Ghost Recon: Future Soldier™ | Xbox 360

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,772
نام
مارشال
دوستان این سایت مایکروسافت پوینت چجوری پوینت مجانی میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته جای این بحث اینجا نیست ولی مثلا به این صورت ـه که شما یه لینکی که بهت اختصاص داده میشه رو برای بقیه میفرستی و وقتی اونا صفحه رو باز میکنن برای شما viewer حساب میشه و اگه به تعداد خاصی برسه به شما کد دریافت پوینت میده.
در کل چیزه چرتیه و 99.99% اوقات جواب نمیده.
سلام
ببخشید من این بازیو هنوز نخریدم.میخواستم بدونم بخشه داستانیش رو دو نفره میشه بازی کرد؟اگه میشه راهنمایی کنید
دوست عزیز تو صفحات قبلی توضیح داده شده بود.
تقدیم به شما.
:arrowd:
بخش داستانی رو 2-4 نفره میشه بازی کرد ولی به صورت System Link.
یه بخش Guerilla Mode هم داره که میشه به صورت Split Screen بازی کرد البته فقط 2 نفره. همین مود هم باز System Link و 4 نفره داره.

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
بچه ها داستان بازی مثل COD اینا هستش یا مثل فلش پوینت سختو خسته کننده!!!؟ ،میدونم سبک بازی فرق میکنه ولی به طور کلی داستان جذابی داره ؟ آخه دوستان از شماره قبلیش اصلا راضی نبودن

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
درود بلاخره بازی را تموم کردم چقدر طولانی و سخت بود و البته هیجان انگیز
طرف نقدی که می تونم از باز ی بکنم براتون می تونم بگم که یک باز ی بود در این حال که می تونستیم جهنم از گلوله درست کنیم و در گیری مستقیم داشته باشیم. می تونیم کل مراحل با مخفی کاری بری جلو که هیجان بازی را 2 چندان می کرد
این Drone را هم به بهترین شکل ممکن طراحی کرده بودند و چقدر کارامد بود می تونم بگم یکی از نواوری های بازی که تو این چند سال شاهدش بودیم وجود همین Drone تو بازی بود که هزار تا کار می کرد براتون می تونستنید نسخه طراحی کنید و دستور و فرماندهی کنید نیروهاتون را با همین پرنده کوچیک
باز یاز نظر صداگذاری وصدای سلاح حا در بالاترین شکل ممکن قرار داشت
به نظر رو ی انفجارهای وسیلله نقلیه هم خیلی خوب کار کرده بودند
در کل به نظرم یکی از بهترین ipهای بود هک تو این نسل باهاش سرگرم شدیم

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
بچه ها داستان بازی مثل COD اینا هستش یا مثل فلش پوینت سختو خسته کننده!!!؟ ،میدونم سبک بازی فرق میکنه ولی به طور کلی داستان جذابی داره ؟ آخه دوستان از شماره قبلیش اصلا راضی نبودن
یه داستان معمولی داره که به cod نمیرسه.کلا داستانش کلیشه ای هست.ولی از لحاظ گیم پلی نو اوری هایی داره.در کل بد نیست ارزش یکبار بازی کردن رو داره.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
خوب منم بلاخره بازی رو تموم کردم.باید بگم که عناوین خوبی بودش و ارزش وقت گذاشتن رو داره.همونطور که حسین تو پستش اشاره کرد Drone را هم به بهترین شکل ممکن طراحی کرده بودند و واقعا هم تو بازی کارآمد بودش.بازی نقاط ضعفی هم داشتش که میشه به پایان بازی نیز اشاره کرد که اگر از اونها هم چشم پوشی کنیم در کل عنوان خوبی بودش.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
گرافیک بازی عجیب خستست
خودمونیم !!! :d
تکسچرهای محیط دقیقا منو یاد ایول 5 میندازه
کاراکتر ها ته کیفیت و جزئیات، محیط هیچی !!!

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,772
نام
مارشال
گرافیک بازی عجیب خستست
خودمونیم !!! :d
تکسچرهای محیط دقیقا منو یاد ایول 5 میندازه
کاراکتر ها ته کیفیت و جزئیات، محیط هیچی !!!
کلا تو بازی روی 2تا چیز خیلی دقت شده.
یکی طراحی کاراکترها (البته به جز طراحی صورت) که خود شما اشاره کردی.
یکی هم نرم و روون بودن و لذت بخش بودن گیم پلی (مخصوصا تو حالت Co-Op) که به بهترین شکل ممکن کار شده.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
کلا تو بازی روی 2تا چیز خیلی دقت شده.
یکی طراحی کاراکترها (البته به جز طراحی صورت) که خود شما اشاره کردی.
یکی هم نرم و روون بودن و لذت بخش بودن گیم پلی (مخصوصا تو حالت Co-Op) که به بهترین شکل ممکن کار شده.
من تقریبا با هیچ چیز مشکلی ندارم توی بازی جز این سیستم مزخرف auto healing
گوست ریکان شبیه ساز بود تیر میخوردی روی کاراکتر تاثیر مستقیم داشت بسته به اینکه جات تیر خورده
به پات میخورد دیگه نمیتونستی بدویی مثلا ...
این بدترین قیمتش بود
خیلی ناراحت شدم از این بابت :(
شده شوتر، دیگه تکتیکال سیمولیشن نیست

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
اقا اول بازی وقتی یارو با تبلتش ور میره بعد که وارد کاستمایز کردن اسلحه میشه واسه من همش ارم لود کشیده و اسلحه ای دیده نمیشه (همه لوگوی لودینگ دارن)به نظرتون مشکل از دی وی دی هستش؟

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
اقا اول بازی وقتی یارو با تبلتش ور میره بعد که وارد کاستمایز کردن اسلحه میشه واسه من همش ارم لود کشیده و اسلحه ای دیده نمیشه (همه لوگوی لودینگ دارن)به نظرتون مشکل از دی وی دی هستش؟
بازی رو روی هارد نصب کردی؟
ببین برای من هم که نسخه برنرمکس دارم و روی هارد هم نصبیدم یه چند ثانیه طول میکشه تا اسلحه ها رو بیاره البته در حد 2 تا 3 ثانیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر