God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

progamer1376

کاربر سایت
Dec 11, 2012
32
نام
Ali
بچه ها این جا رو چی کار باید کرد؟
http://up.iranblog.com/images/qdmf0t625hvepgiqdbye.jpg
اول همین زنجیره که تو عکسه رو بزن با سلاح ازادش کن بعد برو پایین (من اینجا اصلا به مشکل بر نخوردم واسه همین خوب یادم نمونده) نمیدونماول باید اهرم رو جابه جا کنی (شایدم نیاز نباشه)بعد میری نزدیک اونجایی که زنجیر بزرگ خراب شده با( L2 مثلث) زنجیررو درست میکنی بهد اهرم رو جابه جا میکنی سریع میری سمت چپ اون شئ رو با R1 میزاری لای دنده ها تا وایسته بعد میری بقل زنجیر با ( L2 مثلث) زنجیر رو خراب میکنی اهرم رو به سمت راست میبری بهد اون جای قلاب که سبز هست میاد طرفت میری سمت چپ از اون چرخ دنده ها میری بالا
همونطور که گفتم مطمئن نیستم که کامل گفته باشم و درست امیدوارم به دردت خورده بشه

---------- نوشته در 11:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:52 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان لطفا منو راهنمايي كنيين
تو چپتر 11.اونجايي كه يه ساعت شني هست ويه سكو از سقف
آويزون شده گير كردم لطفا راهنمايي كنيد.
من اینجا به مشکل برنخوردم برای همین خوب یادم نیست ولی بازم اون چیزی که یادم مونده رو میگم
دوتا جایگاه هست که اگه روش وایسی یکم میره پایین یکیش زیره همون ساعت شنیه یکیشم پایین که بیای بهش میرسی که اگه روش وایسی دوتا در میره بالا که وقتی روی اونجا وایسادی مشخصه کدوم در ها میره بالا بعد که از روی اون جایگاه میای اینور در چپی بسته میشه اما در راستی بسته نمیشه توی در راستی یه اهرم رو میکشی که باعث میشه تا بیرون در از اون ماده سبز ها که وقتی میری زیرش همه چی فرسوده و قدیمی میشه بوجود بیاد میری زیر ماده سبزه بعد سریع میری سمت چپ محوطه اونجا یه ستون رو خراب میکنی از اون راه میری بالای سکو بعد با R1 سکو رو جابه جا میکنی میپری روی طبقه روبه رو اونجا دوتا در هست در سمت چپی رو باز میکنی میری داخل یه جا از اون داخل یه ماده سبز هست میری زیرش بعد یکم چپ تر از اون ماده سبزه یه پل چوبی کوچیک خراب میشه سریع میپری پایین یه شئ اونجا هست که میتونی با R1 جابه جا کنیش(چپتر قبل هم خودت گذاشته بودیش اونجا )اون شئ رو سریع باید بیاری روی پل چوبی که خراب شده تا وقتی اثر اون ماده سبزه خاست تموم بشه و اون پل چوبی بره بالا و سالم بشه روی پل اون شئ هم بره بالا بعد میری زیره ماده سبزه سریع میری یه در اونجا(همون در سمت راستی طبقه مقابل سکو)هست خرابش میکنی شئ رو با R1 از اون در میاری میندازیش پایین توی همون محوطه اولی که سکو اویزونه با کمک شئ و اون دوتا جایگاه ها کاری میکنی که ساعت شنی بشکنه این تیکش رو یادم نبود اصلا
من فقط یکم یادم مونده بود ببخشید اگه ناقص و....
امیدوارم به دردت بخوره

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
( L2 مثلث) زنجیر رو خراب میکنی اهرم رو به سمت راست میبری بهد اون جای قلاب که سبز هست میاد طرفت میری سمت چپ از اون چرخ دنده ها میری بالا
همونطور که گفتم مطمئن نیستم که کامل گفته باشم و درست امیدوارم به دردت خورده بشه
مرسی
ولی وقتی اون شی رو میزاری بین دنده ها دیگه زنجیر و خراب نمی کنه انگار فایده اش هم فقط این که می تونی gorgen eye و pheonix feathr اون بالا رو بگیری !

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
من وسط کا رنتونستم جلوی خودمو نگاه دارم برا همین کنسول رو باز کردم داخلشو ببینم که چند تا PS3 توش هست دیدم یدونست :D
و باعث شد تا درود بفرستم به سانتا :D

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
من وسط کا رنتونستم جلوی خودمو نگاه دارم برا همین کنسول رو باز کردم داخلشو ببینم که چند تا PS3 توش هست دیدم یدونست :D
و باعث شد تا درود بفرستم به سانتا :D
:))
تو كنترلر فقط سه تا ps3 هست كجاي كاري!!!!;)

progamer1376

کاربر سایت
Dec 11, 2012
32
نام
Ali
مرسی
ولی وقتی اون شی رو میزاری بین دنده ها دیگه زنجیر و خراب نمی کنه انگار فایده اش هم فقط این که می تونی gorgen eye و pheonix feathr اون بالا رو بگیری !
یادم نیست:(

حالا یکم باهاش ور برو اون شئ رو بیار بیرون ....اهرم رو یه سمت دیگه بده....ابشالله رد میکنی

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان مگه نگفتی وقتی با هدفون بازی کنی درست می‌شه؟! :(
پ.ن: تو خواب نداری؟!:D

اون جزییات صداگذاریه که درست میشه :D متاسفانه بعضی جاها صدا یه ثانیه delay داره :D
پ.ن : من فقط همین تایم ها وقت میکنم بیام :D اکثراً دقت کنی توی روز نیستم مگه چی بشه :D

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
ببخشید من اخرای بازی گیر کردم.همونجا که نور بنفشی از تو سر شیر میاد میخوره به اون جسم که تو هواست باید چیکار کنم؟ یه اهرم هم هست که نور جابه جا میشه

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
ببخشید من اخرای بازی گیر کردم.همونجا که نور بنفشی از تو سر شیر میاد میخوره به اون جسم که تو هواست باید چیکار کنم؟ یه اهرم هم هست که نور جابه جا میشه

از پله ها برو بالا اونجا یه سکو رو میبینی که متحرک هستش. یه کلون از خودت درست کن و سریع بیا پایین.(اهرم رو باید از قبل بکشی تا نور بیاد پایین.) بعدش قبل از اینکه کلونت بیفته روی سنگه برو اون زنجیر رو بکش. یه جور زمانبندی کن تا همزمان با کشیدنت کلونت بیفته رو سنگ و سنگ چفت بشه تو اون قالب

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
راهنمایی کنید لطفا:d
از اون ستون شکسته رفتم بالا و مجسمه رو انداختم پایین!حالا چی باید بکنم!؟
http://upload7.ir/images/60167359266842195326.jpg

http://upload7.ir/images/18725779013429533737.jpg
اون مجسمه رو ببر جلوتر و بعد برو زیر اون نور سبزه تا اون چیز لوستر مانند بیاد پایین،بعد بپر رو مجسمه و برو بالای لوستر و با R1اون ساعت شنی رو بشکون:d

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
اقا توروخدا بگین چپتر 28 رو چطور بریم؟ اون زنهای برقی که میان خیلی سخت میشه.شمشیر اصلی تا اخر اپگرید هست.مجیک ها هم تا لول 3 هست.سخته خییییییلی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر