God of Warهای دستکاری شده و یک سوال؟

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
دقیقآ بازی GOD of WAR 1 حجمش 8.522.792.960 Bytes هستش! و شماره 2 ـی این بازی که در 2 دیسک عرضه شده که یکی شامل بازی هستش و دیگری همونجوری که سیاوش گفت شامل پشت صحنه ها جشنها و همینطور مراحل حذف شده هستش که بصورت DVD Video هستش و هرکدوم یعنی بازی و BONUS هرکدوم روی VDV 9 هستن!

که خود بازی GOD of WAR 2 حجمش 8.533.671.936 Bytes هستش!

و BONUS DISK که کاملآ تصویری هستش و داخل DVD Player هم اجرا میشه حجمش 6.652.821.504 Bytes هستش!

در ضمن این موضوع رو هم ازافه کنم که شما اگه روی آیکن دیسکتون کلیک کنین و Propertis بگیرین حجمی که به شما نشون میده کمتر از 5 گیگ خواهد بود!! حتی اگه دیویدی ارجینال داشته باشین!!

تنها راه تشخیص این موضوع با کامپیوتر فقط با کمک نرم افزار هستش!! پس بیخودی از دیسکتون پراپرتی نگیرین!! که بی فایدس!

درضمن دیسکهای دستکاری شده از اصل بازی و دموهای کات سین کم نکرده!! فقط BUNOSE ها رو ندارن!

که اینطور . . . پس با این حساب چیزی در حدود نصف DVD فقط Bonus بوده !! آره دیگه . . .
...خلاصه کلوم . . . باید بمونیم تو کفش . . . :biggrin1:

ليست تمام بازي هايي كه برروي DVD9 عرضه شدند:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_2_DVD-9_games

رفیق خیلی ممنون ، دیدمون به زندگی بازتر شد !!!!! :eek::biggrin1:

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
درود بر همگی اقا کجا میشه GOW I&II نسخه DVD9 رو تهیه کرد؟ایا ارشیو داری رو سراغ دارید؟تو همین BC خودمون میشه پیداش کرد؟

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
دوستانی که علاقه مند هستن برای تهیه بازی GOD of WAR کامل شماره یک و شماره دو ( چه ارجینال و چه کپی !) اگر دوست داشتن میتونن پیغام خصوصی بدن تا من راهنماییشون کنم!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر