God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
رضا مطمئن باش همینطوره, بابا ناسلامتی سانتا هستشا , واسش اف داره خب !! خدایی همون تریلر e3 از نظر گرافیکی خیلی از شماره 3 بهتر بود چه رسد به خود بازی!! راستی تاریخ عرضش دقیقا روز تولد منه, چه هدیه ای بهتر از این از جانب پروردگار سونی!!

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
برای فن های GoW که Level Design نسخه سوم رو فاجعه سری می دونن من کلاهم رو به نشانه احترام بر می دارم:D...
دقیقا من هم همین احساس رو دارم، لول دیزاین این شماره (بخصوص ساختارش توی اون دموی محشر E3) کاملا حس شماره اول GoW رو تداعی می کرد واسم.
البته کیوان یادمون نره نسخه سوم کلاً از نظر لول دیزاین جای مانور بالایی نداشت (کوه المپ بود دیگه کلاً) ولی خُب Ascension به همون استج, رنگ بندی, نورپردازی , بک گراند و... بخش مبارزه با اون فیل ـه هم که بنگری شدیداً یاداور GOW 1 , 2 ـه, دستشون هم از این نظر خیلی باز تره:D!
53375339272275610034.png

گیم پلی هم شدیداً دستخوش تغییرات مثبت شده و سرعتش هم خیلی بالاتر رفته . با قسمت مشت و لگد ـش و استفاده از سلاح دشمنها شدیداً حال کردم:D!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
برای فن های GoW که Level Design نسخه سوم رو فاجعه سری می دونن من کلاهم رو به نشانه احترام بر می دارم:D...
دقیقا من هم همین احساس رو دارم، لول دیزاین این شماره (بخصوص ساختارش توی اون دموی محشر E3) کاملا حس شماره اول GoW رو تداعی می کرد واسم.
تِز جدیده کیوان ؟ :D Level Designing شماره سوم هم مثل عنوانهای قبلی عالی بود مشکلی نداشت اصلاً ! قبول دارم یه سری از مراحل شماره های 1 و 2 فوق العاده طراحی شده بودن ولی ضایع کردن GOW III توی این زمینه به خاطر بهترین بودن طراحی مراحل 1و 2 جداً بی انصافیه .

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
تِز جدیده کیوان ؟ :D Level Designing شماره سوم هم مثل عنوانهای قبلی عالی بود مشکلی نداشت اصلاً ! قبول دارم یه سری از مراحل شماره های 1 و 2 فوق العاده طراحی شده بودن ولی ضایع کردن GOW III توی این زمینه به خاطر بهترین بودن طراحی مراحل 1و 2 جداً بی انصافیه .
فقط همون یکی دو ساعت اول، مبارزه با پوسایدن خیلی خوب بود، بقیش واقعا بد بود. حالا به نظر تو خوب بود، باشه:D!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
کسی Rise of the Warriors رو بازی کرده ؟ :d

البته برای بازی کردن باید اکانت فیس بوق یا توییتر داشته باشید :d

---
بعد از وارد کردن اسم و ایمیلتون،شما عضو گروه تروجان ها یا اسپارتان ها میشید!

بازی به این صورته که 1 صفحه کمیک میاد جلو چشمتون و داستان یک شخص رو روایت میکنه(البته این صفحه چیز خاصی نبود! انشاالله در آینده روایت میشه :-" ) توی این صفحه یک سر علائم و نشونه هایی هست که باید پیداشون کنید! بعد از پیدا کردن هم شخصی به نام The Giver یک معما طرح میکنه :-" و شما باید جوابش رو حدس بزنید و بنویسید! :d با جواب دادن به این سؤال مقداری XP + یک سری جایزه میگیرد! که یا مربوط به خود بازی میشه یا همون موقع میتونید استفاده کنید(مثلا یکیش والپیپر بود :d ) و با گرفتن XP بیشتر رنکتون میره بالاتر و چیزای دیگه ای باز میشه براتون(برای جمع کردن XP صبر کنید تا صفحه ی بعدی کمیک :-" )
اگر بخوان هر چندوقت یکبار فقط یک صفحه کمیک با 4 تا جمله بدن رسما پیر خواهیم گشت! :d :-"

ولی نکته ی اصلی این XP ها اینه که گروهی که زودتر به 2ملیون XP برسه براشون کد بتا میفرستن! و الان اسپارتان ها 544200 امتیاز دارن و ما تروجان ها 506100 ! :(( (عمرا نمیرسیم!من بتا میخوام! :(( )

شانس خودتون رو برای به دست اوردن بتا امتحان کنید!
God of War: Ascension

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ولی بچه ها خداییش مرحله اول GOW3 با پوزیدون چه باحال بود!! خیلی زیبا کشید بیرون, پوزیدون رو, اصلا یه ابهتی داشت, من احساس غرور میکنم هروقت این مرحله رو میرم

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این کیوان دمدمیه ! الان حال و هوا و شور حسینی یه طرف دیگه گرفته ـتش زده به صحرای کربلا :D درست میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر