما درسته امکانش هست چون نگاه کنین این عکس واقعا تابلو هست که نسخه کالکشن یه حاله سفید رنگ و ماتی روش داره:

god-of-war-collection-20091106022200283-000.jpg

ولی در هر صورت من میگم که بستگی به TV هم داره شاید بازی زمانی که عرضه بشه ایینجوری نباشه و یا شاید حد اقل این حاله سفید رنگ حذف بشه!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
البته یک نکته دیگه هم هست که من وقتی روی عکس هایی که توی بخش اخبار قرار داده بودند زدم این قدر تو چشم نمی زد ولی در هر صورت کسی که عاشق این بازی باشه اون رو برای گرافیکش نمیخره بلکه اون رو برای داستان و گیم پلی عالیش میخره.

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
شدیدا تایید می شود!
در ضمن همین که سایه ها خیلی نرم تر اجرا میشن و AA هم بسیار بهتر شده و بازی از تروفی هم پشتیبانی میکنه خودش واقعا دلیلی برای خریدن این بازیه
ولی سوال من این هست مگه بازی روی رزولوشن 720p اجرا نمیشه؟ پس چرا نسبت به ps2 تغییر زیادی نداشته؟؟
یه سوال دیگه: نسخه کالکشن در حالت 60 فریم در ثانیه اجرا میشه؟؟

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
ولی سوال من این هست مگه بازی روی رزولوشن 720p اجرا نمیشه؟ پس چرا نسبت به ps2 تغییر زیادی نداشته؟؟
یه سوال دیگه: نسخه کالکشن در حالت 60 فریم در ثانیه اجرا میشه؟؟

بله بازی روی 60fps هستش که همینش کلی تغییر نسبت به نسخه ps2
و باعث میشه بازی دلچسبتر بشه درمورد کیفیت هم مشخص دیگه سازندها نیومدن
گرافیک تکنیکی بازی رو ارتقا بدن که تغییر زیادی بکن به یک res , فریم . aa ختم به بخیرش کردن
برای گرافیک خوفناک باید صبر کنی تا GOW III :biggrin1:

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
اصلا همین که این بازی داره روی 60 فریم در ثانیه اجرا میشه خودش واقعا در حد مرگ عالیه!
فقط یه سوال دیگه این نسخه کالکشن همه bounce هایی که تو نسخه های قبلی gow که تو ایران حذف شده بودن رو داره؟؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
اصلا همین که این بازی داره روی 60 فریم در ثانیه اجرا میشه خودش واقعا در حد مرگ عالیه!
فقط یه سوال دیگه این نسخه کالکشن همه bounce هایی که تو نسخه های قبلی gow که تو ایران حذف شده بودن رو داره؟؟
بله ، شامل همه Bonus Features ها هم میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر