God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
نمیدونم شماهم اینطورین یا نه ولی خدا خدا میکنم که کپی نشه :D

نفست از جای گرم درمیاد
300 تومن از کجا بیاریم
من بعد این همه سال مقاومت یک هفته اس کنسول رو دادم کپی خور کردن
فقط برای این بازی

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,340
نام
امیر
البته شبح اسپارتا از نظر من بهترین عنوان از سری خدای جنگ هست. واقعا حس و حال بی نظیری داشت. تنها جایی که به کریتوس حق میدادم بابت کشت و کشتارش همین بازی بود. پایانش هم که . . . :((

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
main menu بازی همونطور که رضا گفت همینه ولی نکته جالبش اینه که دمو تلو رو تو خود خود منو اصلی گذاشتن و این خیلی برام جالب بود البته قبلا گفته بودن که از طریق منو اصلی میشه دسترسی پیدا کرد به دمو ولی من فکر میکردم مثلا یه بخش اضافاتی! چیزی داره که دمو هم اون تو هست ولی خیلی به تلو حال دادن گذاشتنش تو منو اصلی که البته به نظر من اینجور کارها خیلی درست نیست منو بازی باید کاملا متعلق به خود بازی باشهالبته گزینه مولتی معلوم نیست کجاست
فكر كنم با زدن چپ و راست ميتونيم به مولتي پلير و چلنج ها دست بيابيم مثلا فكر كنم اون نارنجي D: سمت راست مال مولتي باشه

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
البته شبح اسپارتا از نظر من بهترین عنوان از سری خدای جنگ هست. واقعا حس و حال بی نظیری داشت. تنها جایی که به کریتوس حق میدادم بابت کشت و کشتارش همین بازی بود. پایانش هم که . . . :((
داخل روح اسپارتا (یا همون شبح اسپارتا ) یه چیزایی معلوم میشه که چرا اینقدر نفرت کرستوس داره و خیلی چیزای دیگ که داخل هیچ نسخه این همچین چیزایی گفته نشده بود حتی کوه الپیوس هم اینقدر حرف نداشت و از همه بالا تر برای توضیح دادن در مورد شخصیت کریتوس تا به حالا همین شبح اسپارتا بوده و همچنین در مورد 2 هم چیزایی رو میگه که ادم میدونه که قضیه 2 برای چیه بوده چون 2 خیلی سری شروع شد و کمتر در مورد چرا ها توضیح داد و بیشتر در تلاش به رسیدن به خواهران تقدیر بود و انتقام .........

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
نفست از جای گرم درمیاد
300 تومن از کجا بیاریم
من بعد این همه سال مقاومت یک هفته اس کنسول رو دادم کپی خور کردن
فقط برای این بازی
خب برادر من منم میخوام 300 بدم این بازی :D باید یه فرقی باشه!!! ;)
تو پیج فیسبوک هم که پیام دادم بهشون گفتن مطمئنا کپی نخواهد شد!!! :D

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
خب برادر من منم میخوام 300 بدم این بازی :D باید یه فرقی باشه!!! ;)
تو پیج فیسبوک هم که پیام دادم بهشون گفتن مطمئنا کپی نخواهد شد!!! :D

منم اگه کپی نشه میخرم چون اونموقع مجبور هستم
ولی دیگه از الان آرزو نمیکنم که کپی نشه
مگه god 2 & god 1 رو کپی بازی کردیم ضربه ای به سانتا و سونی خورده
شما 999 دلار میدی برا فتوشاپ 6 ؟ که به گیم که میرسی میخوای اوریج باشه

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
یک ویدئو جدید از بخش پشت صحنه ساخت و موشن کپچر اومده بازی اومده دیدنش خالی از لطف نیست:
God of War: Ascension - Unchained - Kratos Comes To Life - YouTube

نشون میده روی انیمیشن ها خیلی کار کردن بخصوص صورت . حالت های چهره کریتوس واقعاً دیدنیه:
2plf085qfdbfs5uuucvd.png

n8yplhezxrojqz5o5ww.png

9o1wm5zfc4sbl8nzz3.png

راستی Troy Baker صدا پیشه جوئل توی The Last of Us هم در God of War: Ascension موشن کپچر و صداپیشگیOrkos رو به عهده داره .
lqjav9kr3vg0ww0bq6qm.png

تروی با د لست آو آس واقعاً استعداد ستودنی خودش رو توی موشن کپچر و وویس اکتینگ به رخ کشید طبیعیه هر استودیویی بخواد بنوعی توی بازی آینده ش ازش استفاده کنه:D!

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
اقا یکی منو راهنمایی کنه من توی استور میرم اصلاً دموی این بازی نیست !!!! ایا فقط برای اعضای پلاس قابل رویت و دانلود هست

KiDD

کاربر سایت
Dec 26, 2012
63
نام
AmiR
از بین این باس فایت ها من خیلی ارس و دوست داشتم و مرگشو که کریتوس چشماش و در اورد :d
خیلی صحنه باحالی بود
و پوسیدون

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,270
نام
امیر حسین
یک پشت صحنه ی جدید اومده، فکر کنم در مورد بخش SP بازی باشه! و خوب من ندیدمش خودم :((
اگر SPـه که هیچی ... اگر نیست ندایی بدید منم بیام ببینم! :d
God of War: Ascension – Inside the mo-cap studio – PlayStation.Blog.Europe
چون از youtube نمیشه لینک گذاشت، آدرس خود بلاگ رو گذاشتم،از اونجا برید ببینید :d

اگر کسی میتونه برای بقیه ی بچه ها هم آپلود کنه، شرمنده برای این ویدیو نمیتونم اینکارو بکنم! :-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر